Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik zarobkowy by rekki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik zarobkowy by rekki (/Temat-Dziennik-zarobkowy-by-rekki-110698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 19-05-2015 18:07

@[create] Spam Tongue


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - wiezaawieza - 19-05-2015 18:42

Czytałem zawsze jak był nowy post... Nie przestawaj Tongue Gratuluję dniówki Tongue


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - bulluu - 19-05-2015 20:18

wrzucam do obserwowanych Smile


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 05-10-2015 19:07

Dziś nadszedł dzień, w którym wracam do prowadzenia dziennika. Skąd ta decyzja? Jestem po urlopie, pozamykałem sprawy organizacyjne związane z życiem prywatnym, więc mogę w pełni ruszyć ponownie z zarabianiem w sieci.

Niestety w czasie urlopu wyszedłem z wprawy i z tęsknotą spoglądam na moje wcześniejsze dniówki, moim celem będzie dążenie do jak największych dniówek oraz poznawaniu nowych sposobów do zarabiania.

W ostatnim czasie zainteresowałem się zarabianiem w PPI. Posiadam konta w 3ch popularnych serwisach:
PIB, CInstaller oraz NCR. Na dniach przeprowadzę test, na którym z serwisów idzie mi najlepiej.


Co planuję aktualnie?
- stworzenie skracacza linków
- ogarnięcie (znajomi + grupy) moich kont na FB
- przeprowadzić test serwisów PPI oraz porównać zarobki do zarobków w subach

Na ten moment nie stawiam celu finansowego, gdyż ze względu na testy i tworzenie zaplecza nie mam szans na osiągnięcie jakiegokolwiek konkretnego celu.

Zainteresowanych zapraszam do śledzenia dziennika, myślę że będzie prowadzony w nieco innej formie, niż dotychczas - więcej opisów tego, co robię, być może w przyszłości jakieś wskazówki czy porady, jeśli uda mi się wrócić do konkretnych zarobków.


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 06-10-2015 21:24

Dzisiejszy dzień nie był zbyt ambitny, polegał głównie na przygotowaniu zaplecza na jutrzejszy dzień.
Gotowe mam 40 kont FB, na każdym po 50 grup - wszystko pod spam starą niszą, zobaczymy czy da się jeszcze coś z niej wycisnąć.

Plan na jutro? Rano muszę zaprowadzić auto do mechanika, po powrocie planuję przekroczyć magiczną barierę 50ciu złotych na Leadmore (chcę zgarnąć promocyjną koszulkę). Powinno udać się bez problemu, jednak zważywszy na ostatnie problemy z maskowaniem linków na FB może być różnie.


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - Miedziany - 06-10-2015 22:08

Dzisiaj pierwszy raz wbiłem na Twój dziennik i przeczytałem każdy post 2
Jak dla mnie jeden z najlepszych tutaj! Gratuluje zrealizowania poprzedniego celu (5000zł) I życzę powodzenia w kolejnym Huh
Obserwuję!Cool


Dziennik zarobkowy by rekki - Mikey - 06-10-2015 22:09

Skorzystaj z poradnika @[daniel42na] . Ciekawie opisał sposób jak omijać blokowanie linków na Facebooku.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 07-10-2015 18:45

Dzisiejszy dzień zaczął się tragicznie.
Wstaję wcześniej, niż zwykle, bo umówiona wizyta u mechanika, wsiadam do auta, nie pali. Stał długi czas bez ruchu, więc myślę akumulator. Idę po prostownik - nie działa. Zatem wyprawa do sąsiada, na szczęście miał. Mija 1,5h, w między czasie zaczynam promować materiały (na koszulkęTongue) wracam pod auto i patrzę... kapeć! Akumulator naładowany, ale na flaku nie będę jechać. Wyciągam zapas, a ten.. na kapciu.. Dopompowałem więc to co było, udało się na nim dojechać do mechanika.
Diagnoza? Portfel o 6 stów lżejszy.

Na szczęście udało mi się przekroczyć 50zł na Leadmore, więc na pocieszenie wpadnie koszulka, jednak dniówka pozostawia wiele do życzenia..


Dzisiejszy wynik?

84zł (Leadmore) + 29zł (robótki ręczne) - 15zł (transfer gotówki) = 98zł

Wynik całkiem ok, jak na środek tygodnia, ale brakuje dniówek trzycyfrowych z 2ką lub 3ką z przodu Wink


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - rekki - 13-10-2015 12:47

Kilka ostatnich dni nie pisałem, bo i nie było o czym. Praktycznie nic nie zarobiłem w ciągu ostatnich dni, miałem pierwsze zajęcia (zaocznie), kilka spraw związanych z naprawą auta, odwiedziłem starych znajomych i ogólnie dużo mało ciekawych rzeczy.

Aktualnie nie mam swojego laptopa, bo zostawiłem w serwisie. Jak go odbiorę to być może wrócę do zarabiania albo dalszego tworzenia zaplecza - kontynuując ostatnie działanie.


Niestety chyba szybko nie wrócę do pracy, podczas serwisowania w moim laptopie został uszkodzony system i niestety nie działa.. Muszę wybrać się jutro ponownie do tego serwisu..


RE: Dziennik zarobkowy by rekki - dm11211 - 13-10-2015 21:47

Powodzenia Smile