Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowy o telefonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozmowy o telefonach (/Temat-Rozmowy-o-telefonach-38179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 28-12-2011 15:19

Tak pytam, bo na gadżetomanii właśnie jakiś news jest o wyboru telefonu 2011r. i właśnie w komciach fanboye się biją. Oczywiście właśnie najwięcej ciosów idzie od ajfonów w stronę Samsunga a śmiać się jest z czego jak im braknie argumentów. Mimo to sam się zastanowiłem na co bym zagłosował. Od razu pomyślałem o sgs2, bo mimo tego że jest na rynku już spory czas nadal jest w czołówce najwydajniejszych telefonów i zrobił duże zamieszanie na rynku. Galaxy Nexus? Fajny wyświetlacz, czysty Android 4.0 ale nic poza tym. Note? Przerośnięty sgs2. Sensacion i jego następcy? Czas na Apple, iPhone4S? Imo przez wyświetlacz, a raczej jego wielkość i tłumaczenia fanboi dlaczego wciąż jest 3,5cala to dla mnie fail roku 2011. Nokia? Hmm niestety dla mnie ta marka już się skończyła i próba reanimacji i wybicia się jest marna, cena jakość opłacalność _. Nowa Motorola? Jest ładna. Ach jak mogłem zapomnieć o LG, Fakt może zrobili pierwszego 2rdzeniowca, ale z ich podejściem do softu i wydawania aktualizacji spadają w moich oczach. 3D nie jest dla mnie czymś mega rewolucyjnym w telefonach.
Trudny wybór, bo telefonem roku powinien zostać telefon który dał jakąś rewolucję. Skoro najechałem na appla i nokie to dowale fanbojstwa i zagłosowałbym na to co mam w kieszeni.


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 28-12-2011 16:24

Zgadzam się z Tobą Daminn, dodam jeszcze, że wobec mnie ciężko wybrać telefon 2011 roku. Każdy z nich oferuje coś innego. Jedni sugerują się tym, że najlepszy telefon nie zacina się, nie przymula. Drudzy specyfikacją telefonu jednak jeżeli telefon ma bardzo dobrą specyfikację to z jakiej paki ma się zacinać itd. ? Mówiąc o Apple to szczerze płacimy tylko za system bo jest wiele telefonów z lepszy procesorem, układem graficznym, ramem i można wymieniać. Zależy co kto oczekuje od telefonu.


RE: Rozmowy o telefonach - mariio - 28-12-2011 21:04

nokia ostatnio mnie trochę zadziwiła modelami n8 i lumia, ponieważ całkiem fajnie wyszły Big Grin
choć nie można ich zaliczyć do top 10 to na niższej półce wśród smartfonów na pewno mogą górować Tongue


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 28-12-2011 23:58

N8? Czym, bo chyba tylko optyką w aparacie. Lumia może i coś zdziała, ale za 1800zł można kupić lepsze telefony.


RE: Rozmowy o telefonach - mikolaj90 - 30-12-2011 15:00

Nuby na yt jak się kłócili tak się kłócą. Przydałby się taki top 10 telefonów 2011 roku ale pewnie wywoła to kolejną wojnę.


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 30-12-2011 19:14

Bo dla każdego taka lista byłaby inna. Każdy ma inne odczucia i każdemu się podoba co innego. Co z tego jak jakiś portal zrobi taki top, jak ten top będzie zrobiony wg. autora, a głosowanie imo nie ma sensu bo każdy zagłosuje na to co ma.



[my-youtube width=525 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=vXBioXvMCqI[/my-youtube]

Ten ranking mi się podoba. Nie ma Note, ale go wrzuciłbym na równi z Nexusem.


RE: Rozmowy o telefonach - nothing - 02-01-2012 18:31

Chciałem kupić sobie w najbliższym czasie jakiegoś smartfona lub inny telefon dotykowy. Cena jaką mogę dać to 700 zł. Telefon musi mieć Wi-Fi. Proszę o propozycję Big Grin


RE: Rozmowy o telefonach - Daminn - 02-01-2012 19:18

Samsung Galaxy S/S+, SE NeoV Raczej używane za te pieniądze, chociaż możliwe że ustrzelisz nówkę na jakieś licytacji.


RE: Rozmowy o telefonach - HeniutX - 02-01-2012 19:53

Noka N900.
To praktycznie "gruchot", ale ma moc.
32gb wgranej pamięci oraz możliwość wgrania prawie każdego systemu (w tym android 4).
No i linux w standardzie, a na nim można zrobić baaaardzo wiele


RE: Rozmowy o telefonach - nothing - 09-02-2012 08:17

Teraz mam do wyboru taki telefonu : HTC Desire / Desire S , Samsung Galaxy S Plus / Ace / Wave 3 , Sony Ericsson Experia Arc / Neo V. Który z tych wszystkich byłby najlepszym wyborem?