Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 27-11-2012 19:12

jacy rzetelni pracownicy Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - xman - 27-11-2012 20:27

hej tomazzi, zarejestrowałem się z Twojego refa. Zobacze co to za cudo. Pozdrawiam Cool


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 20:39

(27-11-2012 20:27)xman napisał(a):  hej tomazzi, zarejestrowałem się z Twojego refa. Zobacze co to za cudo. Pozdrawiam Cool

dzięki za rejestrację Smile
gra płaci, sam na sobie sprawdziłem, jako 1 z polaków zleciłem wypłatę i ją otrzymałem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - xman - 27-11-2012 20:49

Tak, widziałem Twoją wypłatę. Troche to mało jak na 28 dni ale zawsze coś. A czy myślisz, że w przyszłości uda Ci się zarobić więcej?

W grze jestem jako : minosotores


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 20:59

no jak na początek gry, bo e polska jest bardzo krótko to 28 dni gry na wypłatę nie jest długim czasem - trzeba brać te fakty i rzeczy pod uwagę
jeśli by np e-polska istniała w grze ze 2 lata wtedy można polemizować czy 28 dni to długi czy krótki czas


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-11-2012 21:04

Moim zdaniem to tomazzi i tak się uwinął jeśli chodzi o pierwszą kaskę. xman jeśli możesz sobie pozwolić na założenie firmy i zamierzasz to uczynić, to zapraszamy do grupy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - xman - 27-11-2012 21:12

(27-11-2012 21:04)kleomenes napisał(a):  Moim zdaniem to tomazzi i tak się uwinął jeśli chodzi o pierwszą kaskę. xman jeśli możesz sobie pozwolić na założenie firmy i zamierzasz to uczynić, to zapraszamy do grupy Smile

Generalnie to mam trochę kasy więc mogę sobie wpłacić ale dopiero co zacząłęm w to się bawić więc w sumie to nie wiem czy inwestować w to jakieś środki. Ciekawi mnie to jak to cudo na siebie zarabia? A potrzebujecie kogoś do spółki, żeby postawić fabrykę? To wspólnie można postawić taką fabrykę ? I jak wtedy z podziałem kosztów (nawet nie wiem czy fabryka ma koszty ale chyba ma) oraz zysków?

Ale chyba Cię źle zrozumiałem. Każdy stawia fabrykę samemu i potem ludzie z grupy się wzajemnie zatrudniają. Tak pewnie działacie. Aha i tam dlatego wyszły jakieś niesnaski między użytkownikami. Bo nagle ktoś zaczął windować stawki.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 27-11-2012 21:18

gra zarabia na wpłatach przez graczy, reklama i kody capchta - 3 źródła zarobku Smile

co do fabryk to każdy sam swoją "stawia" Smile mając fabrykę to zawsze szybciej zbudujesz sobie miejsce pasywnego dochodu, dodatkowo zainwestowawszy w fabrykę przy okazji w postać - zwiększy ci to statystyki, więc i zarobki Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 27-11-2012 22:04

xman e-polska caly czas potrzebuje sily roboczej, wiec jezeli masz wsrod znajomych ludzi, ktorzy mogli by sie zarejestrowac to namow ich do tego (nawet bez inwestowania srodkow mozna zgromadzic srodki na wyplate, wystarczy tylko systematycznie, czyli codziennie isc do pracy) i sukces bedzie duzo bardziej widoczny niz na klikaniu linkow za 0.01$. powodzenia i wytrwalosci na poczatku, ktore zawsze bywaja trudne (a ludzie sobie mysla - wejde do gry, nic nie zrobie i wyplace kase :/ niestety to tak nie dziala)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-11-2012 10:34

jak ktoś by był zainteresowany zakupem akcji firm jakie można zakupić na rynku to zapraszam Smile


[attachment=1185]

statystyki finansowe firmy na chwilę obecną :

[attachment=1186]


w e-polsce nie ma na 100% firmy z taką kondycją finansową, a cały czas się zmienia na lepsze Smile