Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 28-06-2016 21:21

Im tam pewnie zwisa kto i jak ogląda Wink Pewnie znają ten sposób i mają wywalone bo i tak wyświetlenia lecą i wyjdą na swoje Wink Serwery przeciążone, bo nawet czasami sklep się nie otwiera i jest biała strona Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 21:23

Legalne owszem, bo nie ma żadnego paragrafu w prawie opisujący taki wyczyn Big Grin
Ale jeżeli chodzi o praktyczną stronę to punkty dostaje się za obejrzane filmiki... za OBEJRZANE, a nie za włączone w tle z dodatkami czy na VPSie, także gdyby chcieli to mieli by do czego się przyczepić Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 28-06-2016 21:24

Eeee tam, mi już śmiga więc mogę iść chillować się przy telewizorku JerkJerk


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 28-06-2016 21:26

(28-06-2016 21:23)Fsociety napisał(a):  Legalne owszem, bo nie ma żadnego paragrafu w prawie opisujący taki wyczyn Big Grin
Ale jeżeli chodzi o praktyczną stronę to punkty dostaje się za obejrzane filmiki... za OBEJRZANE, a nie za włączone w tle z dodatkami czy na VPSie, także gdyby chcieli to mieli by do czego się przyczepić Wink



Nie no to akurat wiadome Wink Ale wątpię by celowo takie akcje robili jak tu niektórzy twierdzą Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 21:29

Też tak nie twierdzę i jestem przekonany swojej teorii, że to wina serwerów poza tym przed chwilą chciałem sprawdzić jak tam lecą punkty na moim VPSie i patrzę, że ze wszystkich kart mnie wylogowało FUCK! Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 28-06-2016 21:32

Mnie ponownie wylogowało!!!! UndecidedUndecided
Dosyć 2


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 21:34

Haha no taka już nasza natura - dawać do obiegu coś co nie do końca działa
Mam nadzieję, że DOGRY dostawi jakieś mocniejsze maszyny do obsługi strony Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 28-06-2016 21:38

Źle i tak nie jest Big Grin 2 kody Steam na 5 euro zebrane i wyfarmione prawie 10k pkt xD


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 28-06-2016 21:41

Na VPSie siedzisz Xanthi?
Bo coś szybko zdobywasz te punkty cebulaku ;D


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 28-06-2016 21:43

Kilka lat temu działałem w sieci partnerskiej Novem i tam była taka kampania 2,5 za dodanie opinii o jakimś miejscu. Oczywiście jak na polaka przystało zacząłem pisać. Jednego miesiąca wypłata wynosiła 8000zł... Wypłacili Big Grin Powiem wam tak, moim zdanie dogry jest zadowolone z tego że tak robimy bo oni też z tego mają kasę. Póki reklamodawcy się nie kłócą to im jest to na rękę.

Wam też się zacinają filmiki pod sam koniec?