Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 20-07-2015 22:23

Dzisiaj udało mi się dobrać w miarę fajny szablon pasujący do moich obu witryn.

Na 1 stronie dodałem dzisiaj 3 wpisy, a ogólnie ma już 13 postów Wink

Na 2 stronie dodałem dzisiaj 5 wpisów, a ogólnie ma już 6 postów.

Drugą witrynę dodałem do Google Webmasters oraz za chwilę dodam ją również do Google Analytics.
Wczoraj na pierwszej stronie miałem już 1 wejście i to z ROSJI Huh niestety pieniędzy po sobie nie zostawił, ale i tak fajnie, że ktoś mnie znalazł, choć nie wiem jakim cudem, bo jej nie promowałem, a zapewne jest jeszcze daleko w wynikach Google.

Co do zarobku doraźnego to dzisiaj wpadł 1 lead, ale nie mam pojęcia skąd, chyba jeszcze z wczoraj. Parę dni temu pisałem, że mam zamiar zarabiać na Instagramie - niestety muszę to przełożyć na kiedy indziej, bo na razie ni mam do tego głowy i czasu.
To tyle na dzisiaj - pozdrawiam Wink






Wczoraj na Shoutboxie ktoś to wstawił i napisałem, że to chłam. Dalej tak samo uważam, ale kilka nutek Tedego z tej jego nowej płyty (bo to chyba jest najnowsza) wpada po prostu w ucho Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 21-07-2015 21:38

Dzisiaj dodałem po 3 wpisy na obie strony.

Na pierwszej stronie mam już 16 wpisów, na drugiej 9.

Wczoraj na pierwszej stronie miałem już 6 użytkowników - 4 z Polski (w tym ja Big Grin ) oraz ktoś z Rosji i Wielkiej Brytanii Lol

Złożyłem dzisiaj podanie do mentora @[Eldarix] z leadmore i dostałem się. Potrzebna mi jest osoba, która wytłumaczy mi jak prowadzić strony i jak je pozycjonować, zatem mam nadzieję, że wszystko mi wytłumaczy Smile

Zobaczycie - będziemy największymi zajebiściakami na tym forum impreza







RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 22-07-2015 21:39

Dzisiaj z rana miałem wielkiego lenia, ale jakoś ogarnąłem się i na 1 stronie dałem 4 wpisy, na drugiej 3.

1 strona - 20 wpisów
2 strona - 12 wpisów

Myślę, że jutro zacznę już backlinkować i ogólnie promować 1 stronę, bo i pod względem wyglądu już nie jest źle.
Mentor miał mi dzisiaj wysłać materiały, ale na razie nie wysłał mówiąc, że ma teraz duże zamieszanie z podaniami... no nic, czekamy Big Grin na razie stratny nie jestem, bo nie mam czasu na obmyślanie nisz i wykorzystywanie tych, które poznałem wcześniej.

Btw. byłem dzisiaj na pizzy ze znajomymi w "La Bella" i tak mnie brzuch napier*ala, że głowa mała smutny u znajomych podobnie jest. Dlatego drodzy mieszkańcy B-stoku - nie idźcie tam ! Undecided








Gwałcę replay impreza


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 24-07-2015 21:47

Wczoraj zapomniałem dodać wpis, ale w skrócie napiszę, że zajmowałem się pozycjonowaniem pierwszej strony, czego wynikiem było dosyć sporo wejść.

[Obrazek: nPLmed.png]


natomiast na drugiej stronie dodałem wczoraj 2 wpisy.



Tak prezentuje się dzień wczorajszy. Dzisiaj natomiast uwaga uwaga...... wpadł PIERWSZY LEAD z pierwszej strony ! Huh

[Obrazek: O6H2KC.png]


Tak, wiem, że to tylko 7 centów, ale cieszę się tak, a może nawet i bardziej jak przy pierwszym leadzie na leadmore, zwłaszcza, że strona została założona dopiero 6 dni temu impreza



Na stronie pierwszej nie dałem dzisiaj wpisów, bo dalej ją pozycjonowałem, choć mniej niż wczoraj bo czasu nie miałem.
Na drugiej stronie dodałem dzisiaj 3 wpisy.


