Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 25-11-2012 10:34

Dodałem dwa miejsca pracy. W jednym sam zaraz przepracuję, do drugiego zapraszam Smile

ED:
No i WojaKk kogoś uprzedził Big Grin
ED2:
Tomazzi mam jeszcze jedno wolne miejsce bo się zwolniło. Jak będziesz na grze to daj znać to wystawie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 25-11-2012 11:13

kleomenes jak masz wolne sloty to wystaw


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 25-11-2012 11:15

(25-11-2012 11:13)misza02 napisał(a):  kleomenes jak masz wolne sloty to wystaw
Dobra, już wystawiam Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 25-11-2012 11:31

(25-11-2012 08:35)tomazzi napisał(a):  misza a czy ja się kłócę Smile?? masterex ma wieczny problem bo dziecko pozostanie dzieckiem - w życiu nie przyzna się mamie, że jedynkę w szkole dostało za swoją głupotę tylko dostało bo nauczycielka się zawzieła - tutaj w grze on przebił mnie ale nie ja sobie coś ubzdurałem, coristo wczoraj to samo urojenia mam razem z kleomens - coristo w cale moich ofert nie przebił
świadectwo wystawia sam sobie i z mojej strony tylko pozostaje napisać alleluja - bo mieć w grupie dzieci i użerać się z nimi i ich akcjami to wolę ich nie mieć, sam by nie odszedł to prędzej czy później wyleciałby z moją pomocą Smile nawet nie zamierzam z nim w dyskusję już wchodzić bo szkoda mi mojego cennego czasu, z tego powodu został nominowany i trafił na moją listę ignorowanych

the end

co do tematow gazet to nigdy ich nie braknie, masę różnych rzeczy można w nich zamieszczać, wszystko zależy od weny i chęci spinhack Smile

Nawet nie wiesz ile mam lat a wyzywasz od dzieci. Stary chłop a zachowujesz się jak dziecko... Masz żonę? widocznie nie bo nudzi Ci się tak,że do każdego tematu musisz wsadzić swojego nochala i pohejtować.Kleomensa akurat nie było wtedy jak rzekomo Cię przebiłem. Milcz i więcej nie pisz.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 25-11-2012 11:36

masterex2 dał byś już spokój. Ile stron poświęciliśmy na tę polemikę. Zajmijmy się grą i pomyślmy jak tu e-Polskę rozwinąć żeby każdy mógł się bawić jeszcze lepiej i przy okazji jakieś $ wyciągnąć Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 25-11-2012 11:40

(25-11-2012 11:36)kleomenes napisał(a):  masterex2 dał byś już spokój. Ile stron poświęciliśmy na tę polemikę. Zajmijmy się grą i pomyślmy jak tu e-Polskę rozwinąć żeby każdy mógł się bawić jeszcze lepiej i przy okazji jakieś $ wyciągnąć Smile

Niech Tomazzi skończy to ja też.On zaczął na nowo.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 25-11-2012 11:43

Jako animator kończę polemikę Cool


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 25-11-2012 11:46

ja rozpocząłem ??? chyba coś ci się w główce pomieszało
kleomens napisał o coristo nawet twojej osóbki nie dotykał a ty zaraz swoje 5 gr musiałeś wpier... bo dziecka infantylność musi być na górze
jeśli ja rozpocząłem to polecam ci masterex udać się do lekarza i powiedzieć by cię na nogi leczył bo na głowę to już x lat za późno
także skończ swoje żale bo faktów nie zmienisz i świadectwo swojego błazeństwa wystawiasz sam sobie

the end


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 25-11-2012 11:56

(25-11-2012 11:46)tomazzi napisał(a):  ja rozpocząłem ??? chyba coś ci się w główce pomieszało
kleomens napisał o coristo nawet twojej osóbki nie dotykał a ty zaraz swoje 5 gr musiałeś wpier... bo dziecka infantylność musi być na górze
jeśli ja rozpocząłem to polecam ci masterex udać się do lekarza i powiedzieć by cię na nogi leczył bo na głowę to już x lat za późno
także skończ swoje żale bo faktów nie zmienisz i świadectwo swojego błazeństwa wystawiasz sam sobie

the end

hahaha ale masz pojazdy jak 5 latki beka
(24-11-2012 11:25)tomazzi napisał(a):  kleomens slota ustawiam zaraz bo nie pracowałeś u mnie dzisiaj, zdanu również i dzisiaj zdanu zrobił jak ostatnio masterex ....
czyli swojego z grupy z cenami przebił - oj nie ładnie zdanu nie ładnie

Ja to napisałem? Po co pisałeś,że Cie przebijałem jak dobrze wiesz, że coś ci się w tym pustym łbie ubzdurało. Piałem Ci tyle razy a ty dalej swoje. Nie dasz się przegadać.
@edit. Jakie żale?? stwierdzam po prostu fakty Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 25-11-2012 11:57

(25-11-2012 11:36)kleomenes napisał(a):  masterex2 dał byś już spokój. Ile stron poświęciliśmy na tę polemikę. Zajmijmy się grą i pomyślmy jak tu e-Polskę rozwinąć żeby każdy mógł się bawić jeszcze lepiej i przy okazji jakieś $ wyciągnąć Smile

przylaczam sie do kleomenes

(25-11-2012 01:53)misza02 napisał(a):  i tak teraz kminie jakie bylo zalozenie tworcy tej gry aby bylo mozna pracowac tylko w firmie, ktora oferuje najwieksze wynagrodzenie za nasza prace. dowiadywal sie ktos moze u admina dlaczego tak jest?

powtarzam pytanie