Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - Ando - 13-10-2015 20:40

Grimsby - Halifax przerwa i już +++
Bromley - Cheltenham przerwa i jak narazie 0:0


RE: Typy by zonu! - zon - 13-10-2015 20:40

Holandia już raczej po ptakach Wink a u mnie płatny wszedł już w 1 połowie, kto nie skorzystał niech żałuje!


RE: Typy by zonu! - Gremquen - 13-10-2015 21:40

Bromley - Cheltenham 1-2 woooho Wink

A byłem przekonany, że nie wejdzie ;D


RE: Typy by zonu! - maax6 - 13-10-2015 21:45

Holandia rzeczywiście dała czadu.
Brawo za oba typy


RE: Typy by zonu! - bos - 13-10-2015 22:04

Mozna wiedziec jaka jest twoja skutecznosc ?


RE: Typy by zonu! - zon - 13-10-2015 22:13

(13-10-2015 22:04)bos napisał(a):  Mozna wiedziec jaka jest twoja skutecznosc ?
Od połowy sierpnia wygląda to tak
Darmowe:
Typy: 103
Wygrane: 73
Zwroty: 0
Przegrane: 30
Skuteczność %: ~71%

Zysk/strata przy stałej stawce 100PLN na każdy typ
Sierpień: +1166
Wrzesień: +709
Październik: +226
Ogólnie: +2101


Płatne:
Typy: 39
Wygrane: 28
Zwroty: 1
Przegrane: 10
Skuteczność %: ~72%
Średni kurs: ~2.46

Zysk/strata przy stałej stawce 100PLN na każdy typ
Wrzesień: +1749
Październik: +766
Ogólnie: +2515


RE: Typy by zonu! - bolo9797 - 14-10-2015 01:30

Postawilem i bylo warto Wink Piatkowy mecz polski juz prawie sie zwrocil xD


RE: Typy by zonu! - Gremquen - 14-10-2015 13:51

Zonu,napiszę to co kiedyś pisałem do Ciebie na PW i postaram się trochę rozwinąć myśl.

Płatne typy, tak jak np. na 17.10 masz za 100zł.
Chętnie bym go kupił, ale nie dajesz gwarancji że wejdzie.

Nie chcę, żebyś zwracał pieniądze, ale jeśli ten typ nie wejdzie to dawać kolejne do skutku, aż któryś okaże się trafny, no bo w końcu ty swoją kasę zarobisz a i klienci będą do Ciebie wracać po kolejne - każdy się będzie bogacił.

Jeśli ty sprzedajesz kota w worku i jeśli przepadnie to jesteśmy w plecy, no to jest to trochę nie fair..

To tak jakbyś poszedł do sklepu, chciał kupić smartfona, ale sprzedawca Ci mówi - "pan bierze, powinien działać, ale w razie czego to umywam rączki, w końcu większość telefonów działa".

Nie jest to atak na Ciebie, ale chcę, żebyś to przemyślał ;]

Miłego dnia Wink


RE: Typy by zonu! - zon - 14-10-2015 14:01

(14-10-2015 13:51)Gremquen napisał(a):  Zonu,napiszę to co kiedyś pisałem do Ciebie na PW i postaram się trochę rozwinąć myśl.

Płatne typy, tak jak np. na 17.10 masz za 100zł.
Chętnie bym go kupił, ale nie dajesz gwarancji że wejdzie.

Nie chcę, żebyś zwracał pieniądze, ale jeśli ten typ nie wejdzie to dawać kolejne do skutku, aż któryś okaże się trafny, no bo w końcu ty swoją kasę zarobisz a i klienci będą do Ciebie wracać po kolejne - każdy się będzie bogacił.

Jeśli ty sprzedajesz kota w worku i jeśli przepadnie to jesteśmy w plecy, no to jest to trochę nie fair..

To tak jakbyś poszedł do sklepu, chciał kupić smartfona, ale sprzedawca Ci mówi - "pan bierze, powinien działać, ale w razie czego to umywam rączki, w końcu większość telefonów działa".

Nie jest to atak na Ciebie, ale chcę, żebyś to przemyślał ;]

Miłego dnia Wink

W darmowych też nie daję pewności, że wejdą... a jednak stawiasz, ryzykujesz swoje pieniądze Smile

Poza tym, dwa posty wyżej masz statystyki, które jasno mówią że do tej pory można było tylko zarobić. Jak więc według Ciebie mógłbym sprzedawać kota w worku?
To jest bukmacherka. Można tu łatwo zarobić, ale też łatwo stracić. Myślę, że dzięki moim typom część z Was jednak więcej zarobiła niż straciła, czy to na darmowych czy na płatnych Tongue
Raz wchodzi kurs 11, tak jak ostatnio a innym razem tracimy kasę przez kurs 1.30 Wink


RE: Typy by zonu! - Gremquen - 14-10-2015 14:10

(14-10-2015 14:01)zon napisał(a):  W darmowych też nie daję pewności, że wejdą... a jednak stawiasz Smile

Poza tym, dwa posty wyżej masz statystyki, które jasno mówią że do tej pory można było tylko zarobić. Jak więc według Ciebie mógłbym sprzedawać kota w worku?
To jest bukmacherka. Można tu łatwo zarobić, ale też łatwo stracić. Myślę, że dzięki moim typom część z Was jednak więcej zarobiła niż straciła, czy to na darmowych czy na płatnych Tongue
Raz wchodzi kurs 11, tak jak ostatnio a innym razem tracimy kasę przez kurs 1.30 Wink
Ale jeśli wejdę w archiwum Twoich płatnych typów: http://warriorbets.blogspot.com/p/archiwum-patnych-typow.html
No to widać, że ostatnio nie jest za zielono Wink

Teraz jeśli kupię od Ciebie typ za stówkę, drugą stówkę wrzucę żeby obstawić mecz i nie wejdzie, no to jestem w plecy 2 stówki.
Będę chciał zapewne się odegrać też twoimi płatnymi pewniakami i kolejne 2 stówki w plecy.

Taka strata w kilka dni po prostu może zaboleć.

A tak sobie myślę, że jeśli byś dawał płatne typy, dopóki nie okaże się trafny to wiele osób z tego forum wracałoby do Ciebie i miałbyś kilkunastu stałych klientów bez problemu. Miesięcznie niezłą kasę kosił byś na samej sprzedaży typów + to co obstawisz.

Albo nawet na pierwszy zakupiony typ u Ciebie dać taką gwarancję.
Jakby na ten najbliższy obstawić stówkę, to wychodzi 1300zł zysku w razie wygranej, potem nie będzie tak boleć w razie przegranej kolejnego typu od Ciebie i będzie można sobie pozwolić na zakup kolejnych.