Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 26-11-2012 14:47

Jakby tylko można było produkować tyle żeby zaspokoić popyt byłoby dobrze Tomazzi a miałeś tak drogo nie kupować kanapek Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-11-2012 14:51

(26-11-2012 14:47)mmichal013 napisał(a):  Jakby tylko można było produkować tyle żeby zaspokoić popyt byłoby dobrze Tomazzi a miałeś tak drogo nie kupować kanapek Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

lodówka świeci pustkami Tongue a staty w dół idą więc coś się trzeba zaopatrywać zdziercy jedni
no valentyn dzisiaj spłyną po bandzie, chyba się nie spodziewał Big Grin
zaproponował mi uwaga 0,18 xau za każdą akcję u mnie Big Grin interes życia dla mnie, odpowiedziałem iż mogę sprzedać do 400 udziałów ale za 18 xau za szt i że oferta ograniczona czasowo Big Grin to odp, że za tyle nie kupi i oferta jest dobra - odpowiedziałem, że nie jestem wojakk którego wyruchał bez mydła i kupił firmę za grosze gdzie samemu musiałby znacznie więcej euro wydać
teraz znowu napisał czy się namyśliłem na jego ofertę to odpowiedziałem, że tak - 400 akcji jest na rynku po 49 xau za sztukę i jak chce to może zakupić bo za 18 xau to była promocja czasowa nie trwająca wiecznie Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 26-11-2012 16:31

tomazzi z tymi punktami to wiem jak jest. tak pytalem z ciekawosci ile produktu wyrobilem Smile
a u kogo dzisiaj pracujemy?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-11-2012 16:40

coristo ( nick w grze zdanu)


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 26-11-2012 16:50

Jeżeli ktoś chce to aktualnie są 3 moje kanapki na sprzedaż

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 26-11-2012 16:54

juz nie ma Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 26-11-2012 17:53

misza02 z tym szyldem firmy to pojechałeś, "bar mleczny" beka


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-11-2012 17:59

MISZA DRINKS SA - dopiero taki miał Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 26-11-2012 18:00

Smile troche jaja trzeba dodac, a jak sie podoba mustak? pamietacie to winko?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 26-11-2012 18:02

(26-11-2012 17:59)tomazzi napisał(a):  MISZA DRINKS SA - dopiero taki miał Big Grin
Ma misza drinks SA i misza food SA. Mi chodzi o obrazek pod misza food Big Grin