Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - alizen - 22-01-2013 22:18

nie da sie anulować


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 24-01-2013 09:48

dostałem właśnie wypłatę z wage z przedwczoraj i 13. Więc ciągle płaci Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kordyl - 24-01-2013 11:06

ja rowniez dostalem, a zlecilem wczoraj o 21


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - darkmatthew - 24-01-2013 12:40

A ja nie dostałem :/
Zleciłem wczoraj po południ i nadal nic nie ma ;/


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - kubeq24 - 24-01-2013 21:41

jak wykonywać flower taski?
wchodzę w tą zakładkę i pisze mi to:
Finished!
Sorry, there is no more work available on this job at this time. Please check back again in the future. We are always adding new jobs and would love to have your help. Please return to the list of available tasks and find another one you would like to try.
You can find more tasks by going back to the list of available tasks.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 25-01-2013 13:23

dzisiaj dostałem wypłate


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 25-01-2013 23:45

ja również. I to zleconą dzisiaj rano


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - darkmatthew - 26-01-2013 00:04

Dlaczego cały czas mam " Pending|?!


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - timek41 - 26-01-2013 11:18

Ja dostałem już kilkanaście wypłat s surveywage więc serwis uważam za wypłacalny .

Oto wypłaty za styczeń. Niestety teraz pracuję i nie mam zbytnio na to czasu jak i chęci ;/. Za refa pomagam zarabiać w serwisie oraz wysyłam filmik z video tutorialem jak szybko zarabiać w serwisie SurveyWage. Sposób działa na wszystkich serwisach zarobkowych z taskami. Get-paid, SurveyMad i innych.

[Obrazek: surveywage.jpg]


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 30-01-2013 07:18

kiedy dostaliscie ostatnio wyplate?