Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - imnotarich - 06-07-2016 18:52

Potrzebuję pomocy przy starcie w tym programie Smile zarejestruję się z refa, priv


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 06-07-2016 21:22

@UP sugeruję popatrzeć trochę wstecz w tym dziale i sobie wybrać odpowiednią osobę, bo to ważne.

Musi być chemia...


MXRevShare.com - tomek019 - 07-07-2016 10:49

(06-07-2016 18:52)imnotarich napisał(a):  Potrzebuję pomocy przy starcie w tym programie Smile zarejestruję się z refa, priv


To poradzę Ci abyś brał kogoś kto nie tylko będzie liczył na prowizje ale tez da coś od siebie. Wybór sponsora który bd miał dla CB czas to podstawa Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - tollusiek - 07-07-2016 11:57

(06-07-2016 18:52)imnotarich napisał(a):  Potrzebuję pomocy przy starcie w tym programie Smile zarejestruję się z refa, priv

Uważaj bo zaraz ci zapełnią skrzynkę w większości ci pseudo mentorzy, którzy jeśli chodzi o pomoc, to ograniczają się jedynie do podania reflinka.


RE: MXRevShare.com - Veres - 07-07-2016 13:16

Dziwne żeby nie pisali na skrzynkę jak nieraz nie można się w tym temacie odnaleźć a co dopiero znaleźć odpowiednią osobę Wink


MXRevShare.com - tomek019 - 07-07-2016 13:21

(07-07-2016 13:16)Veres napisał(a):  Dziwne żeby nie pisali na skrzynkę jak nieraz nie można się w tym temacie odnaleźć a co dopiero znaleźć odpowiednią osobę Wink


Jak sie chce to można Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: MXRevShare.com - jaczaq - 07-07-2016 13:24

(06-07-2016 17:42)zet napisał(a):  W to pole wpisujesz adres mailowy do Payzy.
Ten ,ktorym sie logujesz do Payzy, nic wiecej, tylko to.

Bardzo dziękuję za odzew.


RE: MXRevShare.com - MisieQ88 - 08-07-2016 02:22

Zet wiem, że nie jestem Twoim poleconym, ale chciałbym się zapytać o to jaką strategię byś polecał?
Załóżmy że miałbym około 200$ na depozyt, jak to rozłożyć na zakup paczek (w sensie ile paczek mini/medium/milionaire zakupić i jak w późniejszym czasie dokupować)?? Mam zamiar reinwestować conajmniej do końca roku (więc jeszcze trochę czasu jest na reinwest). A skoro jest gwarancja do 2020 roku, to spokojnie można myśleć o reinwestycjach.

Jeśli nie chcesz odpowiadać tu w temacie możesz napisać mi w PW. Będę wdzięczny.


RE: MXRevShare.com - sulliwan93 - 08-07-2016 05:56

(08-07-2016 02:22)MisieQ88 napisał(a):  Zet wiem, że nie jestem Twoim poleconym, ale chciałbym się zapytać o to jaką strategię byś polecał?
Załóżmy że miałbym około 200$ na depozyt, jak to rozłożyć na zakup paczek (w sensie ile paczek mini/medium/milionaire zakupić i jak w późniejszym czasie dokupować)?? Mam zamiar reinwestować conajmniej do końca roku (więc jeszcze trochę czasu jest na reinwest). A skoro jest gwarancja do 2020 roku, to spokojnie można myśleć o reinwestycjach.

Jeśli nie chcesz odpowiadać tu w temacie możesz napisać mi w PW. Będę wdzięczny.


Wyślij mi na konto 10000zl, daje Ci gwarancję ze do 2050roku będę Ci dawał za to milion miesięcznie. Masz moją gwarancję.

Kup 4x50$ i reinwestuj w paczki po 5$ aż do full, potem większe itd. Zbieranie hajsu na większe mija sie z celem, bo naliczenia uciekają.

Jak chcesz tą inwestycje w mój program, to pamiętaj daję gwarancję


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 08-07-2016 06:59

(08-07-2016 02:22)MisieQ88 napisał(a):  Zet wiem, że nie jestem Twoim poleconym, ale chciałbym się zapytać o to jaką strategię byś polecał?
Załóżmy że miałbym około 200$ na depozyt, jak to rozłożyć na zakup paczek (w sensie ile paczek mini/medium/milionaire zakupić i jak w późniejszym czasie dokupować)?? Mam zamiar reinwestować conajmniej do końca roku (więc jeszcze trochę czasu jest na reinwest). A skoro jest gwarancja do 2020 roku, to spokojnie można myśleć o reinwestycjach.

Jeśli nie chcesz odpowiadać tu w temacie możesz napisać mi w PW. Będę wdzięczny.

Ja Sugeruję kupić za $200 4 Paczki Millionaire,a później zacząć od tych Mini, następnie kupuj te Medium.

Kiedy będziesz miał każdego dnia $50+ kupuj Millionaire.

Aczkolwiek ja cisnę w Medium na razie do 300-400, a później wszystko będę przelewał w Millionaire.