Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC (/Temat-CryptoMiningGame-Misje-Kopalnia-BTC-DOGE-LTC-152595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 18-12-2017 18:35

(18-12-2017 18:12)Fidziak30 napisał(a):  Lepiej inwestować w moc ;-) (niech moc będzie z wami) Spróbuję się czegoś dowiedzieć na FB, admin mi parę razy odpisał, to może i tym razem tej sprawie..

PS: Czekam na odpowiedź

W jakiej sprawie chcesz się kontaktować?

PS. Gracz daka58, który ma pierwsze miejsce w rangingu, posiada prawie 1000 HPower i 14 level! Niesamowite Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 18-12-2017 22:20

Cytat:W jakiej sprawie chcesz się kontaktować?

W sprawie tego przelicznika, bo to już zakrawa na pomstę ;-) wiadomo gdzie...Ludzie się angażują i co i nic, sam wiesz czym większa moc, tym mniejsze wydobycie, no tak nie może być, bo program może nie upadnie, ale ludzie przestaną się rejestrować, i co napiszesz w reklamie ? im wyższa moc Tym mniejsze wydobycie, idealne przesłanie ;-) trzeba to w końcu zmienić, a projekt niby dobrze się zapowiada...

Cytat:PS. Gracz daka58, który ma pierwsze miejsce w rangingu, posiada prawie 1000 HPower i 14 level! Niesamowite

Ciekawe ile wydobywa na godzinę Big Grin zakładam ze 100 satoshi Big Grin (nie wiem nie pytałem)

cały czas czekam na odpowiedź admina ;/


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - star4x5 - 19-12-2017 13:53

Zakładam że wydobywa tyle samo co ja lub ty bo przelicznik jest prosty im więcej Hp tym mniej satoshi lub tyle samo co przedtem Smile


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 19-12-2017 15:25

Cytat:Zakładam że wydobywa tyle samo co ja lub ty bo przelicznik jest prosty im więcej Hp tym mniej satoshi lub tyle samo co przedtem

Jak tak dalej będzie, to się to w ogóle nie będzie opłacać :/ najgorsze jest to, że poleceni też mogą odejść, wiele pracy na nic..Jedyne pocieszenie jest takie, że można sporo LTC wydobyć, bo z BTC marnie to wygląda :/


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 19-12-2017 16:18

Nie do końca im więcej HPower tym mniej wydobywania. Oto obecna sytuacja:
Wydobycie przyrasta logarytmicznie, czyli coraz wolniej. Im więcej mamy tym mniej przybywa - największy skok czuć było na samym początku. Coś w tym stylu tylko od zera:
[Obrazek: 300px-Binary_logarithm_plot_with_ticks.svg.png]

Kolejna rzecz to to, że bitcoin przebija teraz kolejne rekordy, dlatego coraz mniej jest za 1 HPower.

Admin pisał, że zrobią system kopania od nowa, więc pewnie kiedyś zrobią (może w wersji 1.0??) Przypominam, że nadal strona jest w fazie BETA, co oznacza, że nie jest ukończona i wiele może się zmienić, a przynajmniej na to liczę. Strona ma z tego co kojarzę tylko trochę ponad miesiąc. To jest naprawdę mało, dajmy im trochę czasu, niech wszystko się ustabilizuje. Przecież obecnie jeszcze pewnie nie wiedzą jakie osiągają zyski bo jest po prostu za wcześnie by to ocenić Smile

Trzeba zachować cierpliwość i kumulować HPower, by zostać "pionierem" i osiągać w przyszłości dobre zyski.


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - adamak2k - 19-12-2017 17:33

Zleciłem wypłatę testową. Zobaczymy w jakim czasie dojdzie na FaucetHub. Z tego co wiem wypłaty są zatwierdzane ręcznie, był komunikat, że powinno dojść w ciągu 72 godzin!
[Obrazek: SJAGJaUzM.png]

Fajnie, że można sobie inne waluty zarabiać, a nie tylko Bitcoin Big Grin


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 19-12-2017 17:45

Payment are made within 48 hours for FaucetHub, within 72 hours for Wallet.

A więc na faucethub 48h a na zwykły 3dni to w gwoli ścisłości a tak po za tym u mnie juz mija zaraz 48h od zlecenia na faucethub i cisza cały czas....


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - hufsmoke - 19-12-2017 17:58

Szkoda ze na telefonie nie da sie tego praktycznie uzywac..


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - Fidziak30 - 19-12-2017 18:02

Cytat:Admin pisał, że zrobią system kopania od nowa, więc pewnie kiedyś zrobią (może w wersji 1.0??) Przypominam, że nadal strona jest w fazie BETA, co oznacza, że nie jest ukończona i wiele może się zmienić, a przynajmniej na to liczę. Strona ma z tego co kojarzę tylko trochę ponad miesiąc. To jest naprawdę mało, dajmy im trochę czasu, niech wszystko się ustabilizuje. Przecież obecnie jeszcze pewnie nie wiedzą jakie osiągają zyski bo jest po prostu za wcześnie by to ocenić Smile

Pozostaje czekać i być dobrej myśli ;-)

Cytat:Zleciłem wypłatę testową. Zobaczymy w jakim czasie dojdzie na FaucetHub. Z tego co wiem wypłaty są zatwierdzane ręcznie, był komunikat, że powinno dojść w ciągu 72 godzin!

No ładnie, ja mam na razie jakoś ponad 222.000 ;-)

Litecoin dobrze stoi, więc warto w niego inwestować. https://e-kursy-walut.pl/kurs-litecoin/

Enjoy !


RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC - kilmarnock - 19-12-2017 18:05

Najpierw niech szybciej wypłaca bo to lekkie granie h.... 48 godzin minęło i wypłaty nie ma a na ticket nie odpowiada standardowo Big Grin

Znalazłem info na fejsie że znowu mają problemy z wypłatami bekabekabeka

Thanks a lot for all your comments!
We are working hard on the V1 release.
In addition and for whose have made a withdraw request, don't worry, transaction are stuck in the blockchain so it can take a little more delay.
Best regards and have fun!
The team.