Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 02-07-2014 16:30

[Obrazek: Xrkop2V.png]

Czy to przez ten zwrot? ;o


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 02-07-2014 17:10

notentego, m.in. tak Smile Ale powoli się przyzwyczajajcie do wysokiej topki.


(02-07-2014 15:46)wojtas99 napisał(a):  mogę wypłacić 45 zł proszę kase potzrebuję
Niestety nie robimy wyjątków od minimum do wypłaty, bowiem jeśli zgodzimy się raz, to później inni userzy również będą domagać się podobnego wyjątku i minimum straci sens, a my utoniemy w setkach małych przelewów, co znacząco zwiększa nam koszty księgowości i pochłania czas, który możemy lepiej dla Was przeznaczać Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Nju - 02-07-2014 17:19

Da radę przelać kwotę zwróconą, do mojego nowego konta na którym zarabiam?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 02-07-2014 17:24

Myślę, że da radę - podeślij mi oba loginy na emaila Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 02-07-2014 17:57

Jakieś sygnaturki nowe będą? Bo te obecne nie są za najładniejsze. :>


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 02-07-2014 18:11

Będą! Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Nju - 02-07-2014 18:49

Zrealizujecie mi dzisiaj Super Express Przelew Big Grin?
Nick: matuss2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 02-07-2014 19:05

Tak, zlecone dziś Super Expressy zrealizujemy jeszcze dziś Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 02-07-2014 19:14

A standardowe kiedy są realizowane? Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 02-07-2014 19:23

(02-07-2014 15:37)Karcz-Provider napisał(a):  
UWAGA!


Uprzejmie informujemy, że firma Karcz - Provider podjęła decyzje o wypłaceniu wszystkich wypłat, które były zobowiązaniem byłych właścicieli serwisu HotCash.pl.

W związku z tym wszystkie oczekujące wypłaty z tamtego okresu (tj. do 5 maja) zostały zwrócone do Waszych bilansów. Zainteresowanych prosimy o ponowne zlecenie wypłat, które zostaną zrealizowane przez naszą firmę! Smile

Pozdrawiamy!


Tak jak napisał nowy właściciel HotCash wszystkie stare (do 5 maja) wypłaty zostaną zrealizowane i każdy otrzyma swoje pieniądze. Dogadaliśmy się odpowiednio, dodam tylko że nie otrzymaliśmy w dalszym ciągu żadnej wypłaty ze strony Cashbilla. Sprawa jest dalej w toku. Jestem w stałym kontakcie z nowym właścicielem i jeśli ktoś nie wierzy może go o to zapytać osobiście, on zna obecną sytuację.

Osoby, które pisały że uciekłem z workiem pieniędzy niech dalej sobie publicznie fantazjuja. Żeby było wam smutniej dodam że leże na plaży na wyspach popijając drogie trunki.

Jutro powinniśmy wiedzieć czy stare wypłaty wyjdą jednym ciągiem czy będą rozłożone na raty, a jeśli tak to na ile i w jakim czasie.

Pozdrawiam