Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ~Queen~ - 11-06-2018 12:21

Czemu cena węgla tak szybko rośnie a punkty pracy spadają ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 11-06-2018 19:49

wolny rynek Smile i powodów jest masę poczytaj na forum chociażby


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 11-06-2018 20:59

Popyt, podaż itd. Na węgiel jest zapotrzebowanie więc jest więcej chętnych...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - ROBERTO28 - 13-06-2018 03:42

Ktos cos wyplacal idzie na tym zarobic?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - MistGun - 13-06-2018 08:05

No właśnie! Ja już siedzę sobie tu z tydzień, mam ok. 1k węgla i zapasy energii na miesiąc. Zbieram na ulepszenie kopalni. A jak to wygląda po np. miesiącu? Robi się kulka śnieżna?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - dudson666 - 13-06-2018 08:46

@MistGun

Traktuj tą platformę jako formę rozrywki. Ja tak zrobiłem po tym jak zostałem "naprostowany" przez forumowych obrońców tytułu.
Tak jak w każdym biznesie, żeby zarobić musisz najpierw włożyć. Kokosów nie zarobisz ale cieszy oko jak kapitał przy ruchu na surowcach się zwiększa mimo, że są to grosze Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Roben - 13-06-2018 09:22

(13-06-2018 08:05)MistGun napisał(a):  No właśnie! Ja już siedzę sobie tu z tydzień, mam ok. 1k węgla i zapasy energii na miesiąc. Zbieram na ulepszenie kopalni. A jak to wygląda po np. miesiącu? Robi się kulka śnieżna?
Przecież to łatwo sobie obliczyć ile na miesiąc wydobędziesz węgla.Cena węgla też stale rośnie bo popyt jest ogromny.Na stronie głównej masz też pokazany twój dzienny przychód przeliczony po aktualnym kursie węgla na złotówki.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Serkownik - 13-06-2018 09:39

Czy jak wlacze wydobycie wegla na przegladarce i zostawie komputer a on mi sie uspi po 10 minutach to bedzie dalej wydobywalo czy nie bardzo ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 13-06-2018 10:03

@ROBERTO28 Wszystko zależy od strategii - czy handlujesz, czy węgiel wypłacasz czy zbierasz na ulupszenie, czy masz szczęście na okazje, czy wygrasz w konkursie, czy masz poleconych, czy dokonałeś wpłaty, czy zbierasz punkty doświadczenia itd.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - MistGun - 13-06-2018 14:29

(13-06-2018 09:39)Serkownik napisał(a):  Czy jak wlacze wydobycie wegla na przegladarce i zostawie komputer a on mi sie uspi po 10 minutach to bedzie dalej wydobywalo czy nie bardzo ?

Nie będzie, chociaż możliwe że podczas kopania nie uśpi ci go. Ale jeśli usypia, to nie kopie.