Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Evolucja - oszust!? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Evolucja - oszust!? (/Temat-Evolucja-oszust-23814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- BizNET - 27-10-2008 18:44

Cytat:Ludzie jak mozecie mu tak po prostu odpusic skoro jestescie prawie pewni ze to on? Pozwolicie na to zeby tak po prostu uciekl z waszymi pieniedzmi?

Więc co proponujesz osobom oszukanym? 8-)


- czerus - 03-11-2008 16:51

Macie jego dane z nk. Ksiazka telefoniczna i telefon do domu. Ktos juz probowal ale bledny numer wiec proponuje jeszcze raz poszukac. Jesli to ni eposkutkuje to ktos moglby sie do niego przejechac, na pewno jest ktos na tym forum kto mieszka niedaleko jego miejscowosci. Jesli mu przepuscicie to malolat zrobi pewnie kolejnego scama( o ile juz nie zrobil).

W ogole to moj drugi post na tym forum i drugi w tym temacie. Na forum zapisalem sie zeby poczytac o innym oszucie z Rudy Slaskiej ktory oszukiwal przy wymianach walut. Temu juz nie ujdzie na sucho, sprawia trafia na policje... Z tym proponuje zrobic to samo. Malolaty naucza sie ze w zyciu nie warto zarabiac na krzywdzie ludzkiej


- BizNET - 03-11-2008 17:31

Cytat:Rudy Slaskiej ktory oszukiwal przy wymianach walut. Temu juz nie ujdzie na sucho, sprawia trafia na policje.

Mam jego wszelkie dane.

Jeśli sprawy jeszcze nie zgłosiłeś proszę o PW a nakieruję Cie co i jak, oraz przekażę potrzebne info ;-)


- ton - 03-11-2008 18:54

Czy ten oszust z Rudy Sląskiej to ten sam który oszukiwał na tym forum??


- BizNET - 03-11-2008 18:55

tak ten sam


- Sniechu - 03-11-2008 19:47

Heh, ja to mam szczęście. Najpierw evolucja, który mieszka w mieście obok, a teraz ten złodziej mieszkający w tym samym województwie. Czy na prawdę sami złodzieje mieszkają w miastach sąsiadujących z moim? Dobrze wiedzieć, żeby nie wybierać się wieczorem na miasto :-P


- Quag88 - 03-11-2008 19:48

Witam, nie wiem dlaczego ale dopiero dzisiaj zauważyłem temat :oops:
Jeżeli nadal chcecie/potrzebujecie nr od jego ojca, proszę mi dać chwilkę(taka troszkę dłuższą);]


- czerus - 04-11-2008 21:31

BizNET wykonalem juz telefon do odpowiedniej instytucji Wink
Quag88 to dobry i uczciwy chlopak Wink Proponuje wyslac numer na PW do admina.
Zreszta to podaj na forum, niech wszyscy znaja numer jego ojca Tongue
Evolucja pewnie znow nie bedzie mogl spac w nocy bo temat od nowa odkopany. Prawidlowo! Oszustow trzeba tepic!


- makaj - 05-11-2008 21:38

czerus napisał(a):Zreszta to podaj na forum, niech wszyscy znaja numer jego ojca Tongue
To swój też od razu podaj - niech wszyscy znają Tongue


- mrozio - 06-11-2008 19:17

Jeśli się przyznasz albo wydasz osoby które nimi byli a one to potwierdzą obejdzie sie bez kontaktu z Twoimi rodzicami i z Policja... BUAHAHAHAHAHA bigi92 smieszny jestes straszysz tu kogos psami a sam bedziesz jednym wielkim policyjnym psem jestes pajacem chcesz isc na takie cos na komisariat zaj..ac z ucha idz ty sie paloj lepiej.... Kazdy polak kombinuje jak moze zeby cos zarobic a ty ty takie taksty piszesz smiana z ciebie


[Autor postu otrzymał 2 ostrzeżenia]