Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 25-07-2014 09:48

Wczoraj zanotowałem AVG na poziomie 2.0 (DR i RR) czyli wszystko zgodnie z założeniami Wink


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 25-07-2014 09:57

@Sbgorka, jak najbardziej można zarządzać kontem z urządzeń mobilnych. Zabronione jest tylko oglądanie reklam. Wszystko zresztą jest zawarte w regulaminie, który naprawdę warto przeczytać o co wręcz proszę od kilku dni.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - sbgorka - 25-07-2014 16:44

Jakie mieliscie dzisiaj avg?


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - UmCyK - 25-07-2014 17:36

1.0
Sad
Jeżeli jutro będzie takie same to wychodzi an to ze się nie opłaca kupować poleconych ? Sad


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 25-07-2014 17:43

Dzisiejsze niskie AVG jest zapewne wynikiem zmian związanych z resetem czasu reklam. Jutro wszystko powinno wrócić do normy. Poza tym, jeśli przez cały czas jest AVG 2.0 lub wyższe to jest ok, natomiast jeśli jest niższe (ale i tak przynoszące zysk) to już padają stwierdzenia że się nie opłaca...

@Umcyk, ja rozumiem, że chciałbyś zarabiać z zyskiem 100% miesięcznie ale proszę o bardziej realne podejście, gdyż takie wypowiedzi szkodzą Strefie Klików. Wszystkim "niby" zależy na stabilności projektu i tym aby jak najdłużej i najlepiej działał ale prawda jest taka (w 99% przypadków które obserwuję) jest tak, że każdemu zależy tylko na tym aby jak najwięcej i jak najszybciej wyciągnąć. Oczywiście chcemy dać Wam możliwość jak najlepszego zarobku natomiast proponuję włączyć kalkulator i sobie wszystko policzyć.

Jeżeli ktoś uważa, że jest stratny przez Strefę, nie ma problemu - natychmiast zwracamy zainwestowane środki i przełączamy konto na Standard. Umcyk - wchodzisz w to?


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - UmCyK - 25-07-2014 18:02

Mi chodzi o ty by być na plus z wynajętych poleconych a nie na 0 albo na minus
Tylko +
Smile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 25-07-2014 18:06

Ja rozumiem, ale proszę patrzeć na to przez pryzmat ogólny a nie jednodniowy. Jak przez kilka dni średnia wynosiła około 2.0 to było OK, natomiast po jednym dniu z niższym już używasz stwierdzenia, że się nie opłaca.

Masz poleconych dopiero kilka dni, czy przez ten czas byłeś bardziej na plus czy na minus? To jest zasadnicze pytanie a Ty udzielasz wymijającej odpowiedzi. I w momencie gdy się okaże, że przez ten miesiąc zarobiłeś 25% a nie 100% to będziesz twierdził, że "się nie opłaca"?


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - sbgorka - 25-07-2014 18:19

Lepszy mniejszy plus niz obgryzanie paznokci gdzie jest kasaSmile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - UmCyK - 25-07-2014 18:30

Nigdy mi sie nie trafiło 2.0 .....


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 25-07-2014 18:40

Nigdy od ilu dni? Smile

@Sbgorka - takie podejście mi się podoba Wink

I tak jak mówię - jeśli ktoś jest niezadowolony z efektów, natychmiast zwracamy zainwestowane fundusze bez żadnych pytań.