Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w FireSub !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Wasze zarobki w FireSub !!! (/Temat-Wasze-zarobki-w-FireSub-99808)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Toskan - 16-09-2015 19:00

Dzisiaj środa, dzień rozsylek więc są opoznienia


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Lotheo - 16-09-2015 19:57

Wydaje mi się, że wszystko okej, ale ze względu na wysyłkę, to pewnie coś wpadnie jeszcze później Smile


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Ores - 16-09-2015 20:13

Rozsyłek/wysyłek? bardzo był bym wdzięczny jak by ktoś bardziej wytłumaczył o co chodzi Wink


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Kiljan - 16-09-2015 20:56

Rozsyłka czyli okresowe wysyłanie smsów obciążających, wtedy rośnie Wasza zyskowność, a dzięki wyższej zyskowności możliwa jest wyższa stawka.


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Ores - 17-09-2015 08:28

Dokładnie 738klikow i 1 lead, zawsze miałem już przy około 200klików 10 leadów a teraz kpina jakaś nigdy czegoś takiego nie miałem ale jestem cierpliwy i poczekam czy coś zwrócą, chodź w to wątpię żeby mieli aż jednodniowe opóźnienia z leadami, chyba że czegoś nie wiem i się mylę Undecided


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Lotheo - 17-09-2015 08:35

Suby, to jest loteria i zawsze śmieszyło mnie porównanie, a bo wtedy miałem tyle i tyle. Nasz zarobek jest uzależniony od wielu czynników i tego nikt, a ni nic nie zmieni. FireSuba bardzo cenię, bo tutaj nigdy nic nie ginie o czym nie raz już się przekonałem Smile


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Toskan - 17-09-2015 08:37

@ores moze nisza Ci sie wypala.


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Lotheo - 17-09-2015 09:50

eee gdzie tam. Przecież każda nisza jest wieczna, a malejące zarobki, to wina serwisu, bo opóźnienia, bo tnie, bo zły PIN przychodzi.

@[Ores]
A tak na serio, to napisz do Kiljana, to pewnie sprawdzi, czy wszystko jest okej u Ciebie. Gdyby coś było nie tak lub była by jakaś awaria, to zapewne Kiljan by dał znać i napisał co i jak Smile


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Ores - 17-09-2015 12:30

Wybacz Lotheo ale jeżeli są kliki na stałym poziomie od kilku miesięcy z jednej niszy i taki same zarobki wiec jak z dnia na dzień może być taki spadek w zarobkach ? pyzatym nie pracuje od dziś w internecie Wink "FireSuba bardzo cenię, bo tutaj nigdy nic nie ginie o czym nie raz już się przekonałem" tu mógł bym z tobą spekulować ale nie chce poruszać starych tematów. Raczej wątpię że coś da to że napisze do nich, najlepszy z sposób od zawsze jest po prostu przenieść linki i sprawdzić konwersje w innym serwisie.


RE: Wasze zarobki w FireSub !!! - Kiljan - 17-09-2015 13:54

(17-09-2015 12:30)Ores napisał(a):  Wybacz Lotheo ale jeżeli są kliki na stałym poziomie od kilku miesięcy z jednej niszy i taki same zarobki wiec jak z dnia na dzień może być taki spadek w zarobkach ? pyzatym nie pracuje od dziś w internecie Wink "FireSuba bardzo cenię, bo tutaj nigdy nic nie ginie o czym nie raz już się przekonałem" tu mógł bym z tobą spekulować ale nie chce poruszać starych tematów. Raczej wątpię że coś da to że napisze do nich, najlepszy z sposób od zawsze jest po prostu przenieść linki i sprawdzić konwersje w innym serwisie.

Polecam też przetestować zaliczanie w każdym tym serwisie, wystarczy kilka starterów i wszystko wiadomo Smile
Wczoraj żadnej awarii nie było, konwersja globalna była na normalnym poziomie.