Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 13-01-2015 23:34

To najwyżej Cię Sex z kasy a Ty będziesz działał dalej na nią Big Grin hehe nie no żartuje Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 13-01-2015 23:40

Okej, tak serio to mam zamiar niestety zacząć płacić :/


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 14-01-2015 17:34

Okazało się że nie było z tym żadnego problemu, mama się zgodziła. Dzięki Wam jestem 50zł w przód! Huh Dziękuję Big Grin ... Niestety teraz brak czasu na pracę, wystawienie ocen, sprawdziany codziennie :/


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 19-01-2015 15:48

Z xerqiem nic nie robimy Sad Niby robiliśmy jakąś listę ale coś nie wychodzi.. Mam nadzieję, że do ferii się uda zrobić full listę z opisami a narazie z powodu zbyt dużej ilości zmarnowanego czasu postanowiłem z kolegą postawić na nogi 2 fanpage i wychodzi nam to bardzo dobrze bo od kilku dni zasięg miażdżąco rośnie Big Grin
Co udowadniają staty:
[Obrazek: image.jpg]
na drugiej idzie niestety gorzej, myślę że to przez całkowite zaspamowanie i odstawienie na dłuugi czas:
[Obrazek: image.jpg]

Mam nadzieję że jednak weźmiemy się z Xerqiem do pracy, nawet na chwikę żeby zrobić napier*ol filmików i później pojechać na autopilocie, zająć się czym innym.
Wykupiłem też hosting na mintshost wraz z domeną, mam zamiar postawić jakąś porządną viralkę Cool


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 21-01-2015 16:40

Kilka dni minęło, fanpage super się rozwija Huh , postanowiłem zainwestować także 620złotych w inny, który dość długo (czyt. baaardzo długo) stoi, mam zamiar go rozwinąć i sprzedać go lub nieinwazyjnie go wykorzystać.
SSy z rozwijania fp 22k:
[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]

Z xerqiem nic nie robimy.. Xpokerface


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 24-01-2015 21:25

Chłopaki, co tu taka cisza?Big Grin
Zdaje mnie się, że chyba obijacie się coś przez te 3 dni Smile hehe


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Delgrippo - 25-01-2015 00:05

Ładnie lecisz kolego Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Xeosnar - 25-01-2015 01:00

Coś się obijacie Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 25-01-2015 22:38

Nie było aktywności wiec jakoś nie widziałem sensu pisać. Jutro z rana dam opis tych dni, osobiście jestem bardzo zadowolony Wink
Dzięki za aktywność!


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - kociamber - 25-01-2015 23:37

A wypłacili Ci kaskę z GameFlowa? Czy jeszcze nie realizowałeś? Smile