Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 06-11-2014 14:07

(06-11-2014 13:32)TanieAukcje napisał(a):  
(06-11-2014 13:18)Vertired napisał(a):  Powiedzcie mi Pany jak to jest. Wypłaciłem 10.55 zł z 2 dni i obliczyli mi zysk średni z 7 dni poniżej 0.05 bo wyszło 0.02 to okej. Ale jak będę chciał zlecić kolejną to już średni zysk liczy się z 7 dni, mimo też że działam 4 dni np. tak? W momencie drugiej wypłaty policzą mi kliki od momentu wypłaty pierwszej czy od początku? W jaki sposób liczą oni średni zysk? bo mi się nie kalkuluje. Mam 337 UV i 28 rejestracji a średnia 0.02 zł z 7 dni.

Średni zysk jest wyłącznie wartością orientacyjna, nie ma wpływu na wypłaty. Kwota jest liczona maksymalnie z 7 dni. Jest to wartość wpłaconych przez klientów pieniędzy podzielona przez ilość kliknięć tj. wyżej maksymalnie z 7 ostatnich dni. Wykres jest szczególnie przydatny przy programie za udział w zyskach, przy programie za kliknięcia jest wyłącznie wartością informacyjną.

Powyższa odpowiedź mi wiele wyjaśniła. Średnia wyszła mi 0.03 zł czyli poniżej 0.05 zł. Przy zleceniu wypłaty wyskoczył mi komunikat:

Wykryliśmy, że Twój ruch jest słabej jakości, a stawka którą aktualnie posiadasz jest większa niż rzeczywista wartość Twoich wejść na nasz produkt. Jeżeli chcesz zachować aktualną stawkę za kliknięcie, zwiększ jakość swojego ruchu. W przeciwnym wypadku stawka zostanie obniżona, lub program płatności za kliknięcia zawieszony na Twoim koncie.

Właśnie tutaj jest moje pytanie. Mam 34 rejestracje i 379 kliknięć i gdy przy zleceniu następnej wypłaty, moja średnia będzie poniżej 0.05 zł to czy moja stawka za klik może zostać obniżona, jeśli ten wskaźnik w Moim planie za klik jest tylko wartością orientacyjną??


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ziel20 - 06-11-2014 16:29

kiedy bedzie mozliwosc wyplaty na Paypal Smile ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 06-11-2014 16:36

Dostał ktoś wypłatę dziś?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - redbull232 - 06-11-2014 17:16

ja dostałem a puściłem po północy


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ziel20 - 06-11-2014 19:41

ja tez dzis dostalem. ok 12 zlecone o 17 na koncie


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 06-11-2014 20:28

(06-11-2014 14:07)Vertired napisał(a):  
(06-11-2014 13:32)TanieAukcje napisał(a):  
(06-11-2014 13:18)Vertired napisał(a):  Powiedzcie mi Pany jak to jest. Wypłaciłem 10.55 zł z 2 dni i obliczyli mi zysk średni z 7 dni poniżej 0.05 bo wyszło 0.02 to okej. Ale jak będę chciał zlecić kolejną to już średni zysk liczy się z 7 dni, mimo też że działam 4 dni np. tak? W momencie drugiej wypłaty policzą mi kliki od momentu wypłaty pierwszej czy od początku? W jaki sposób liczą oni średni zysk? bo mi się nie kalkuluje. Mam 337 UV i 28 rejestracji a średnia 0.02 zł z 7 dni.

Średni zysk jest wyłącznie wartością orientacyjna, nie ma wpływu na wypłaty. Kwota jest liczona maksymalnie z 7 dni. Jest to wartość wpłaconych przez klientów pieniędzy podzielona przez ilość kliknięć tj. wyżej maksymalnie z 7 ostatnich dni. Wykres jest szczególnie przydatny przy programie za udział w zyskach, przy programie za kliknięcia jest wyłącznie wartością informacyjną.

Powyższa odpowiedź mi wiele wyjaśniła. Średnia wyszła mi 0.03 zł czyli poniżej 0.05 zł. Przy zleceniu wypłaty wyskoczył mi komunikat:

Wykryliśmy, że Twój ruch jest słabej jakości, a stawka którą aktualnie posiadasz jest większa niż rzeczywista wartość Twoich wejść na nasz produkt. Jeżeli chcesz zachować aktualną stawkę za kliknięcie, zwiększ jakość swojego ruchu. W przeciwnym wypadku stawka zostanie obniżona, lub program płatności za kliknięcia zawieszony na Twoim koncie.

Właśnie tutaj jest moje pytanie. Mam 34 rejestracje i 379 kliknięć i gdy przy zleceniu następnej wypłaty, moja średnia będzie poniżej 0.05 zł to czy moja stawka za klik może zostać obniżona, jeśli ten wskaźnik w Moim planie za klik jest tylko wartością orientacyjną??


Użytkownicy którzy widzą ten komunikat są przez nas dodatkowo weryfikowani, każde obniżenie oraz podwyższenie stawki odbywa się indywidualnie. Samo wyświetlenie komunikatu nie musi oznaczać zmian.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Panikaer - 06-11-2014 20:40

Czy polecając ludziom tą stronę nie naciągamy ich na pewną stratę pieniędzy? Czy da się w ogóle wygrać jakaś z tych licytacji ? Z tego co patrze w zakończonych aukcjach wygrywają te same osoby. Zakładając, że ktoś z naszego polecania wygrałby jakąś aukcje, wpłacałby ponownie co za tym idzie generował nam kolejny zysk i biznes by się kręcił po obu stronach Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 06-11-2014 20:53

(06-11-2014 20:40)Panikaer napisał(a):  Czy polecając ludziom tą stronę nie naciągamy ich na pewną stratę pieniędzy? Czy da się w ogóle wygrać jakaś z tych licytacji ? Z tego co patrze w zakończonych aukcjach wygrywają te same osoby. Zakładając, że ktoś z naszego polecania wygrałby jakąś aukcje, wpłacałby ponownie co za tym idzie generował nam kolejny zysk i biznes by się kręcił po obu stronach Wink

To nie jest temat realności tego serwisu i czy ktoś faktycznie wygrywa ale odpowiem Ci. Użytkownik akceptuje regulamin. Wszystko jest rozpisane. Więc jeśli miałbyś mieć z czymś problem to może jedynie ze swoim sumieniem. Nie neguję działania serwisu. Dobry Program Partnerski i na tym mi najbardziej zależy. A suby są zgodne z prawem? tam użytkownik akceptuje regulamin i wszystko jest okej. Nikt nie zastanawia się czy to moralne czy nie i partnerzy koszą niezłą kasę za leady. Więc do dzieła. Mniej pisania a więcej działania Smile

Szczerze? nie interesuje mnie to czy ktoś wygra aukcje czy nie. Dla mnie kolejna rejestracja i wpłata do dodatkowy zysk za swój czas poświęcony na promocję serwisu. Oby tanieaukcje rozwijały się i nie spoczywały na laurach, bo tylko na tym mi zależy.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 06-11-2014 21:26

Ale jestem wkurzony, że nie zmieniłem planu na zysk 50% patrze a wpadło 109.50 zł.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - P.pw - 06-11-2014 21:40

Jak macie Zysk / Kliki większy niż 0.1zł To wypadałoby przemyśleć zmianę