Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 23:40

podstawowe i najważniejsze rzeczy Smile

tv
aktówka
garnitur
lodówka ( jak zakupisz do niej kanapki to co 6 h automatycznie z niej będzie 1 aktywowana)
możesz dom zakupić by nie wynajmować - tutaj jak uważasz, ale to jak ci się ten wynajęty zakończy to możesz podjąć decyzję


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 29-11-2012 23:44

Okej, dzięki Wam za pomoc Wink w sumię to zainwestowałem 5 EURO wiec kasa jest, a co z samochodem?


Edit: i jak już kupiłem tv garnitur teczka itp to jakoś to się uzywa/nakłada czy to automatycznię już "działa"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 23:48

samochód sprawia, że szybciej przemieszczasz się z danego regionu, do innego
ma limit 25 000 km, możesz go mieć a nie musisz


zakupione rzeczy działają automatycznie, za miesiąc jeśli będziesz miał pln to garnitur kupi się automatycznie, aktówkę musisz sam zakupić, lodówka to nie wiem bo ma ważność 3 miesiące także jeszcze mi się jedna nie wykorzystała Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 29-11-2012 23:52

A no już znalazłem kiedy jak i co się kończy, a co zrobić np z 4 EURO co mi zostały? Zatrzymać je na dalszą grę, bo coś czytałem, że inwestować można czy jakoś tak.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - yazir - 29-11-2012 23:55

własna firma (ale nie wiem czy wystarczy), wymiana na złoto i zakup udziałów w firmach, zakup udziałów gry


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 23:56

możesz zainwestować np zamienić dalej na złoto i za złoto kupić akcje firm, możesz za samo euro kupić akcje gry, albo pozostawić je na swoim koncie nie "ruszając"


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 23:56

jezeli nie masz zamiaru sie przemieszczac to samochodu nie kupuj, szkoda kasy, niedosc ze ma zasieg 25k km to jeszcze predkosc przemieszczania spada a i tak duzo czasu schodzi na przemieszczaniu sie np z Pl do Ro 3h :/ zdecydowanie za duzo (moze w wersji full cos z tym zrobia bo przemieszczajac sie codziennie trace 6h albo 0,40 euro a to bardzo duzy wydatek). a co w przypadku jak ktos ma firmy w kilku krajach? mogli by wprowadzic cos co duzo kosztuje ale kupuje sie raz i po klopocie aby odwiedzac swoje placowki w innych krajach


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 23:58

(29-11-2012 23:55)yazir napisał(a):  własna firma (ale nie wiem czy wystarczy)

żartujesz Big Grin
najtańsza firma 5 e a gdzie tu złoto i potem pln na koncie firmowym na maszynę i płace na początek, a gdzie oddziały ( jest ich 9 każdy po 1 e ), każde miejsce pracy 1 e Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 30-11-2012 00:17

A jeszcze ostatnie pytanko, kupie akcje firmy i co dalej, ile ja z tego będę miał? Sorry za takie możliwe, że i głupie pytania ale jestem kompletnie zielony


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 30-11-2012 00:20

(30-11-2012 00:17)Blackers napisał(a):  A jeszcze ostatnie pytanko, kupie akcje firmy i co dalej, ile ja z tego będę miał? Sorry za takie możliwe, że i głupie pytania ale jestem kompletnie zielony

w zależności ile akcji zakupisz - 10 akcji to 1%, 100 akcji to 10%
i z wypłacanych z konta firmowego sztabek złota na konto gracza ty otrzymasz za każdym razem % adekwatny do posiadanych ilości udziałów w danej firmie, czy firmach