Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - pawelos377 - 14-08-2013 06:35

Jeszcze jedno pytanie : podatki rozliczają za nas czy trzeba samemu to zrobić?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 15-08-2013 06:47

raczej samemu


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - pixel21 - 15-08-2013 08:00

a mam pytanie jako iż jestem niepełnoletni to który zestaw papierów musiał bym im dostarczyć <wiem że dodatkowo też zgoda rodziców ale które formularze wybrać 1,2,3,4 ? >

1. Wydawca prowadzący działalność gospodarczą i będący podatnikiem VAT.
zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej albo odpis aktualny z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
decyzja w sprawie nadania numeru identyfikacji podatkowej (NIP),
zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON,
potwierdzenie zarejestrowania podmiotu jako podatnika VAT,
w przypadku spółki cywilnej dodatkowo – umowa spółki cywilnej wraz ze wszystkimi ewentualnymi uchwałami wspólników w przedmiocie zasad reprezentacji spółki cywilnej oraz prowadzenia jej spraw
2. Wydawca prowadzący działalność gospodarczą i nie będący podatnikiem VAT.
zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej albo odpis aktualny z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
decyzja w sprawie nadania numeru identyfikacji podatkowej (NIP),
zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON,
obowiązek powiadomienia Afilianta o okoliczności braku rejestracji VAT,
w przypadku spółki cywilnej dodatkowo – umowa spółki cywilnej wraz ze wszystkimi ewentualnymi uchwałami wspólników w przedmiocie zasad reprezentacji spółki cywilnej oraz prowadzenia jej spraw
3. Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i nie będący podatnikiem VAT.
kopia dowodu osobistego,
oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej (pobierz)
oświadczenia o nie posiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług (pobierz)
4. Wydawca nie prowadzący działalności gospodarczej i będący podatnikiem VAT.
kopia dowodu osobistego,
oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej
potwierdzenie zarejestrowania podmiotu jako podatnika VAT.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - pr3tor - 15-08-2013 11:44

też podepnę się do tego tematu. Jak wygląda sprawa z podatkiem? Nie posiadam żadnej działalności gospodarczej. Co trzeba gdzie wypełniać? jeśli chodzi o sprawy papierkowe to jestem zielony Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 15-08-2013 18:42

Z rekordu 6 zł na 50 zł , wow :-D , dopiero dziś zobaczyłem
Program: Alior Sync
Id transakcji: 8/12/13 13:39
Rodzaj transakcji: lead
Data zamówienia: 2013-08-13 14:37:46
Kwota prowizji: 50.00 zł


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 16-08-2013 06:07

Ja tak samoSad zieleń aż bije po oczach;/ nie ma kogoś obeznanego na tym forum?

Gratulacje prololexSmile tylko obawiam się że te prowizje mogą przepaść bo właściciel konta musi wykonać przelew czy coś dokładnie niewiem?


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 16-08-2013 06:19

Oby nie , a o tej papierkowej robocie strach myśleć .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - hertia - 16-08-2013 06:30

No i ostatnio zauważyłem że jeśli chodzi o ledy może nie być tak kolorowo


status
liczba
suma
oczekująca
42.00
28,80
odrzucona
4
6,40

w sumie nie jest to dziwne podasz swój numer w necie i przez miesiąc masz prenumeratę ankiety 7dni darmo a reszta dni to wysysanie salda na koncie;p


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Nupek369 - 16-08-2013 16:35

Zainteresował mnie ten program, ale tak samo jak osoby wyżej mam problem z tymi papierami... Dwie pierwsze opcje na pewno odpadają bo nie prowadzę DG, ale nie mam pojęcia czy jestem podatnikiem Vat czy nie. Grzebię w internecie, ale mało co z tego rozumiem Angry Jeśli to coś pomoże, to niedawno skończyłem 18 lat i wciąż uczę się w LO. Mam nadzieję, że ktoś objaśni nam dokładnie o co chodzi z tymi papierami Rolleyes


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - surfer0700 - 16-08-2013 17:17

Próbował ktoś już szukać jakichś dziur w programach?