Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! (/Temat-Info-od-Lockerz-kolejny-restock-juz-w-Lutym-1308)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - tuki15 - 16-02-2010 14:43

Może w końcu uda mi sie upolować PSP...


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - wojtek54326 - 16-02-2010 18:50

:@ MAM PYTANIE:@

JAK WPISUJE LOCKERZ.COM TO JEST NAPISANE (MOZILLA FIREFOX)
"ołączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony."

NA GOOGLE CHROME "NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY.
NA INTERNET EXPLORER TO SAMO!!

CZY TO OZNACZA ŻE ZOSTAŁEM ZBANOWANY????

:(BARDZO PROSZĘ O POMOCSad


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Mrowa91 - 16-02-2010 19:48

zamiast normalnego adresu ptzplace.lockerz.com wpisz http://67.202.10.181/ powinno zadziałać.
Pomogłem daj + Smile


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - wojtek54326 - 16-02-2010 20:23

I ZNOWU TO SAMO!!

JAK ONI MOGLI MNIE ZBANOWAĆ JAK NIC TAKIEGO NIE ZROBIŁEM?

IM SIĘ CHYBA COŚ PO*********O !!!!!!


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - Przemcioslaw - 16-02-2010 20:27

Najprawdopodobniej masz jakiegoś trojana lub inne badziewie.

Myślę, że po banie i tak załadowałaby się strona.

Co wyświetla Ci w pasku adresu po wejściu na lockerz ?


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - strzala - 16-02-2010 20:31

wojtek54326 nie oskarżaj ich z góry bo to pewnie nie ich wina. Mi kiedyś jedna strona nie działała bo antywirus mi ją blokował. Sprawdź czy nie zmieniałeś antywira


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - seihe - 16-02-2010 20:39

(16-02-2010 20:31)LockerZ napisał(a):  Based on your feedback, we're testing out a new redemption process this month. We are offering an additional three waves (â??Member Appreciation Redemptionâ?) as well as the general redemption for a total of four waves in order to give our members more chances and new ways to redeem.

On Feb. 18, members can sign up for the Member Appreciation Redemption.

Here's how it works:

The Member Appreciation Redemption will take place on Feb. 25 in three waves:

For 350 PTZ, you get up to three chances to redeem.

For 250 PTZ, you get up to two chances to redeem.

For 100 PTZ, you get one chance to redeem.

As soon as you sign up, your confirmation page will give you the redemption time(s).

By signing up, you'll gain access into an exclusive PTZ Place on Feb.25.

Taking part in our Member Appreciation Redemption does not guarantee a prize, but it does increase your chances.

If you don't want to participate, don't worry! We'll be having a general redemption soon after the Member Appreciation Redemption.

You may only redeem one prize in total in February.

We'll be posting the rules and FAQ soon so stay tuned.
6 minutes ago


Ktoś może to sensownie przetłumaczyć, i wytłumaczyć?


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - MotorniczyTramwaju - 16-02-2010 20:49

Może wytłumaczę bo wiem o co biega ale słowo w słowo nie rozumiem:

Testujemy w tym miesiącu nowy proces restocku. Oferujemy trzy dodatkowe fale. 18 lutego będzie można "wykupić szanse" na kolejne fale nagród. Czyli za 350PTZ, trzy szanse, za 250PTZ dwie, a za 100 dodatkowa 1 szansa. Jak wykupicie jedną z tych opcji dostaniecie datę kiedy się te restocki odbędą. Nie gwarantuje to nagrody, ale zwiększają się szanse. I tu ciekawe: Jeśli nie chcecie tracić PTZ w ten sposób będzie główny restock po tych wszystkich "zamówionych" restockach. Będzie można wziąć tylko 1 nagrodę. Będziemy na biężaco pisać kolejne zasady i FAQ więc pilnujcie Hallwaya.

PEŁNE TŁUMACZENIE TU: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1862


RE: Info od Lockerz - kolejny restock już w Lutym! - wojtek54326 - 16-02-2010 22:04

W PASKU ADRESU POJAWIA MI SIĘ TO CO PISZE CZYLI:

LOCKERZ.COM LUB http://WWW.LOCKERZ.COM .SadSadSadSadSadSad


POMOCY


ps. założyłem się z mamą że coś wygram
PTZPLACE.LOCKERZ.COM TEZ MI NIE DZIAŁA - TYLKO TE 2 STRONY !!!


BYŁBYM WDZIĘCZNY JEŚLI KTOŚ BYŁBY MI W STANIE POMÓC !!!!!!