Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 29-11-2012 21:05

Okej dzięki, w takim razie piszę do Admina (nick taki też ma na forum z czego co widziałem) i załatwie z nim sprawę, bo fakt ten 1 Euro na początek gry według mnie dość dużo zdziała.


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 29-11-2012 21:52

Mam takie pytanie firma: " ideal GRUP PL" należy do kogoś z naszego forum ?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 21:56

nie widzisz nicku Tongue
to jedna i ta sama osoba o tym samym nicku co pisze na forum Tongue

misza02 otworzył firmę międzynarodową Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 29-11-2012 21:58

Cytat:czyli za 1 RON bedzie 3 PLN czy na odwrot?

Tak 1 RON to ok 3 PLN na chwilę obecną.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 22:06

probuje wspolpracy z zagranica ale im bardziej sie w nia zaglebiam to jest coraz mniej kolorowo z nia. z tymi fakturami to jest tak, ze jak kupuje cos to na jeden zakup np 100 szt papieru potrzebna jest 1 faktura, ale jak chce to sprzedac to na kazdego klienta, ktory kupic cos z mojej firmy tez potrzebna jest 1 faktura (czyli jak 100 klientow kupi po 1 szt papieru to potrzebuje 100 faktur :rolleyesSmile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 29-11-2012 22:37

A ile papieru schodzi Ci na jedną fakturę ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 23:04

1 faktura to 0,25 papieru


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 23:32

(29-11-2012 22:06)misza02 napisał(a):  probuje wspolpracy z zagranica ale im bardziej sie w nia zaglebiam to jest coraz mniej kolorowo z nia. z tymi fakturami to jest tak, ze jak kupuje cos to na jeden zakup np 100 szt papieru potrzebna jest 1 faktura, ale jak chce to sprzedac to na kazdego klienta, ktory kupic cos z mojej firmy tez potrzebna jest 1 faktura (czyli jak 100 klientow kupi po 1 szt papieru to potrzebuje 100 faktur :rolleyesSmile
mala korekta. przegladam teraz firme i jak kupowalem za granica to nie zjadlo mi zadnej faktury. wnioskuje, ze faktury potrzebne sa tylko przy sprzedazy, no chyba ze jak cos sprzedam to zje z jednej i drugiej firmy faktury. dam znac jeszcze


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 29-11-2012 23:37

Okej zakupiłem sobię euro, i poradźcie mi co kupić, na co wydać pln? żebym na jakieś głupstwa nie powydawał.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 23:40

moim zdaniem ubranie, teczka, tv i moze zamiast wynajmowac dom to kup jak jest kasa, ale poczekaj na zdanie innych