Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - whysoserious - 16-09-2013 23:06

potwierdzam trafiony typ z kursem 3.25 Huh


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 17-09-2013 07:12

Tak, wczorajszy dzień zakończył się sukcesem Smile

Najbardziej skorzystał pewien użytkownik tego forum ale coś nie chce się tym z Wami podzielić.

Dziś otrzymam wypłatę za inwestycję michala_1311 więc wykonam pierwszy przelew.

Pozdrawiam


RE: Rhaegar typuje! - pawel741 - 17-09-2013 07:46

Wczorajszy dzien z kwoty prawie rownej zeru udalo mi sie odbić na +30zl ,niby malo, ale powoli do przodu Smile Wspolpraca z Rhaegar trwa nadal


RE: Rhaegar typuje! - michal_1311 - 17-09-2013 08:08

Rhaegar z tymi kursami szaleje Smile


RE: Rhaegar typuje! - Traw3k - 17-09-2013 09:50

(17-09-2013 07:12)Rhaegar napisał(a):  Tak, wczorajszy dzień zakończył się sukcesem Smile

Najbardziej skorzystał pewien użytkownik tego forum ale coś nie chce się tym z Wami podzielić.

Spokojnie, panie Kierowniku. Damy radę. Smile

Z grubej rury: [Obrazek: Golubev.jpg]

I trochę opisu współpracy.
Przede wszystkim Dawid jest profesjonalistą. To widać, już na pierwszy rzut oka, po krótkiej rozmowie. Polowaliśmy na typ blisko dwa dni, ale jak widać wyżej - opłaciło się czekać. Cierpliwość zawsze w cenie. W bukmacherce potrzeba chłodnej głowy i rozsądku, w mojej opinii są to sztandarowe cechy Kolegi.
Zaletą typowania z Rhaegarem jest na pewno szybki kontakt, zakład powyżej był właściwie błyskawiczną akcją.

- Masz Golubeva na live'ie?
- Mam.
- Graj.

Udało się ustrzelić kurs 3,40 co przełożyło się na fajną kwotę. Zabawne, bo kilka godzin wcześniej z nudów wysłałem Koledze screen z moim depozytem i podpisem "Dawid mnoży x3". Lol Następnym razem wyślę "x20". Smile
Widać wieloletnie doświadczenie, widać że nie mamy do czynienia z "sezonowcem", tylko z kimś kto na rzeczy rzeczywiście się zna. Rhaegar specjalizuje się w tenisie - osobiście gram w tenisa od przeszło sześciu lat - obstawiam tenis od blisko czterech. Nie patrzę więc na jego typy jako zupełnie zielona osoba. Przykładem może tutaj posłużyć Goerges z Doi. Smile

Dawid okazał się również b. sympatycznym facetem, co na pewno jest dużym plusem. Myślę, że to będzie naprawdę fajna współpraca, co polecam również innym.

Pozdrawiam


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 17-09-2013 09:57

hehe byłoby szybciej ale...

Expekt ŚMIERDZI beka

EDIT:

O dziś LM startuje Tongue będzie ciekawie Smile


RE: Rhaegar typuje! - Klin - 17-09-2013 10:12

Gratulacje Panowie, ładne kursy Wink Rhaegar tak trzymaj

Pozdrawiam


RE: Rhaegar typuje! - michal_1311 - 17-09-2013 12:52

Czekam na pierwszy przelew Smile Pozdro i dalszych sukcesów:-)


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 18-09-2013 08:57

Bojanovski @2.75 z rana jak śmietana Tongue

Whysoserious (za długo sypiasz Big Grin) i Pawel mogą potwierdzić Smile

Wczorajsza LM trochę przekombinowana ale leciutki plus został osiągnięty


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 18-09-2013 09:20

haha za szybko zaksięgowane Tongue ale kontry i tak dały zysk, nieduży ale dały @7