Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS (/Temat-4Lead-pl-Czwarty-Wymiar-Zarobku-programy-partnerskie-SMS-110176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 25-03-2015 12:12

Z przyjemnością pragniemy zawiadomić iż do puli naszych programów partnerskich trafiły 3 nowe:

[Obrazek: 10-pp-image.png]

[Obrazek: 9-pp-image.png]

[Obrazek: 8-pp-image.png]

Przypominamy, że aby otrzymać wypłatę w ten czwartek, polecenie wypłaty należy zlecić maksymalnie do dzisiaj do północy.


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Kondziozwykopu - 25-03-2015 15:16

muszę pochwalić wasze rozwiązanie z czatem na stronie

Dzięki niemu tu - w temacie jest czyściutko, a chociażby w temacie o Leadmore syf jak nie wiem co..

Big Grin


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Boonys - 25-03-2015 21:16

Muszę przyznać, że faktycznie, czat na 4lead jest chyba najlepszym rozwiązaniem jakie mogli zastosować żeby użytkownicy mieli ze sobą kontakt, no i bardzo ułatwia to kontakt z administracją. Nowi, którzy chcą zacząć zarabiać nie spamują tutaj tematu, tylko piszą na czacie gdzie w 10 min. Widziałem, że dużo ludzi narzekało na ddww, jak dla mnie gość jest świetny i jak najbardziej wykonuje swoją role znakomicie.
Pojawia się coraz więcej nowych programów, co tylko jest świetnym prognostykiem na przyszłość, ponieważ oznacza to, że serwis będzie się rozwijał.
Jak dla mnie obecnie jeden z lepszych serwisów na rynku, jak najbardziej polecam Smile


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - patryk0407 - 25-03-2015 23:19

Ja czekam na umowy o dzieło, wtedy tutaj coś porobię Smile


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - alfonsPL - 26-03-2015 20:07

Kiedy bedzie video?


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - rozekrr - 27-03-2015 08:31

Szkoda tylko że słowa nie dotrzymujecie ze Streamem, miał być "za kilka dni" a tu cisza... Cóż Smile


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - MagdaWR - 27-03-2015 09:22

Prosimy o cierpliwość, trwają jeszcze prace. Dążymy do perfekcji - a na to potrzebny jest czas. W tym miesiącu dojdą jeszcze inne programy. Stream przewidujemy wprowadzić na początku kwietnia. Smile


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - broofie - 30-03-2015 17:07

Zrobicie jakis ladny banerek do stepgifts?; )


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - Kondziozwykopu - 01-04-2015 21:51

Co się dzieje z serwisem?


RE: 4Lead.pl - Czwarty Wymiar Zarobku - programy partnerskie SMS - feellove - 02-04-2015 08:36

wczoraj byly jakies przerwy chyba ;/