Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - MaciusKasaa - 21-01-2015 17:12

Dalej jest 5gr za wejscie w link ?
bo mam okazje zrobic po 5tyś wejsc dziennie / bez botow exchange traffic itd.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Krakersik - 21-01-2015 17:49

(21-01-2015 17:12)MaciusKasaa napisał(a):  Dalej jest 5gr za wejscie w link ?
bo mam okazje zrobic po 5tyś wejsc dziennie / bez botow exchange traffic itd.

Ale Ci nie zapłacą jeśli będziesz miał mało efektowny ten ruch (bez wpłat użytkowników) Tongue


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - MaciusKasaa - 21-01-2015 17:59

e to do dupy z takim serwisem , a na blueghost też musi ktos na jakis czas kupic to cos zeby mi 5gr za wejscie liczylo ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 21-01-2015 18:03

wypłacą spokojnie Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 21-01-2015 18:50

Na początku może i wypłacą ale potem może stać się to samo co z tanikiaukcjami. Nikt zdrowy psychicznie nie wypłaci Ci kasy nie mając zysku z tego facepalm


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 21-01-2015 20:26

@[Voldir] po^&*ales temty chyba bo w blueghoscie napisales cos o tanichaukcjach Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 21-01-2015 20:58

No bo tutaj Maciuss pytał o blueghost a tam odniosł się do tanich aukcji Big Grin haha


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Damkofr - 21-01-2015 21:23

Wypaliło się? Nie sądzę. To że spamuje ktoś ciągle w tym samym miejscu/na tych samych grupach to nic dziwnego że zarobki spadły. Fake Doładowania telefonu zna każdy w Polsce (przynajmiej większość tak sądzi) bo pierwsze spamowania tym widziałem bardzo dawno temu jeszcze prędzej niż stało się to modne na tym forum. Znam osoby które obecnie zarabiają na doładowaniach telefonu i zarabiają na tym. Oczywiście nie na grupach FB i o to właśnie mi chodzi że trzeba znać miejsce, mieć pomysł. Dobry tekst może zdziałać cuda.
Mam parę pomysłów i ruszam z tym od lutego.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 21-01-2015 22:06

Ja normalnie zostaje na tanichaukcjach oczywiście jeśli wypłacą a pewnie wypłacą Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ciastek - 22-01-2015 10:18

No jeżeli wypłacą bo póki co cisza...