Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 08-07-2018 14:36

Cytat:To że ty coś traktujesz jako inwestycję nie znaczy że nią jest.
Nie ja traktuję tylko stwierdzam stan faktyczny. Mam jeszcze US poprosić o interpretację funkcjonowania coalco.pl?

Cytat:Wypłaca, jak zauważyłeś EWENTUALNIE A NIE OBLIGATORYJNIE.

Jeśli ewentualnie zarobisz tam coś ( a jak wiadomo można stracić ), ale już nie ewentualnie tylko obowiązkowo jeśli osiągniesz próg minimum i zażądasz wypłaty.
Ty serio masz poważny problem z logiką.

Jakbym pokusił się o nadinterpretację Twojej wypowiedzi ( czego nie robię ) to mógłbym przyjąć że EWENTUALNIE wypłaci jak będę grzeczny, będzie miał dobry humor itd.

Czasem warto myśleć co się pisze.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Anonimowy55 - 08-07-2018 18:12

Widac niektorzy maja klapki na oczach za swoim wodzem i zadne realne argumenty tu nie zadzialaja heh.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - twardy - 08-07-2018 18:17

Zazwyczaj sie zaczynaja dziac zle rzeczy kiedy ktos powtarza jak mantre "to nie jest program inwestycyjny". W koncu ile gier pozwala na wyplate pieniedzy?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - czarnyolo - 08-07-2018 18:20

Dawno mnie tu nie bylo ale widzie ze ''zadowolonych'' uzytkownikow wciaz przybywa Smile
Kolejne bany za wyrazanie swojej opini Smile
I jeszcze wiecej chciwosci '' LICENCJA NA WYDOBYCIE WĘGLA ''

Wielkie brawa dla wlasciciela Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - loryn222 - 08-07-2018 18:25

(08-07-2018 18:17)twardy napisał(a):  Zazwyczaj sie zaczynaja dziac zle rzeczy kiedy ktos powtarza jak mantre "to nie jest program inwestycyjny". W koncu ile gier pozwala na wyplate pieniedzy?

I doszedłeś do właściwego sedna sprawy .

Mnie włączyła się czerwona lampka gdy kilka razy z rzędu twórca gry napisal tą sentencję ale nieco zmienioną i coraz częściej ja zaczął używać i odpowiadać na coraz wiecej pytań właśnie tak .

To mnie zainteresowało i dlatego stwierdziłem ze się przyjrzę calej sprawie .

A na domiar złego tak samo zaczynały sie odpowiedzi w dawnym TM tuż przed problemami z kasą itp.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 08-07-2018 18:28

(08-07-2018 18:17)twardy napisał(a):  Zazwyczaj sie zaczynaja dziac zle rzeczy kiedy ktos powtarza jak mantre "to nie jest program inwestycyjny". W koncu ile gier pozwala na wyplate pieniedzy?

Akurat to było powtarzane od samego początku. Czyli źle zaczęło się dziać od 1 dnia według twojej logiki.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 08-07-2018 18:41

(08-07-2018 18:28)Karimes napisał(a):  
(08-07-2018 18:17)twardy napisał(a):  Zazwyczaj sie zaczynaja dziac zle rzeczy kiedy ktos powtarza jak mantre "to nie jest program inwestycyjny". W koncu ile gier pozwala na wyplate pieniedzy?

Akurat to było powtarzane od samego początku. Czyli źle zaczęło się dziać od 1 dnia według twojej logiki.

Patrząc na to czysto analitycznie od strony prawnej to masz rację.
Od początku nie wiadomo kto zarządza danymi osobowymi i kto jest odbiorcą płatności.
Jak wspomniałem nie zwracam na takie rzeczy uwagi inwestując kontrolnie małe kwoty i obserwując system. Zaczynam zgłębiać jak coś się zaczyna walić.

Tu można mi zarzucić naiwność, może kiedyś zmienię podejście.

Może epizod z coalco uświadomi twórcom kolejnych systemów że istotna jest transparentność oraz dokładne opisanie programu. Jeśli udostępniają wersję BETA to należy dokładnie opisać jakie będą kolejne opłaty i za co.

No i najważniejsze wybić sobie z łba ciężkim młotem konfiskatę mienia tym którzy mają inne zdanie niż administracja.

Analogicznie może PiS skasuje mi firmę albo zabierze dom, bo głośno mówię że oszukali wyborców obietnicą o podwyższeniu wolnej kwoty wolnej, po czym stwierdzili że to jednak niemożliwe. Albo że kłamali mówiąc o obnizeniu podatków a realnie podatki są podnoszone. To samo było za PO. I mógłbym tak do rana.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 08-07-2018 18:50

Nie chodziło mi o stronę prawną tylko o niesamowite odkrycie po 4 miesiącach, że ktoś powtarza, że to gra. Choć wystarczy przeczytać pierwszy komentarz w tym wątpku i przeczytać słowo "gra" kilkanaście razy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - marek216 - 08-07-2018 19:03

No i co z tego że powtarzał że to gra. Niemalże wszystkie kasyna opisane są jako gra. Ale wiadomo że to programy hazardowe.
Kłamstwo powtórzone milion razy nie staje się prawdą - nie w tym systemie.

Ja nadal czekam na administratora danych osobowych, p.Paweł ( coalco ) deklarował, że ma firmę.
Muszę księgową dopytać jak to pociągnąć pod inwestycję i może da się zakupione levele w koszty wciągnąć. Z dochodu jak przyjdzie przelew i tak trzeba będzie sie rozliczyć.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 08-07-2018 19:14

Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Co z tego, że to gra? Może zobacz do kogo i na co byla to odpowiedź. Już któryś raz zaczynasz dyskusje chociaż odpowiadam na inny komentarz.

"Mnie włączyła się czerwona lampka gdy kilka razy z rzędu twórca gry napisal tą sentencję "

To Ci się powinna włączyć czytając pierwszy komentarz. Ale coś ci się nie włączyła. Tak samo jak koledze który zauważył problemy, że ludzie nazywają to grą choć nazywają to grą od 1 dnia. Odkryliście Amerykę.