Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - wilu2222 - 14-07-2016 15:00

Janus kiedyś wspominał, że planuje wprowadzić weryfikacje ale nie określił terminu.
Dobrym pomysłem byłaby weryfikacja na podstawie dowodu osobistego tak jak to było w TM


RE: MXRevShare.com - Jumpres - 14-07-2016 15:31

Czy aby wypłacić pieniądze na Payza trzeba wcześniej jakoś aktywować konto? Czy można wyplacic pieniądze z Mx na nowo założone konto na Payza?


RE: MXRevShare.com - zet - 14-07-2016 17:55

[Obrazek: f6919e2636484.jpg]






RE: MXRevShare.com - asapatryk - 14-07-2016 18:57

A co do reklam ptc zawsze jak wchodzę wyskakuje error, ich po prostu nie ma czy mi się coś zwaliło?


RE: MXRevShare.com - zet - 14-07-2016 19:17

Reklam PTC narazie nie ma, choc czasami sie jakas trafi,
ale ogolnie nie ma. Ale beda, pracują nad tym. Dajmy im czas.


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 14-07-2016 19:32

Ogolnie to nie od nich zależy czy reklamy PTC będą, trwają jednak prace nad tym aby zachęcić ludzi, potencjalnych reklamodawcow do ich wykupywania. Typowe reklamy PTC raczej znikną na rzecz video reklam, a może będą i takie i takie. Tak jak @[zet] napisał prace trwają, dajmy czas Janusowi, bo nie jest żadną tajemnicą że on to musi wszystko sam ogarniac Smile

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - rafciu - 14-07-2016 20:48

(14-07-2016 15:31)Jumpres napisał(a):  Czy aby wypłacić pieniądze na Payza trzeba wcześniej jakoś aktywować konto? Czy można wyplacic pieniądze z Mx na nowo założone konto na Payza?

Odpowiem może na zadane pytanie. Owszem możesz wypłacić pieniądze na nowo założone konto Payza. Tylko musisz pamiętać że jeśli nie masz zweryfikowanego konta na Payza to masz miesięczny limit wypłat: jest to 400 lub 500$. Nie pamiętam dokładnie ile "PRZEPRASZAM".

Fajnie że można podglądać ile Nasz polecony ma aktywnych paczuszek. Tego mi brakowało. I nareszcie jest odpowiedni target naszych reklam do konkretnych odbiorców z danego Państwa.

Widać że MXR idzie jak burza z udogodnieniami dla Nas Smile Oby tak dalej.


RE: MXRevShare.com - zet - 14-07-2016 22:52

Info od Janusa

"There are members that have reasons to delete their account at MXR. I am tired of replying to members who want to change their sponsor (instead change their life), because "the old sponsor is even stupider than me" and other funny reasons. :-)
So I decided to implement an option to let everyone decide to delete an account. Of course the old username will be BANNED and can't be used any more. The downline will be LOST forever. All money in the account will be LOST forever and all ADPACKS will be LOST forever. AND OF COURSE I WILL NEVER, NEVER, N E V E R AGAIN REACT on emails regarding "change my sponsor" or "delete my account" or "I forgot my PIN and the maiden name of my mother". YOU ARE ADULTS and here is a REALLY and SERIOUS BUSINESS, not a Banana-Republic."


RE: MXRevShare.com - lanpan - 14-07-2016 23:35

A ja mam pytanie... Kupiłem 1 paczke mini 12 lipca. Klikam reklamy codziennie i dostalem tylko 1 naliczenie... od 2 dni cisza... Jak to dokladnie dziala?


RE: MXRevShare.com - adik7276 - 14-07-2016 23:47

Być może coś źle robisz, złe reklamy klikasz.