Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 09-07-2018 21:41

Taaa nikt nic nie rozumie a jakoś enta osoba powtarza sens tego co piszesz w ten sam sposób... Nie ma to jak rozumieć samego siebie a cały świat to betony...Dorabiać to mic nie muszę wystarczy twoich teorii i prób jasnowidzenia co będzie itd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 09-07-2018 22:15

Wskazałeś cytat do którego się odwołujesz - jesteś pewien, że powtarzają to co napisałem czy dokonują takiej nadinterpretacji jak Ty.
Nie każ mi odpowiadać za innych - ja znaczenia słowa "kajać" nie zmienię, mi jego sens jest znany, czy inny zrozumieli to nie jest mój problem. Podpisuję się pod swoim słowami a nie pod cudzą interpretacją.

Znalazłeś znaczenie słowa "kajać" - nadal uważasz że to to samo co karać lub banować?
Jeśli tak, a masz jakimś cudem zdaną maturę to idź oddać dyplom, masz problem z językiem ojczystym.

To nie jest kwestia jasnowidzenia, to stwierdzanie faktów.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 09-07-2018 22:28

Użyłem gdzieś słowa kajać? Gdzie. Kolejne dopowiadanie sobie czegoś. Szkoda czasu jednak na rozmowę z kimś kto tylko na dopowiadaniu sobie czegoś bazuje. Kolejny raz jakieś aluzje tworzysz osobiste więc żegnam. Poziom piaskownicy mnie nie bawi. Betony były, matury i co tam jeszcze? Ty masz serio problem ale nie tylko z tą grą. Dobrze że choć skonczyłeś z tymi gwałtami bo zaczynało być dziwnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 09-07-2018 22:56

Przepraszam karcić nie kajać. Jakimś cudem autokorekta wprowadziła zamęt.
Wracając - sprawdziłeś znaczenie słowa "KARCIĆ"


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 09-07-2018 23:32

Pisałem ci już. Skończyłem rozmowę z tobą skoro kolejny raz zaczynasz rozmowę sprowadzać na poziom wycieczek osobistych. Nie dam się znów sprowokować do przepychanek kto beton kto ma maturę itd. Jeśli dobrze kojarzę, może się mylę, podobnie było na forum coalco. Jak ty takimi tekstami umiesz tylko o gwałtach, maturach i betonach i co tam jeszcze było to nie dziwię się że admin gry ma dość rozmowy z tobą. Trolisz po prostu i przestałem ci wierzyć że kulturalnie z nim próbowałeś coś wyjaśnić skoro nawet tu co chwila teksty rzucasz. Narka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - tumcio1234 - 10-07-2018 15:59

Ewidentnie pusty rynek wskazuje na niedobór punktów doświadczenia.
Popyt przewyższa podaż, a blokada ceny na 0,01zł uniemożliwia ich wyrównianie.
Może warto coś z tym zrobić?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 10-07-2018 16:06

W okresie testowym admin ma wolne, miał obserwować rynek, a tak obserwuje ze ceny są na górnym kagańcu, jedyne co robi to zwiększa klin na węglu.

Jeden niedouczony i kilku szaleńców przewidywało taki stan rzeczy, ale pewnie zaraz się dowiesz że to bardzo dobra sytuacja.

Co do ceny PD, jej uwolnienie nie poprawi sytuacji ( choc jestem zwolennikiem uwolnienia wszystkich cen ), bo na licencje wielu potrzebuje więcej niż może wyklikać, i nie chodzi o czas, tylko o progi. Kolejna sprawa to to, że fabryki też potrzebują PD aby produkować.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 11-07-2018 09:27

Od 5-tej rano brak węgla z godzinnych naliczeń.
Kto może pisać na forum gry niech zgłosi bo przecież tutaj coalco przestał zaglądać nie mówiąc o pisaniu co wyraźnie zaznaczył

[attachment=4537]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 11-07-2018 16:17

Pewnie tradycyjnie problem po stronie serwera.
Jeśli ktoś tam chce inwestować to podziwiam, mi przeszło.
Jak wyciągnąć z tego drobne na piwo napisałem wcześniej.

Admin puścił okres testowy z licencjami i poszedł na urlop - niby każdemu się należy, ale jak się bierze na siebie odpowiedzialność za cudze inwestycje to się tematu pilnuje.

Nikogo nie interesuje że kagańce niemalże zatrzymały giełdę, deficyt towarowy to codzienność.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheVizel - 11-07-2018 17:50

Opłaca się jeszcze coś zainwestować?