Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 27-05-2017 10:01

No to wracamy do rzeczywistosci, wiecznie kręcącego się kółka w NFSW i no more tasks...


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 27-05-2017 10:05

Ale Wy wszyscy jesteście dziwni Smile

Nadrobić? Chcesz mi powiedzieć, że wtedy kiedy nie liczyło skuteczności Ty nie robiłeś? Mam nadzieję, że wyciągniesz z tego lekcje i następnym razem będziesz wtedy klikał 100 razy więcej.

Nabić dużo pieniędzy jak jest taki błąd? No możesz mnie oświecić jak to robisz, bo ja po prostu klikam byle co i zarabiam tyle na ile pozwala na to szybkość ładowania się obrazków.


RE: Hivemicro.com +18 - czarny7777777 - 27-05-2017 10:21

(27-05-2017 10:05)Fox90 napisał(a):  Ale Wy wszyscy jesteście dziwni Smile

Nadrobić? Chcesz mi powiedzieć, że wtedy kiedy nie liczyło skuteczności Ty nie robiłeś? Mam nadzieję, że wyciągniesz z tego lekcje i następnym razem będziesz wtedy klikał 100 razy więcej.

Nabić dużo pieniędzy jak jest taki błąd? No możesz mnie oświecić jak to robisz, bo ja po prostu klikam byle co i zarabiam tyle na ile pozwala na to szybkość ładowania się obrazków.


nie robiłem bo nie naliczało skutecznosci dziennej a przez to kazdy zrobione zadanie w tym okresie obniżało skutecznosc ogólna (która teraz musze odrabiac choc zrobiłem naprawe mało dobrych ale zle naliczonych zdjec )


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 27-05-2017 11:11

(27-05-2017 10:21)czarny7777777 napisał(a):  
(27-05-2017 10:05)Fox90 napisał(a):  Ale Wy wszyscy jesteście dziwni Smile

Nadrobić? Chcesz mi powiedzieć, że wtedy kiedy nie liczyło skuteczności Ty nie robiłeś? Mam nadzieję, że wyciągniesz z tego lekcje i następnym razem będziesz wtedy klikał 100 razy więcej.

Nabić dużo pieniędzy jak jest taki błąd? No możesz mnie oświecić jak to robisz, bo ja po prostu klikam byle co i zarabiam tyle na ile pozwala na to szybkość ładowania się obrazków.


nie robiłem bo nie naliczało skutecznosci dziennej a przez to kazdy zrobione zadanie w tym okresie obniżało skutecznosc ogólna (która teraz musze odrabiac choc zrobiłem naprawe mało dobrych ale zle naliczonych zdjec )

Nie musisz odrabiac zadnej skutecznosci. Wiele razy bylo mowione ze liczy sie ta z danego dnia. Mi spadla ogolna do 61%, na multikoncie do 6% i dalej konta zyja, klikam dalej. Wczoraj od razu jak naprawili pokazywanie sie skutecznosci dostalem tego godzinnego bana na multikoncie, aczkolwiek chwile pozniej wszystko bylo ok i w pelni mozna korzystac z oby kont Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 27-05-2017 11:31

Liczy się tylko skuteczność w danej chwili, danego zadania. Ogólna skuteczność to tylko taka informacja dla Ciebie.


RE: Hivemicro.com +18 - Spiderman420 - 27-05-2017 11:45

to dlaczego ktoś pisał że jak >95% to brak wypłaty i ban ?


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 27-05-2017 11:57

(27-05-2017 11:45)Spiderman420 napisał(a):  to dlaczego ktoś pisał że jak >95% to brak wypłaty i ban ?
No, ale to dotyczy danego zadania. Jakbyś teraz zaczął robić któreś zadanie i skuteczność by Ci spadła do 80% to byś dostał bana na 2 godziny. Później byś robił wszystko dobrze i nie dostał byś bana, bo ta chwilowa skuteczność by wynosił 100% mimo że ogólna by wynosiła około powiedzmy 90%. Kiedyś było prościej to wytłumaczyć, bo statystyki były bardzo szczegółowe, teraz wszystkie zadania są liczone do jednej statystyki i dodatkowo jest ona całodzienna, nie mówię tu już w ogóle o nic nie znaczącej ogólnej statystyce. Tzn. oni pewnie widzą nadal to wszystko, ale my już tylko statystykę zbiorczą.

Tak po za tym ban nigdy nie oznaczał braku wypłaty...


RE: Hivemicro.com +18 - Miczek - 27-05-2017 12:03

Dokładnie, jak jeszcze jakiś czas temu była kategoria z dragami za 2$ to na nowych kontach do 10tys wyklikanych obrazkow w ogole nie liczylo skutecznosci, mozna bylo postawic taskera i klikal sam byle co, wyplaty normalnie doszly.


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 27-05-2017 12:35

Ile aktualnie wychodzi Wam $ na godzinę w NFSW?


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 27-05-2017 12:47

Mało, bardzo mało, ale glownie przez co chwile kręcące się kółko ładowania, albo no more tasks. Jeszcze jakis czas temu wyrabiałes 0,40$ na 10 minut