Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 15:31

była już informacja w temacie na ten temat - poczytaj do tyłu a znajdziesz odpowiedź


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 16:32

(29-11-2012 01:11)spinhack napisał(a):  
(28-11-2012 23:13)yazir napisał(a):  No praktycznie tak 1PLN - 1.09RON

Hmm ... a skąd takie przeliczenie ??? Odnosząc waluty do jednostki złota wychodzi prawie 1:3 .
czyli za 1 RON bedzie 3 PLN czy na odwrot?

kloemens wystaw slota to popracuje


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 16:42

misz też czekam na slot u kleomens od 24 i na razie nie było Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 29-11-2012 17:08

Dzisiaj miałem "kolidacje" i do tego jeszcze testy psychologiczne Big Grin Musiałem się z kimś wyrwać żeby odreagować hehe
Za chwilę wystawiam sloty, zapraszam Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 17:12

nie pytali czym się różni jabłko od gruszki Tongue ??

Ai muncit 8 ore la compania Salieri's Bar


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 29-11-2012 17:15

You worked for 8 hours at Salieri's Bar Company and you payed a tax of 0.70 PLN


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 29-11-2012 17:18

(29-11-2012 17:12)tomazzi napisał(a):  nie pytali czym się różni jabłko od gruszki Tongue ??

Ai muncit 8 ore la compania Salieri's Bar
O to akurat miła pani psycholog nie pytała ale i tak było "fajnie".
Co z tego że piękna kobieta, miła i uprzejma jak robiła taki młyn że ciężko było się odnieść do pytania. Koniec końców to jej praca, poza tym jak się nie dostanę to poproszę o konsultację dla czego wyszło tak a nie inaczej Big Grin
Jednakże myślę, że nie było tak źle. Na komputerku rozwaliłem test w 64 minuty bodajże. Rozmowa z tego co zauważyłem trwała 45 minut Jerk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 17:23

to ich praca niestety, żeby człowieka zrobić .... Big Grin
mnie pytali o takie rzeczy a koniec końców to pani psycholog na koniec sama nie wiedziała jak się nazywa i po mnie reszta osób została poproszona o przyjście w dniu następnym bo musiała psychicznie odpocząć Big Grin
ale koniec końców trafił się wyjazd do stanów więc "olałem" ten temat i nie żałuję Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 29-11-2012 19:58

Już trochę ogarnąłem tą grę, cały dzień chodzę na spotkania w nocy byłem w pracy, mam wynajęty dom narazie na 2 dni Wink Przeczytałem FAQ i jeżeli dobrze rozumiem żzeby wypłacić jakieś pieniądzę najpierw pln wymieniamy na złoto a dopiero złoto na euro dobrzę rozumiem? A ktoś wcześniej wspomniał, że można zainwestować 1 EURO nie koniecznie 5, a w takim wypadku do kogo się zgłosić? I ile mi z tego 1 Euro przybędzie pln?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-11-2012 20:02

tak za pln kupujesz złoto a za złoto euro
jak to się robi masz na screen w 1 poście

tak można wpłacić 1 euro, musisz napisać na forum gry do admina
1 euro to 50 szt zł
1 szt złota to 84 pln
więc 50x 84 = 4200


za te pieniądze zakupisz wszystko co potrzebne, wzrosną ci statystyki i jeszcze zostanie Smile