Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozdział IIII - przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozdział IIII - przyszłość (/Temat-Rozdzial-IIII-przyszlosc-141358)



RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - asiorek - 11-07-2017 12:39

(10-07-2017 22:36)Angela85 napisał(a):  no rozumiem ale jeszcze muszę dopasować też adresy i jakiś nr telefonu Smile

No to dalej nie widzę problemu?
W emailu jedynie dane wazne to imie nazwisko.. Dopiero przy wykonywaniu akcji ma znaczenie reszta danych..


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - alienkuba - 11-07-2017 13:08

Zarejestrowałem się tydzień temu, ale dopiero dziś zacząłem działać bo tak czytam i czytam i kasa dodatkowa z tego jest.. Mam pytanie czy jest jakiś limit na ten początkowy mp3 konkurs ? Chce sobie wyrobic ten początkowy %. I jeszcze jedno pytanko, jak robić akcję przez telefon ? Odpalam lte -> robię akcję-> zamykam karte-> wyłączam i włączam lte -> wchodzę na mypay i działam? I tak w kółko ? Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - fejQ - 11-07-2017 13:29

(11-07-2017 13:08)alienkuba napisał(a):  Zarejestrowałem się tydzień temu, ale dopiero dziś zacząłem działać bo tak czytam i czytam i kasa dodatkowa z tego jest.. Mam pytanie czy jest jakiś limit na ten początkowy mp3 konkurs ? Chce sobie wyrobic ten początkowy %. I jeszcze jedno pytanko, jak robić akcję przez telefon ? Odpalam lte -> robię akcję-> zamykam karte-> wyłączam i włączam lte -> wchodzę na mypay i działam? I tak w kółko ? Big Grin

Jeszcze po każdej "sesji" czyść cookies


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - alienkuba - 11-07-2017 13:42

(11-07-2017 13:29)fejQ napisał(a):  
(11-07-2017 13:08)alienkuba napisał(a):  Zarejestrowałem się tydzień temu, ale dopiero dziś zacząłem działać bo tak czytam i czytam i kasa dodatkowa z tego jest.. Mam pytanie czy jest jakiś limit na ten początkowy mp3 konkurs ? Chce sobie wyrobic ten początkowy %. I jeszcze jedno pytanko, jak robić akcję przez telefon ? Odpalam lte -> robię akcję-> zamykam karte-> wyłączam i włączam lte -> wchodzę na mypay i działam? I tak w kółko ? Big Grin

Jeszcze po każdej "sesji" czyść cookies

A jakiś limit na mp3 jest czy mogę trzaskac do wysaczenia bazy e-maili ? Big Grin


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 13:53

4-5, wiecej nie zrobisz.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - alienkuba - 11-07-2017 14:38

Ok, wpadł mi ranking jakości 95%. Akcję kiedy się mogą pojawić ?


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 11-07-2017 14:56

(11-07-2017 13:53)twardy napisał(a):  4-5, wiecej nie zrobisz.

Nie wciskaj kit ludziom, bo maksymalnie można zrobić 4 razy.


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - twardy - 11-07-2017 15:10

Duzo to zmienia, jakby przy piatym kliknieciu mialo mu komputer wysadzic pokerface
Jak tam dniowka 50zl na mypayu? Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - ItanCash - 11-07-2017 15:20

(11-07-2017 15:10)twardy napisał(a):  Duzo to zmienia, jakby przy piatym kliknieciu mialo mu komputer wysadzic pokerface
Jak tam dniowka 50zl na mypayu? Lol

Jak się nauczysz czytać, to będziesz wiedział kiedy Lol


RE: Zarabianie dużej kasy na akcjach i ankietach! Głównie Mypay.pl! - Pablo1878 - 11-07-2017 15:40

(11-07-2017 15:10)twardy napisał(a):  Duzo to zmienia, jakby przy piatym kliknieciu mialo mu komputer wysadzic pokerface
Jak tam dniowka 50zl na mypayu? Lol

Jak zrobi 50 kont to dniówka na poziomie 50 złotych jest możliwa. Smile)