Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 02-12-2012 23:44

(02-12-2012 23:13)tomazzi napisał(a):  ceny na rynku ,,,,
kanapka 40 pln za sztukę - już w ogóle co niektórych za bardzo pogrzało - już lepiej by te z fabryk gry były - przynajmniej by człowiek kupował za 24 pln za szt Tongue

chyba tyczylo to sie mnie, ale niesety nie darady wycofac z rynku (w firmie handlowej) albo nie wiem jak to zrobic i ustawilem specjalnie cene aby byla moja oferta na samym dole, wiec troche przemyslen zanim sie kogos zgnoi.
pozdrawiam, jutro poczytam dalej.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 23:51

(02-12-2012 23:44)misza02 napisał(a):  
(02-12-2012 23:13)tomazzi napisał(a):  ceny na rynku ,,,,
kanapka 40 pln za sztukę - już w ogóle co niektórych za bardzo pogrzało - już lepiej by te z fabryk gry były - przynajmniej by człowiek kupował za 24 pln za szt Tongue

chyba tyczylo to sie mnie, ale niesety nie darady wycofac z rynku (w firmie handlowej) albo nie wiem jak to zrobic i ustawilem specjalnie cene aby byla moja oferta na samym dole, wiec troche przemyslen zanim sie kogos zgnoi.
pozdrawiam, jutro poczytam dalej.

akuratnie nie pisałem o tobieBig Grin
valentyn miał już po 43 dzisiaj kanapki Big Grin
teraz coś się tańszych ofert pokazało Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 10:11

http://zarabiam.com/Temat-zaplace-za-kazdy-dzien-twojej-pracy-61661

przyszedł mi do głowy taki pomysł Smile
może w ten sposób uda nam się sprawić, że więcej osób w grze będzie aktywnych i gra w e-polsce "ruszy" coś w końcu z miejsca Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 10:46

http://www.virtconomics.com/forums/index.php?topic=1684.0

jak ktoś może to niech się wypowie również, bo te infantylne dzieci nie mają pojęcia o niczym


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-12-2012 11:04

(03-12-2012 10:11)tomazzi napisał(a):  http://zarabiam.com/Temat-zaplace-za-kazdy-dzien-twojej-pracy-61661

przyszedł mi do głowy taki pomysł Smile
może w ten sposób uda nam się sprawić, że więcej osób w grze będzie aktywnych i gra w e-polsce "ruszy" coś w końcu z miejsca Smile
Pomysł wydaje się całkiem OK. Nie liczyłem jak to wygląda od strony liczb ale każdy pomysł warto przetestować Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 11:26

bekabekabekabekabekabekabeka
po prostu padłem ze śmiechu z debiluzmu co nie których ...
jakiś idiota szukający poleconych naopowiadał bajek dzieciom ( przykład podam indyka szalejącego z cenami) że jak będą mieli 100 szt produktu na rynku to admin wycofuje produkt gry, i nie przegada idiocie, że by produkt z fabryki gry znikł to musi zostać kupiony


[attachment=1138]


jedyna nauczka dla dzieciaka to widzę, że jak zacznie wpłacać x euro by mieć na płace bo na produkcie nie zarobi bo będzie rosła jego cena na rynku i sprzedawał go nie będzie go produkt z gry będzie bo sprzedając taniej będzie dokładał to jedyna możliwość by przejrzał na oczy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 03-12-2012 15:07

Sprzedam kont oz firmą ubrań.
Czekam. na oferty


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 03-12-2012 15:22

uhuhu juz zaraz Polski w ogole nie bedzie jak tak kazdy bedzie oddawał/sprzedawał konta


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 15:23

(03-12-2012 15:07)UmCyK napisał(a):  Sprzedam kont oz firmą ubrań.
Czekam. na oferty

ile miejsc pracy, ile oddziałów ? jaki stan konta firmowego ?
na tym można wyliczyć wartość firmy - masz 900 akcji więc wyjdzie ile xau i je na euro
za konto to 1 euro maxymalnie

valentyn się zaczął żalić na czacie co my w polsce jemy bo kanapek nie kupujemy, oświeciłem go, że za swoje draństwo z firmą wojakk to ci co go znają czyli większość aktywnych z tego forum nie kupuje i kupować jego kanapek nie będzie Big Grin
przyjął do wiadomości, śledzę rynek czy czasem akcji nie będzie chcial sprzeda


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-12-2012 15:25

(03-12-2012 15:22)Blackers napisał(a):  uhuhu juz zaraz Polski w ogole nie bedzie jak tak kazdy bedzie oddawał/sprzedawał konta
533-2=531. Faktycznie, szkoda grać Big Grin