Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - full2000 - 15-07-2016 10:55

jak zwykle zmiany na + Smile
ciężko jest znaleźć drugi aż tak dobry revshare jak MXR Smile


RE: MXRevShare.com - kaczor89 - 15-07-2016 11:12

Nie tak dawno mieliśmy przekroczoną liczbę 20000 userów w programie, a już za chwilę będzie 30000. Myślicie że rekord padnie już w ten weekend, czy też poczekamy do poniedziałku? Smile


RE: MXRevShare.com - Królik524 - 15-07-2016 11:30

A tak wgl program jest dla pełnoletnich ? Big Grin Bo jeszcze mi odrobinkę brakuje Big Grin i nie wiem czy wypłacać jak zarobie minimum Big Grin


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 15-07-2016 11:31

Tak, dla pełnoletnich Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - Królik524 - 15-07-2016 11:33

To chyba bede musial wypłacać i sie zwijac :/ bo pewnie zablokuja konto jak weryfikacja wejdzie :/ kurde chcesz sobie cos legalnie zarobić nie oszukujesz to i tak cos ci przeszkodzi :/


RE: MXRevShare.com - rafi213 - 15-07-2016 11:35

założ konto na któregos z rodziców albo starsze rodzeństwo, co za problem Smile


RE: MXRevShare.com - rafciu - 15-07-2016 11:37

A ile Ci brakuje do 18? Do czasu osiągnięcia pełnoletniości możesz kupować nadal paczki. Weryfikacja będzie prawdopodobnie prowadzona dopiero przy wypłacie środków na procesor płatniczy. Myślę, że za kilka dni będzie wiadomo coś o weryfikacji Smile


RE: MXRevShare.com - Królik524 - 15-07-2016 11:41

No tak, ale ja juz mam konto a teraz nie wypłace bo nie mam jak. A od nowa zaczynać to juz szkoda gadać :/ Na rodziców to wątpie ale w sumie na brata może się zgodzi Big Grin

Fajnie by było że przy wypłacie weryfikacja i nie blokowali by konta. Tylko przy wypłacie, nieletni mogliby spokojnie reinwestować a gdy skończą 18 wypłacić. Administrator tej strony wydaje się na mądrego człowieka więc może tak zrobi Big Grin cos czuje że nie tylko ja nie mam 18 i używam tego programu.


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 15-07-2016 20:41

(13-07-2016 17:45)zet napisał(a):  
(13-07-2016 16:53)jaczaq napisał(a):  Panowie, gdzie znajdę te dodatkowe, niepłatne reklamy? Jestem nowy i klikam codzienną setkę, więc chętnie dołożę swoje trzy grosze na poczet rozwoju systemu Smile
Reklamy te sa zaraz jak wejdziesz w surfing,,, najpierw sa 3 reklamy dodatkowe
i potem dopiero wchodzisz w 'go to milionare ads' czyli w 100 reklam.

Dzięki kolego!


RE: MXRevShare.com - marek505 - 16-07-2016 01:36

takie wyplaty Big Grin

[Obrazek: MBPeERB.jpg]

Ogolnie w programie szykuje sie jeszcze wiecej zmian na plus, o ktorych wiem, ale niestety nie powiem Tongue
Bo to ma byc niespodzianka dla uzytkownikow. Ja jestm w programie od poczatku lecz dopiero teraz nabral rozpedu, coraz wiecej ludzi z TM przechodzi do MXR albo dolancza w cedy Dywersyfikacji Big Grin Ja z moja Grupa ludzi bardzo aktywnie uczestniczymy w tym programie a co najwazniejsze to zarbiamy! Narazie nie ma zadnych zlych znakow i obaw ze program moze nie wypalic, jak dla mnie to udany program i dobrze sobie radzi a bedzie jeszcze lepiej. Nie rozumie ludzi ktorzy wchodza w te nowe revshare ktore sie po 2-3 miesiecy zawina z ich kasa. Pozdrawiam Wszystkich i sluze jak by co Smile