Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - skillz - 02-12-2012 22:02

Chyba zgubiłeś składnie w zdaniu..., ale mniejsza ważne, że kontem ktoś się będzie zajmował.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 02-12-2012 22:08

(02-12-2012 22:02)skillz napisał(a):  Chyba zgubiłeś składnie w zdaniu..., ale mniejsza ważne, że kontem ktoś się będzie zajmował.
Skoro mowa o szczegółach, po "mniejsza" powinna być kropeczka Big Grin i wtedy "ważne" z dużej litery. Big Grin
Dokładnie, nie mogłem się powstrzymać Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 22:41

wiesz kleo - cudze pod lasem się widzi, a swojego pod nosem już nie


Off - ciekawy avek, ale przyzwyczaiłem się do starego i po nim człek wiedział, że ty to ty Tongue a teraz to się zastanawiam czy to ty czy nie ty Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 02-12-2012 22:52

(02-12-2012 22:41)tomazzi napisał(a):  wiesz kleo - cudze pod lasem się widzi, a swojego pod nosem już nie


Off - ciekawy avek, ale przyzwyczaiłem się do starego i po nim człek wiedział, że ty to ty Tongue a teraz to się zastanawiam czy to ty czy nie ty Tongue
Hehe pod kleomenes zawsze będę tylko ja, firmowy nick Tongue
Avatar z jednego z moich ulubionych filmów. Żadna klasyka ale warto było obejrzeć. To tak tytułem off topu.

Mam zamiar otworzyć kolejne miejsca pracy w firmie z kanapkami bo póki co mam 4 tylko. Z kolei maszyna w drugiej firmie się "przedawniła" i trzeba by kupić następną, do tego dochodzi pusta lodówka i kosmiczne ceny za pracę.
Wystawiłem sobie 12PLN za godzinkę i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem zielone Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 23:02

ja mam 3 dzień 0 pracowników Big Grin
ale nie pozostaje mi nic innego jak przeczekać tą nagonkę
bo tak :
przyszedł 1 frajer ( inaczej się go nie da nazwać ) i chce zawojować rynek ubrań, aktówek, lodówek itp ale waląc tak cenami i tak mu system będzie automatycznie podwyższał cenę i produkty jego będą drugie po rzeczach z firmy gry i może zmądrzeje jak zobaczy, że ile dokłada do biznesu
a za 1 frajerem idzie kilku innych i wali ceny by mieć swoje 1
mnie się nie chce bawić na razie, ale jak skończy mi się cierpliwość to zobaczymy czyje oferty będą pierwsze Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 23:13

ceny na rynku ,,,,
kanapka 40 pln za sztukę - już w ogóle co niektórych za bardzo pogrzało - już lepiej by te z fabryk gry były - przynajmniej by człowiek kupował za 24 pln za szt Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 02-12-2012 23:22

Ta gra schodzi na psy, ja specjalnie bede kupowal rzeczy z budzetu panstwa, bo jak dla mnie te 3zl mniej ktore oferuja Ci wielcy inwestorzy ktorzy tak winduja ceny nie sa wart zeby dac im zarobic.
Jako ze mamy weekend ustawilem sobie wczoraj oferty wieczorem na i tak moim zdaniem dosc wygorowane i co? wchodze dzisiaj po poludniu i same aktywne oferty co oznacza ze nawet 1 stanowisko pracy nie zostalo zajete, takze stawki godzinowej mozna co niektorym pogratulowac, ale jakos ze jest to dla mnie typowy fun to jestem ciekaw czy wkoncu ktos ustapiBig Grin bo tak to mozna isc w nieskonczonosc.
Takze zaczynam sie bawic kosztem Waszych nerwow^^
Poza tym (nie zebym wytykal palcami) ale te inwestycjeBig Grin co niektorych nie wydaja sie byc strzalem w dziesiatke, malo tego to zaryzykowalbym, ze inwestycje na ta chwile w grze psuja tylko Nasz rynek nie wnoszac niestety nic dobrego.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 23:29

(02-12-2012 23:22)buch napisał(a):  Ta gra schodzi na psy, ja specjalnie bede kupowal rzeczy z budzetu panstwa, bo jak dla mnie te 3zl mniej ktore oferuja Ci wielcy inwestorzy ktorzy tak winduja ceny nie sa wart zeby dac im zarobic.
Jako ze mamy weekend ustawilem sobie wczoraj oferty wieczorem na i tak moim zdaniem dosc wygorowane i co? wchodze dzisiaj po poludniu i same aktywne oferty co oznacza ze nawet 1 stanowisko pracy nie zostalo zajete, takze stawki godzinowej mozna co niektorym pogratulowac, ale jakos ze jest to dla mnie typowy fun to jestem ciekaw czy wkoncu ktos ustapiBig Grin bo tak to mozna isc w nieskonczonosc.
Takze zaczynam sie bawic kosztem Waszych nerwow^^
Poza tym (nie zebym wytykal palcami) ale te inwestycjeBig Grin co niektorych nie wydaja sie byc strzalem w dziesiatke, malo tego to zaryzykowalbym, ze inwestycje na ta chwile w grze psuja tylko Nasz rynek nie wnoszac niestety nic dobrego.


zgadzam się z tobą - co nie którzy nie mają fiołkowego pojęcia o ekonomi a zabierają się za tematy o których nie mają nawet fiołkowego pojęcia
nic nie poradzisz - trzeba to przeczekać
indyk to w małopolskim dzisiaj ceny za płacę już na 115 pln miał
na razie jestem cierpliwy, poczekam ale jak mnie wkurzy to wpłacę z 500 euro, dam złoto i pln na konto firmowe, dołożę stanowisk i ustawię po 20 miejsc pracy w każdym województwie ze stawką 600 pln za pracę i ciekaw jestem jak długo pofika gówniarz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 02-12-2012 23:32

ja korzystam z wiekszej placy i nie daje im zarabiac dosc czesto.
wykoncza sie nawazajem lub zarobia. A gorgebb dalej mnie bloku a ja mu zarobic nie daje heh


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 23:36

(02-12-2012 23:32)bartex89 napisał(a):  ja korzystam z wiekszej placy i nie daje im zarabiac dosc czesto.
wykoncza sie nawazajem lub zarobia. A gorgebb dalej mnie bloku a ja mu zarobic nie daje heh

nie pociągną długo - bo ceny kanapek to już przesada, za chwilę kupców nie będą mieli bo za chwilę cały dzienny zarobek na kanapkę byś musiał wydać a gdzie tu zarabiać Big Grin