Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - lokarz - 11-01-2010 16:29

i i dlaczego ta gościówa się pytała co jest w tej paczce


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 11-01-2010 16:38

Temat można chyba zamknąć. VAT wyniósł mnie 130zł, ponieważ mądre Lockerz napisało, że zawartość paczki wynosi 85 czy tam 75 $


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - lokarz - 11-01-2010 16:50

Za PSP zcy za co i poco zamykać temet jak dyskusja jeszcze jest?!!


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - czacza14 - 11-01-2010 16:57

A myślałem ,że będzie tak pięknie jak powinno być niestety się myliłem nie mam nic do lockerz ale mam dużo do polskiego rządu ,aby wymyślają z czego by tu jeszcze zarobić żeby mogli sobie dokupywać coraz nowsze limuzyny


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - lokarz - 11-01-2010 17:08

oj tam wszystko menelstwo człowieku kurde rzydy zarombane jeszcze kasy im mało


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - RAQ - 11-01-2010 17:49

Lokarz czytaj dokładnie "Za PSP zcy za co", chodzi o zegarek, poczekaj może na lockerz będzie można kupić słownik, to kup go zamiast psp Smile "zarombane"


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Bielak - 11-01-2010 17:59

[wymoderowano] i sie troche doksztalccie, bo wypisujecie tutaj takie frazesy, ze az glowa boli. Poczytajcie troche o ekonomii i przestancie na kazdym kroku narzekac. Jesli komus sie nie podobaja zasady panujace na lockerz, jak rowniez polskie prawo celne, to nikt wam nie kaze korzystac z uslug tego serwisu. A Ty lokarz kup sobie slownik, i zacznij uczyc sie pisac, bo Twoich wypocin nie da sie czytac, belkot rozhisteryzowanego 13 latka. Ile razy trzeba wam wrzucac artykuly prawa celnego zebyscie cos zrobumieli? Nawet zyciowe przyklady do was nie trafiaja. Ta kobieta nie jest zadna "oszustka" i "naciagaczka" tylko wykonuje swoja prace, wiec uszanujcie to durnie bez szkoly, a nie obrazacie wszyskich na lewo i prawo. Podobalo mi sie to forum na poczatku, bo siedzieli tu konkretni ludzie prezentujacy jakis poziom, ale przez ludzi w stylu lokarz i wielu innych jakich sie tu pojawilo ostatnimi czasy, naprawde coraz mniejsza ochote mam tutaj zagladac, a szkoda.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Leopard - 11-01-2010 18:23

lokarz od 02.01 naspamowałeś 40 postów i to takim językiem, że za przeproszeneim się żygać chcę. Postaraj się trochę bo "umilasz" przeglądanie forum inaczej. Mamy już drugi przypadek (na poprzedniej stronie) więc chyba się zorientowali, że Lockerz wysyła takie rzeczy. No nic zobaczymy czy będzie ich więcej. A w ogóle to PSP przekracza 150??


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - colorful_lace - 11-01-2010 18:52

Bielak, przed 'i' nie stawiamy przecinka, a jeśli chcesz osiągnąć, aby ludzie nie obrażali siebie wzajemnie to zacznij od siebie ('durnie bez szkoły', 'jebani idioci' itd.) Wink

A tak na poważnie to narzekacie, mimo tego, że za PSP kupione w sklepie zapłacilibyście z pewnością o wiele więcej.
Polskie prawo, do którego każdy musi się stosować..


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - madison - 12-01-2010 22:58

http://voter101.jogger.pl/2010/01/12/lockerz-to-nie-scam/

tu macie tez 1 przypadek Wink