Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - michu12345 - 25-04-2015 19:31

Czy jest to może lucrelab?


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 25-04-2015 23:38

Cytat:Czy jest to może lucrelab?

Nie michu12345 to nie to Wink jutro wrzucę parę screenów z PV jak i MTV i opiszę swoje dalsze plany Smile


RE: Dziennik Pracy PaidVerts by Miko93PL - Miko93PL - 28-04-2015 11:11

Cześć wszystkim zgodnie z obietnicą dzisiaj postaram się trochę rozwinąć z tematem MTV jak i PV tak więc zaczynajmy

Screen przedstawia moją obecną ilość akcji

[Obrazek: 2804.jpg]

Oraz screen moich obecnych inwestycji

[Obrazek: akcje_2804.jpg]

Z początku zaraz po swapie kupowałem także paczki na PV ale przy obecnym poziomie naliczeń stwierdziłem, że jest to gra nie warta świeczki a nie mam ochoty klikać reklam których wartość nie przekracza 0.000000000000000002$

Jak wczoraj zapewne niektórzy zauważyli cena akcji na MTV mocno spadła i obecnie utrzymuje się na poziomie $0.0575. Wszyscy niecierpliwie czekają gdy ceny akcji dobiją obiecanej ceny przez JO a tu takie rzeczy, osobiście wydaje mi się, że ceny akcji zaczną rosnąć dopiero po zdjęciu blokad w inwestowaniu jak i PV ( szczerze liczę, że do czerwca lub lipca ceny akcji osiągną przynajmniej cenę 0.1$ ale czy to możliwe ? przyjdzie nam trochę poczekać i się samemu przekonać.



NOWY PROGRAM





Obecnie inwestuje nie duże kwoty w nowy projekt no może stosunkowo nie nowy gdyż ma niecałe 8 miesięcy. Myślę, że zgromadzonym tu wszystkim spodoba się dzięki :
- prostocie działania,
- najlepszych procesorach płatniczych,
- błyskawicznych wypłat ( INSTANT ),
- stabilności i wypłacalności projektu,

Oraz co bardzo ważne i może co niektórych zainteresować aby zacząć zabawę z programem nie potrzeba ani złotówki !

Od jutra do dziennika dodaje nowy program, bądźcie na bieżąco Jerk


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 30-04-2015 16:21

Witajcie, jak pewnie widzicie po nowej nazwie dziennika program o którym mówiłem to Trafficmonsoon. Być może niektórzy mieli już styczność z tym programem lecz zapewne większość nie ma pojęcia o istnieniu takiej strony, tak więc postaram się wytłumaczyć Wam co to jest, jak działa i jakie mamy możliwości zarobkowe Lol

Zacznijmy od początku przedstawię Wam TM w projekcie, który dla Was przyszykowałem mam nadzieje, że pomoże Wam zrozumieć i zapoznać się z tą firmą. Big Grin

[Obrazek: 1.png]
[Obrazek: 2wFSmR.jpg]
[Obrazek: 3Gm6Ds.jpg]
[Obrazek: 4aRgpT.jpg]
[Obrazek: 5nxbDs.jpg]
[Obrazek: 66szn.jpg]
[Obrazek: 7.jpg]
[Obrazek: 8.jpg]
[Obrazek: 9.jpg]
[Obrazek: 10.jpg]
[Obrazek: 11.jpg]
[Obrazek: 12.jpg]
[Obrazek: 13.jpg]
[Obrazek: 14.jpg]
[Obrazek: 15wCogD.jpg]
[Obrazek: 16.jpg]
[Obrazek: 18.jpg]

Mam nadzieję, że nie narobiłem zbyt dużo byków i zaciekawi Was projekt Trafficmonsoon Tongue

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania proszę piszcie śmiało w komentarzach, wiadomościach prywatnych lub na gg.

Postaram się jutro wrzucić screeny z zarobków w programie Smile

Dla tych którzy przekonali się do programu i chcą spróbować swoich sił w programie zapraszam do rejestracji https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax

W ciągu 3 dni ruszy Moja strona internetowa dotycząca Trafficmonsoon oraz grupa wsparcia na FB 2


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - gadyalus1 - 30-04-2015 19:27

Poszło z refa Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - misterzelek - 30-04-2015 19:49

Jak myslisz bez wkładu "gra warta świeczki" ?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 01-05-2015 09:50

Szczerze mówiąc to tak możesz z samych cash linksow zarabiać co dziennie w granicach 0.1 - 0.2$ ale jeśli zaprosisz kogoś do tego programu i ta osoba tez będzie klikać cash linksy otrzymujesz 100% kwoty za cash links jaka on otrzymał + 10% prowizji za wszystkie jego przyszłe zakupy, program jest stabilny posiada najlepsze procesory płatnicze myśle ze dużo osób się do niego przekona, nic tylko polecać i działać w programie Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Prostovzdrr - 01-05-2015 11:49

Powodzenia! PV słabo ostatnio placi


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 01-05-2015 18:17

Cytat:Powodzenia! PV słabo ostatnio placi

No niestety nie ma zbyt wysokich naliczeń w tym momencie Sad


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 02-05-2015 08:17

Cześć wszystkim dzisiaj dodam wpisy dotyczące wszystkich trzech programów w których działam. Zacznę może od MTV


MTV


Ponowny spadek cen akcji na MTV mogłoby się wydawać, że nie świadczy to o niczym dobrym ale jakoś specjalnie się nie martwię wiem, że na tydzień przed zdjęciem blokady i tuż po ceny akcji zaczną iść w górę, planuje także dokupić trochę akcji, lecz jeszcze sam nie wiem ile. Niedługo kończą mi się inwestycje otrzymam około 30$ co przeznaczę na kupno akcji. Zaraz po SWAPIE programu czas FTQ był bardzo krótki dzięki czemu mogliśmy w ciągu tygodnia zarobić 170% tylko gdyby nie to ograniczenie do 10$ dziennie Sad


[Obrazek: akcje_020515.jpg]

PV


Mało się dzieje małe naliczenia gra nie warta świeczki czyli to samo co pisałem ostatnio

[Obrazek: 020515_info.jpg]

Tutaj podobnie mam nadzieje, że wszystko się zmieni po SWAPIE być może wrócę do grupy 10 / 11 zobaczymy jaki będzie kurs przeliczenia akcja / BAP oraz ceny samych akcji lecz wciąż chce wiązać przyszłość z tymi dwoma programami Smile


Warto jeszcze zauważyć, że wyniki finansowe obu programów znacznie się zmniejszyły, co się przekłada na wydłużenie FTQ, naliczenia itp itd. Miejmy nadzieje, że zwiększą się one w ciągu następnych paru dni a po SWAPIE po prostu wystrzelą !

[Obrazek: rezultaty.jpg]

Informacje o Trafficmonsoon wypuszczę po południu Smile