Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 11-12-2018 09:54

ordzedłem z organizacji
odszedłem
reszcie polecam zrobić to samo
Ta organizacja działa w taki sposób że pożycza wam pieniądze
na wojnę
wy kupujecie za nią materiały i okazuje się że to się nigdy nie zwraca
pomimo tego dalej będzie wam Sammison wmawiać że wojny się opłacają a tak nie jest
Jedyne osoby które zarabiają na wojnach to Antknee i Sammison bogacąc się na sprzedawanej kawie winie i jedzeniu
Napisałem do nich że odchodzę z organizacji we wtorek czyli dziś co żem uczynił już
a napisałem to w niedziele do Anknee i Sammison , dostałem 100 gold jakoby miałoby mnie to zatrzymać w org .
Jakoby tego było mało Sammison próbował mi wcisnąć że jakoby Slovakia miała 9000 gold przychodu z wojen co też jest kłamstwem
Ta organizacja oraz Sammison i Antknee zrobili chory sposób regularnego inwestowania w grę
dla lepszego zarobku wyżej wymienionych panów
szczerze wszystkim odradzam dalej uczestniczenie w tej chorej spółce Sammisona i Antknee i poczekanie do następnych wyborów i wybranie innych ludzi bo jest do obsadzenia 10 miejsc w rządzie

chodzi mi o organizację w Irlandii


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - TheVizel - 11-12-2018 15:41

Zacząłem dzisiaj, jestem w Indonezji, zrobiłem sobie kilka zadań (ankiet) i mam 4,5 Euro, jakieś propozycje jak to wykorzystać?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 11-12-2018 15:53

(11-12-2018 15:41)TheVizel napisał(a):  Zacząłem dzisiaj, jestem w Indonezji, zrobiłem sobie kilka zadań (ankiet) i mam 4,5 Euro, jakieś propozycje jak to wykorzystać?

Pomogę ale na pw bo tu jak wszystko napisze to zaraz hieny wyjedzą


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - TheVizel - 11-12-2018 17:00

(11-12-2018 15:53)loryn222 napisał(a):  
(11-12-2018 15:41)TheVizel napisał(a):  Zacząłem dzisiaj, jestem w Indonezji, zrobiłem sobie kilka zadań (ankiet) i mam 4,5 Euro, jakieś propozycje jak to wykorzystać?

Pomogę ale na pw bo tu jak wszystko napisze to zaraz hieny wyjedzą

Napisałem pw.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 14-12-2018 16:46

Pw wysłaneSmile


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - TheVizel - 18-12-2018 16:47

(14-12-2018 16:46)loryn222 napisał(a):  Pw wysłaneSmile

Zadałem jeszcze kilka pytań na pw Big Grin


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - loryn222 - 02-01-2019 05:22

Dziś są wybory w Irlandii nowych ministrów . Proszę o zagłosowanie na mnie . Moje obietnice w kandydaturze są jak najbardziej trafne oraz wielokrotnie obnażyłem kłamstwa Antknee i Sammison-a . Dam wam państwo w ktorym budżet sie powiększy, bonus pracy na 700IEP oraz mniejszy wage tax i systematyczną obniżkę kursu jak i lepszą infrastrukturę i wiele wiecej . Muszę zostać Premierem czyli muszę mieć w tej chwili minimum 7 głosów. Grotis wie o czym piszę jak i termiq i grubas . Potrzebujemy waszych głosów do ujednolicenia praw dla wszystkich a nie po to by Antknee i Sammison miał dobrze .


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - man1exter - 04-01-2019 17:45

polecam wypełnianie ankiet online


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Voldimer - 20-01-2019 13:06

Chcialbym rozpoczac zabawe ale nie wiem w ktorym kraju teraz najlepiej?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Maro - 24-01-2019 13:14

(02-01-2019 05:22)loryn222 napisał(a):  Dziś są wybory w Irlandii nowych ministrów . Proszę o zagłosowanie na mnie . Moje obietnice w kandydaturze są jak najbardziej trafne oraz wielokrotnie obnażyłem kłamstwa Antknee i Sammison-a . Dam wam państwo w ktorym budżet sie powiększy, bonus pracy na 700IEP oraz mniejszy wage tax i systematyczną obniżkę kursu jak i lepszą infrastrukturę i wiele wiecej . Muszę zostać Premierem czyli muszę mieć w tej chwili minimum 7 głosów. Grotis wie o czym piszę jak i termiq i grubas . Potrzebujemy waszych głosów do ujednolicenia praw dla wszystkich a nie po to by Antknee i Sammison miał dobrze .

Na chwile obecna rozjeb*** Irlandie moim zdaniem.