Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 30-07-2015 22:47

W sumie to powyższy wynik jest już elegancki, więc można byłoby tak zostawić jak jest i czekać do jutra, ale nie... regularność ma być ;D

Na Comperii wpadły dzisiaj 2 wnioski

[Obrazek: zm7t75bb2k1c.png]

a ogólnie jest już

[Obrazek: 7mqagu16cvtk.png]


Na stronie z PPA dodałem dzisiaj 2 wpisy, za bardzo nie pozycjonowałem, bo dzisiaj pogoda ładna to i czasu szkoda.

Stronę drugą sprzedałem - oczywiście nie obyło się bez gównoburzy impreza więc będę miał więcej czasu dla strony PPA oraz dla strony z mentorem.

Ale i tak największym sukcesem jest dla mnie właśnie ten drugi już 14-centowy lead na FireCashu Smile







"Dziewczyny robią UUU!, chłopaki robią OOO !" impreza


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Armin Van Buuren - 30-07-2015 22:50

świetnie Ci idzie kolego ...po jakim czasie od utworzenia strony pojawiły Ci się zyski w comperii ?


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 30-07-2015 22:53

Niee, nie mam strony na której wstawiam oferty z Comperii. Na zdobycie wniosków w tym programie partnerskim mam po prostu pewien sposób Wink

A co do stron to tak jak w każdym wpisie podkreślam - mam trzy strony: jedna dotyczy zarobku na PPA, drugą z subami dzisiaj sprzedałem, a trzecią prowadzę pod wodzą mentora z leadmore.


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 31-07-2015 22:23

Dzisiaj mało czasu było do pracy, a pomimo to jestem zadowolony Smile

Comperia:


[Obrazek: 18khbeddt4el.png]

a ogólnie tyle Smile


[Obrazek: qb6qdp68yyr8.png]


Także elegancko jest Wink


Na stronie PPA nie dodawałem dzisiaj żadnych wpisów, ale wieczorkiem trochę ją promowałem na YT. Mam nadzieję, że jutro będzie więcej czasu.
Lipca nie będę podsumowywał, bo zacząłem znowu konkretnie działać tak jak kiedyś od mniej więcej połowy lipca, ale dużo zrobiłem. Znalazłem fajny sposób zarobkowy na Comperii i stworzyłem bloga PPA, a jeszcze tak niedawno nie wiedziałem nawet co to ten WordPress jest, a teraz już sam staram się pomagać i doradzać innym Wink







RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 01-08-2015 22:26

Dobra, 1 sierpnia za nami Tongue

[Obrazek: 2gtzuq3qb09s.png]


Na bloga dodane dzisiaj 2 wpisy, w końcu zacząłem chyba ogarniać co to backlinki impreza znalazłem listę 12 backlinków o wartości 9 PR. Sprawdzałem wczoraj w Google pozycję mojej strony to pochwale się, że już pod niektórymi frazami strona jest na 2-3 miejscu w Google Rolleyes Co to we wrześniu będzie się działo ? Big Grin







RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 03-08-2015 22:20

Dzisiaj dzień zapowiadał się dosyć kiepsko, a jednak jest pompa ! ;s

Comperia:


[Obrazek: 64ixygb0qdev.png]

a ogólnie jest już tyle Smile

[Obrazek: fmtky4vk7bn7.png]


Na bloga PPA pomimo małych chęci dodałem 3 wpisy, ale nie jakieś na odwal tylko elegancko zrobione Smile

I... wpadł dzisiaj 3 lead z owego bloga ! "Najdroższy" bo aż za 30 centów z Wielkiej Brytanii Big Grin

[Obrazek: 3rmelbd2zfv9.png]







RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Pink134lol - 03-08-2015 23:35

Myślę, że nie powinieneś wrzucać na każdym poście link z YT, bo to spowalnia wczytywanie strony. Nie wspominając o tym, że to co wrzucasz nie jest muzyką.

Czego używasz do backlinków?


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 03-08-2015 23:46

(03-08-2015 23:35)Pink134lol napisał(a):  Myślę, że nie powinieneś wrzucać na każdym poście link z YT, bo to spowalnia wczytywanie strony. Nie wspominając o tym, że to co wrzucasz nie jest muzyką.

Czego używasz do backlinków?

Mi tam nic nie spowalnia,ale jeśli są jakieś problemy to ok Wink a muzyką jest raczej wszystko co ma nuty, rytm itp. zgadza się ? Big Grin
Dla mnie na przykład Chopin czy Bach nie tworzyli muzyki tylko coś tam żampolili na tych pianinach Tongue


Sam backlinkuje, nie ogarniam GSA. Pod niektórymi frazami strona jest już na 2-3 stronie w google, także powoli do przodu.


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Pink134lol - 04-08-2015 07:30

@[zjadamkredki] Mi np. często się nawet ZC spowalnia bez żadnych filmików, ale np mojej dziewczynie już tak łatwo wejście tutaj by nie poszło. Co do muzyki, to po prostu żartobliwie się czepiam. Dobrze za to, że sam backlinkujesz.


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 06-09-2015 11:09

Dawno nic nie wstawiałem ostatnio, teraz tak patrze a tinypic usunął wszystkie moje screeny z zarobkami :/

Na razie zaprzestałem ostatnio działać z PPA na rzecz allegro. Mniej więcej tak wyglądają moje ostatnie dni Smile

[img][/img]


Czasami na premium sms ze stawką 7zł też działam (głównie weekendami) to zawsze gdzieś tak te ok. 10 leadów wpadnie ze starej niszy Smile