Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Slight - 16-07-2013 22:57

Today's Earnings:
$21.19
Yesterday's Earnings:
$6.25

BE HAPPY.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - CreepyUploader - 16-07-2013 23:04

Wtorek przebiegł również niesamowicie Wink
Today's Earnings:
$118.61


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Doragon - 16-07-2013 23:05

Dziś pobity rekord dniówki.
Drugi tydzień zarabiania na PPA
Chyba dobrze mi idzie Tongue

Today's Earnings:
$25.64
Yesterday's Earnings:
$6.49
Month's Earnings:
$111.82
Total Earnings:
$112.86



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - buri1995 - 16-07-2013 23:50

Today's Earnings:
$0.05
Yesterday's Earnings:
$11.75
Month's Earnings:
$208.18
Total Earnings:
$316.80

Te oferty po 5 centów mnie normalnie dobijają...


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Mag!c - 17-07-2013 14:42

Today's Earnings:
$0.04 facepalm


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - HuskD - 17-07-2013 18:54

Cześć

Today's Earnings:
$3.51
Yesterday's Earnings:
$0.45
Month's Earnings:
$22.46
Total Earnings:
$25.93

Wrzucam tu swoje zarobki, bo chcę wam oznajmić i siebie zmotywować, że przyjdzie dzień, kiedy będę miał stały zarobek co najmniej 5$ dziennie. To tyle ode mnie, dziękuję.Lol


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - siwrus1231 - 17-07-2013 18:54

Hehe nie wiem jak to sie dzieje Big Grin Ważne, że lecą kokosy Big GrinBig Grin

[Obrazek: 0ykf.png]

Dodam tylko, że dwóch francuzów wpadło, jeden po drugim Big Grin Coś passworda nie chcą ściągać Big Grin


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Matty094 - 17-07-2013 19:15

134 Klików 6 leadów facepalm

Ja przy 120 klikach ledwo co 2 leady dobijam pokerface
Jednak racja jest blogger jest mniej wiarygodny od domeny .com
Sam już posiadam narazie pierwsze pobranie wczoraj wpadło z USA za 1.34$
Mimo 10 postów (lenistwo ) pokerface + bardzo słabo z UU wpadło 1 pobranie po 4 dniach pracy na blogu .
Jak na tyle UU i tak jestem zadowolony ,bo pewnie będzie potem więcej UU to więcej leadów będzie

Z bloggera :
Today's Earnings:
$0.05 pokerface
Yesterday's Earnings:
$1.35
Month's Earnings:
$20.26

@down no wlasnie na wlasnej domenie znacznie lepsze efekty sa niz na bloggerze .
Mimo to w czerwcu wycisnalem 128$ w tym 2 Francje na bloggerze .
Jakbym nie byl uparty i zamowil domene i hosting pod koniec maja to.zalozylbym sie ze po tylu ilosciach dziennych UU na bloggerze jakbym mial na wlasnej domenie to zarobki znacznie wyzsze by byly ..
Teraz jakos zaczynam na domenie com lato jest i komu sie chce przed kompem siedziec a juz wgl to przed blogiem ..
pokerface
Ale jakos trzeba przelamac lenistwo Tongue
Dodaje tak 2-4 posty dziennie na bloga .

Jakby byla zima to bym wiecej nad blogiem siedzial Tongue

Ja robie hacki na VB i to ladny desing robie zeby byl jak najbardziej wiarygodny Tongue


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - siwrus1231 - 17-07-2013 19:36

Jak ja zaczynałem to zaczynałem sam, bez mentora i też długo nie wpadało. Potem pomyślałem... Hoy, trzeba się bardziej postarać, przecież ja sam bym nie ściągnął takiego pliku z takiej strony za sms. Więc kupiłem domene, kupiłem hosting, popracowałem nad stroną tak by miała ręce i nogi i stwierdzam, że gdybym potrzebował takiego pliku MOŻE MOŻE bym ściągnął wysyłając SMS.

Ten sposób działa Big Grin Radze się zastosować do niego Big Grin W sumie to nadal nie mam mentora Big Grin PPA nie jest skomplikowane... Samemu da się to rozkminić wystarczy tylko mieć mózg i kompilator na kompie, delphi czy inny, którym się da zrobić fejka.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - flown - 17-07-2013 19:55

(17-07-2013 19:36)siwrus1231 napisał(a):  [...]
Ten sposób działa Big Grin Radze się zastosować do niego Big Grin W sumie to nadal nie mam mentora Big Grin PPA nie jest skomplikowane... Samemu da się to rozkminić wystarczy tylko mieć mózg i kompilator na kompie, delphi czy inny, którym się da zrobić fejka.

To ty nadal na hackach ciśniesz ? Git :3

Bez offtopu:
Today's earnings: 0.04 $ facepalm tragedia .. prawie 100 klików.