Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Krejzi - 06-06-2018 08:25

----


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-06-2018 08:27

Straszne rzeczy. Tak więc czekam niecierpliwie i z zainteresowaniem obserwuję Twojego samoponiżenia ciąg dalszy Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Krejzi - 06-06-2018 09:09

----


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 06-06-2018 09:37

Ignorujesz moje pytania ciągle - próbuję coś wyjaśnić, zrozumieć po prostu - to celowe czy brak wiedzy? Skoro coś publicznie opisujesz to wypadałoby ludziom wątpliwości wyjaśnić...
To zdanie: "Zacznij odrozniac Kodeks Karny od Rodo bo teraz to sie troszke ubawilem." - do czego się odnosi bo już calkiem wychodzi sieczka brzęku Undecided
Weź pisz jakoś składnie albo rób co tam chcesz i nie pisz bo nie idzie się połapać do czego się odnosisz.
Jako policjant zgłaszałeś to serio jako kradzież? Daj znać bo serio się z funkcjonariuszem założyłem o coś grubego... Daj szansę nam to dokończyć.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 06-06-2018 09:49

Moja ostatnia wypowiedź odnośnie całej historii z tym człowiekiem.

Zaczęło się od tego, że koleś wysłał mi na PW swój adres portfela Bitcoin i zażądał zwrotu. Powiedziałem mu, że musi zlecić wypłatę środków w systemie bo inaczej tego się nie da zrobić (zgodnie z regulaminem, który chyba wszyscy świadomi użytkownicy czytali), czyli:

7. POLITYKA REFUNDACJI

7.1. Zakup budynków premium i jakichkolwiek innych płatnych elementów w Coalco.pl nie podlega zwrotowi.

7.2. Budynek premium można sprzedać w dowolnym momencie, wystawiając ofertę sprzedaży na giełdzie budynków premium.

7.3. Zakup pakietów wyświetleń bannerów oraz kontrahentów na giełdzie kontrahentów nie podlega zwrotowi.

Chłop od razu oznajmił, że jest policjantem i mam mu zwrócić środki, które wpłacił kilka tygodni temu. Następnie wystawił swoje budynki premium na sprzedaż co ogłosił na discordzie i wszystko było w porządku, gdyby zlecił normalnie wypłatę w systemie. Ale po chwili znów mi napisał, że mam mu wypłacić wszystko co wpłacił i znów podał adres portfela. Oczywiście odpowiedziałem, że to niemożliwe i nie tak działa. Wtedy na ogólnym zaczął pisać to samo co tutaj, że okradam ludzi, jestem oszustem i on to wszędzie zgłosi. Wobec czego uznałem to za złamanie regulaminu (naruszenie dobra serwisu):

6. ZAWIESZENIE KONTA

6.1. Coalco.pl ma prawo do zawieszenia dowolnego konta w dowolnym czasie z ważnej przyczyny, w tym między innymi z braku poszanowania naszych Warunków korzystania z usługi lub naruszenie dobra serwisu.

Koleś sam swoimi czynami doprowadził do takiej sytuacji, kompletnie nie zapoznał się z zasadami, regułami oraz regulaminem i jeszcze szantażując mnie wykorzystuje swoje stanowisko służbowe do prywatnych celów zmuszając mnie do naginania regulaminu, któremu podporządkowani jesteśmy wszyscy. Kto jest już dłużej w coalco - mam nadzieję, że wie - że mam dobre i uczciwe intencje, środki zawsze wypłacane są na czas i co do grosza, jeśli tylko wszystko jest zgodne z regulaminem. Ponad 5000 osób korzystających z coalco zna te zasady i chyba je akceptuje ale zawsze musi się znaleźć ktoś "wyżej postawiony", który myśli, że ma władzę, sam ustanawia wszędzie swoje prawo i jest ponad nim.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 06-06-2018 10:25

Skoro używa swojej funkcji może poproś o dane które każdy funkcjonariusz ma obowiązek podać kiedy wypełnia obowiązki. W 5 minut zweryfikujesz przynajmniej czy to funkcjonariusz czy oszust i pieniacz. Jeśli nie ma nic do ukrycia to je poda bo co mu zależy skoro i tak jego dane poznasz wkrótce. No chyba że kłamie... ale na to są paragrafy.
Zrób screeny wszystkich rozmów tu i tam, regulaminu też. Jeśli wezwą do wyjaśnienia lepiej mieć do czego się odnosić bo niekoniecznie na nich będą się opierać. Tym bardziej że z różnych miast pewnie jesteście. Żeby było obiektywnie lepiej się odnosić do faktów i faktycznych słów a nie czyichś subiektywnych odczuć.
Dajcie znać jak sprawa pójdzie. Zarówno w sprawie rzekomej kradzieży beka jak i ewentualnego podawania się za policjanta bo kolega jakoś na niego nie wygląda patrząc na składnię języka i wiedzę. Ciekawe Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 07-06-2018 21:02

Pozwoliłem sobie na wklejenie pewnej treści, ponieważ autor zamieszania nie kwapił się sprostować tutaj czegokolwiek.
Pointa:
[Obrazek: mail.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 07-06-2018 21:10

Tia... beka


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 07-06-2018 23:50

Coalco, odbijamy pileczke i masz zniewazenie publiczne Wink

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Roben - 10-06-2018 11:25

Dziś co godzinę podwójne pkt pracy i bonusy z okazji 3 mc istnienia Coalco.