Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Arivi - 15-05-2017 19:10

(15-05-2017 19:00)wysoki01 napisał(a):  Czyli przy użyciu rąk i nóg możemy klikać na 4 kontach Tongue

Haha chyba zle mnie zrozumiałeś ;d. Myślałem nad jakimś programem co by wyświetlał kilka okien np z czterema zalogowanymi kontami i po każdym przydzielonym obrazku przerzucałby do kolejnego konta. W trakcie przydzielania obrazków do 2,3 i 4 konta, ich serwer miałby czas na załadowanie kolejnego obrazka do pierwszego konta. Po prostu ten komunikat no more task i ładowanie spowalnia całą prace. Jak się pracuje na dwóch kontach to szybciej hajs leci.


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 15-05-2017 20:27

Sens ma ale ryzyko zbyt duże. Wyłapanie czegoś takiego jest banalnie proste. Na pewno ktoś już próbował, może się pochwali. Nie przywiązują większej wagi do takich rzeczy (multikonta, etc), to kto wie...


RE: Hivemicro.com +18 - Fraqsen - 15-05-2017 21:42

(15-05-2017 20:27)veyond napisał(a):  Sens ma ale ryzyko zbyt duże. Wyłapanie czegoś takiego jest banalnie proste. Na pewno ktoś już próbował, może się pochwali. Nie przywiązują większej wagi do takich rzeczy (multikonta, etc), to kto wie...
Na pytanie o multikonto (w tym przypadku o moderację zdjęć wraz z bratem na tym samym ip) Support odpisał tak:

Hi,

Thanks for writing to us. Yes, you and your brother can work on the same IP.

Rish @ Hive


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 15-05-2017 21:50

Kombinują coś z nowym zadaniem "Job Guidelines"


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 15-05-2017 23:14

Była krótko praca z rysowaniem prostokątów wokół samochodów, ale nawet gdyby była za 10$/1000, to raczej bym nie podchodził gdyż przy tym wymagana jest duża dokładność a i tak przeważnie jest źle. Pisało 0,5/k


RE: Hivemicro.com +18 - Ghost228 - 15-05-2017 23:31

Mam może i głupie pytanie ale jeśli uzbierałem 20$ to serwis automatycznie prześlę mi pieniądze na paypala czy trzeba gdzieś znalezc opcje wyplaty bo nie mogę znalezc ? Smile


RE: Hivemicro.com +18 - CalkiemNowy - 15-05-2017 23:38

Automatycznie, tylko podaj e-mail konta paypal.


RE: Hivemicro.com +18 - Ghost228 - 15-05-2017 23:39

Okej dziękuje ! Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Adam05 - 15-05-2017 23:49

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy.

Zainteresował mnie ten program zarobkowy jednak mam parę pytań bowiem mam z nim problemy.

Kiedy robię te zadania weryfikacyjne zazwyczaj jest wszystko ok (parę błędów się zdarza, ale dosłownie kilka). Postanowiłem porobić Types of Violence ale po ok 200 obrazkach dostałem bana. Potem próbowałem na zaznaczaniu kwadracików na autach i tutaj zaszedłem dalej ale znowu kolejny ban. Po kilkunastu minutach ten ban schodzi na daną kategorię ale i tak muszę jechać od początku. To jest jakiś błąd czy faktycznie aż tyle robię źle?

Jeszcze mam 2 ogólne pytania. Jeżeli podczas robienia tych obrazków zrobię pauzę to system zapamiętuję ile już zrobiłem i nie muszę jechać od początku? No i jeżeli zrobię te 1K obrazków to powinno rozumiem wyskoczyć info że zadanie jest ukończone?

Z góry dziękuję za odpowiedź Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Karbon - 15-05-2017 23:55

Działa wam teraz?