Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Szaman1644 - 02-07-2012 12:46

Zysk masz tylko 108% i w niego wlicza się depozyt. Jak się zarejestrujesz to masz kalkulatory zysków i tam podają kwotę jaką będziesz mieć po tych 7 czy 14 dniach(zależy od planu).


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Don Lewski - 02-07-2012 13:04

Tak, tak, wiem o tych kalkulatorach, ale w takim razie jest to strasznie mylące. Zysk nie wynosi wtedy 108%, lecz samo 8%. Przecież nie powiesz mi, że zyskiem jest fakt, że oddadzą ci już wpłaconą przez Ciebie kwotę. Przykład jasny - wpłacam 1$ na 7 dni, to dostaję 1,08$, więc jestem do przodu o te 0,08$, czyli to jest tylko mój zysk. Innymi słowy liczby z ich strony wprowadzają (z tego, co zauważyłem, nie tylko mnie) w błąd. Zdaję sobie sprawę, jak nierealne by było, abyśmy otrzymywali faktyczne 108% z wpłacanej kwoty + tę wpłaconą kwotę, ale w takim wypadku należy skorygować niedomówienie na stronie czy coś.


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 02-07-2012 13:22

to na czym by dany hyip zarabiał jak by ta płacił ?
oczywistym jest to, że jak inwestujesz daną kwotę w depozyt to masz po zakończeniu zwrot zainwestowanej kwoty wraz z % od inwestycji
wiadomo admin patrzy żeby zarobić i my chcemy zarobić inwestując w dane depozyty w danym hyip


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 08-07-2012 10:46

Czy wypłacał ktoś z Was już może na liberty reserve ?
wie jak to wygląda wszystko, czy wypłaty instant czy manual
czy jest prowizja czy jej brak


ja niestety mam jeszcze depozyty więc nie mam jak sam sprawdzić jeszcze Smile


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 10-07-2012 10:36

Ponawiam pytanie Smile


Czy wypłacał ktoś z Was już może na liberty reserve ?
wie jak to wygląda wszystko, czy wypłaty instant czy manual
czy jest prowizja czy jej brak


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 11-07-2012 10:03

i kolejna wypłata, hyip jest już pół roku i cały czas płaci Smile
jest to wypłata mojego poleconego, poprosił mnie o zamieszczenie dowodu w jego imieniu


[Obrazek: 699c449b849aedf8m.jpg]


Odp: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - mmichal013 - 11-07-2012 21:45

Wypłate na lr zleciłem jakieś 2h temu jak przyjdzie to powiem coś więcej

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 11-07-2012 21:54

(11-07-2012 21:45)mmichal013 napisał(a):  Wypłate na lr zleciłem jakieś 2h temu jak przyjdzie to powiem coś więcej

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

okej jak dostaniesz to daj znać ze screen co i jak Smile


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - zyznos321 - 11-07-2012 22:49

Nadal można wypłacać max po 10$?
Niedługo będę miał prawie 300 do wypłaty :/


RE: [PŁACI!] HIT xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 11-07-2012 23:07

(11-07-2012 22:49)zyznos321 napisał(a):  Nadal można wypłacać max po 10$?
Niedługo będę miał prawie 300 do wypłaty :/

na paypal raz nie masz ograniczeń, raz masz nie wiem jak to wygląda bo to wiedza z informacji od poleconych, gdyż ja ze względu na dalszą blokadę paypal nie zlecam wypłat na pp
obracam środkami jeszcze a jak skończę będę pisał do admina by wypłacić na lr bo w taki sposób wypłacisz w przypadku gdy inwestowałeś z paypal przed wprowadzeniem lr