Założyłem dzisiaj również konto na Comperia Lead. Dzisiejszy wynik:

[Obrazek: xB0ccI.png]



Bardzo mi się spodobał ten serwis tylko muszę bardziej poczytać o tych restrykcjach. Mam już w sumie dobry, a może i nawet bardzo dobry pomysł, żeby mieć z tego dobre pieniądze, a walidacja leadów przebiegała pomyślnie.

Ogólnie ostatnio strasznie wielu projektów się podjąłem, dlatego muszę sobie ułożyć plan na jutro:

- dodać nowe wpisy na stronę pierwszą i dalej ją pozycjonować.
- dodać 3 wpisy na stronę drugą i konkretnie zająć się pozycjonowaniem jej.
- ogarnąć stronę 3 (tą którą prowadzę z mentorem), czyli dodać w końcu jakieś wpisy.
- wykorzystać mój pomysł dot. ComperiaLead

I najważniejsze - ogarnąć wszystko na urodziny, które mam w niedziele impreza






Beka z typa w 1:25 Lol


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Okazzi - 26-07-2015 13:12

Świetny dziennik, będę obserwować! Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 27-07-2015 22:04

Ostatnio nic nie pisałem, bo rzadko w domu byłem, albo mi się nie chciało impreza

Dzisiaj już powoli zacząłem się rozkręcać, choć czasu za wiele też nie było, bo to tu coś pomóc trzeba było, a to tam, ale jakoś szło. Zatem zaczynajmy:

1. Wykorzystałem swój pomysł dot. Comperii

[Obrazek: tkts8zoffjyd.png]

a ogólnie to mam już 87.5zł na Comperii. Jakby ktoś miał jakieś pytania to walić na priv lub na gg 10018307 to od razu dam refflinka, a co Big Grin


2. Dodałem 3 wpisy na stronę dot. PPA i dalej ją pozycjonowałem.


3. Nie robiłem nic z drugą stroną.

4. Nadal nie robiłem nic ze stroną którą prowadzę przy pomocy mentora Eldarixa, ale jutro już na pewno będę Smile








RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 28-07-2015 22:41

Dzisiejszy dzień na Comperii

[Obrazek: lbabz6sotcki.png]


A ogólnie mam tam już 125zł


Stronę z PPA dzisiaj tylko pozycjonowałem, żadnych wpisów nie dodawałem. Znowu jakoś rzadko wstawiam screeny z zarobków na subach, ale nie mam żadnego pomysłu na niszę...


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - morenox - 28-07-2015 23:47

Powodzenia Big Grin Huh


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 29-07-2015 22:37

Dzisiejszy dzień na Comperii

[Obrazek: bpk7jcr4as4m.png]


Fajne jest to, że poświęcam jej tylko wolne chwile, a nawet dobry pieniądz wpada, może jak będę miał któryś dzień bardziej wolny to poświęcę jej więcej czasu to i kasa lepsza będzie. Aktualnie mam 4 poleconych.


Na stronę z PPA wrzuciłem dzisiaj 2 wpisy i sporo pozycjonowałem. Dziennie wejść na nią mam ok. 50-100, zobaczymy jak dzisiaj, ale niestety nadal nic nie wpada.


Mam też w planach kilka ambitnych projektów na allegro, ale na to trzeba jeszcze trochę czasu, ale już zarysy planów są.







A ta nuta będzie leciała w mojej maszynie (bmw e46) już za rok impreza


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 30-07-2015 08:02

Wiem, że zawsze wpisy dodaję wieczorem, ale muszę się pochwalić Lol

Na mojej stronie PPA wpadł dzisiaj w nocy mój drugi lead

[Obrazek: 147zf1t875yl.png]


Tym razem nie 7 centów, a 14 centów z Dominikany 2

Wpadły też dzisiaj 2 wnioski z jeszcze wczorajszej wieczornej pracy razem za 25zł, a ogólnie na Comperii mam

[Obrazek: e2m4suti34wk.png]


Także dzień zaczął się elegancko impreza