Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 25-06-2014 22:32

Poczeekam Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 29-06-2014 21:19

którego lipca będą wypłacane wypłaty z starego HC?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 30-06-2014 00:09

Kasa będzie cofnięta do Waszych bilansów, także to zależy jaki typ wypłaty ktoś sobie zleci Smile Ale max. do 15 myślę, że wyjdzie wszystko.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 30-06-2014 00:26

(30-06-2014 00:09)Karczu napisał(a):  Kasa będzie cofnięta do Waszych bilansów, także to zależy jaki typ wypłaty ktoś sobie zleci Smile Ale max. do 15 myślę, że wyjdzie wszystko.


coś tam Daniel dziś wspominał o xboxie? Lol



///

pw masz pełne


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 01-07-2014 10:29

Siemka kiedy będzie moja wypłata zleciłem w niedzielę tak o 19 i wczoraj nie dostałem a wybrałem opcje wypłata super express do 24h.Smile
Mój nick slusser na hc.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 01-07-2014 20:21

Przelewik Super Express opóźnił się o 1 dzień więc zamiast 15% tylko 5% prowizji Smile Spodziewaj się kaski jutro na koncie, bo przelew właśnie zrealizowałem!


Jutro, max. pojutrze możecie się spodziewać ważnych informacji!




RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - notentego - 01-07-2014 22:11

(01-07-2014 20:21)Karczu napisał(a):  Przelewik Super Express opóźnił się o 1 dzień więc zamiast 15% tylko 5% prowizji Smile Spodziewaj się kaski jutro na koncie, bo przelew właśnie zrealizowałem!


Jutro, max. pojutrze możecie się spodziewać ważnych informacji!


Czekam z niecierpliwością na te informacje Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 02-07-2014 15:37


UWAGA!


Uprzejmie informujemy, że firma Karcz - Provider podjęła decyzje o wypłaceniu wszystkich wypłat, które były zobowiązaniem byłych właścicieli serwisu HotCash.pl.

W związku z tym wszystkie oczekujące wypłaty z tamtego okresu (tj. do 5 maja) zostały zwrócone do Waszych bilansów. Zainteresowanych prosimy o ponowne zlecenie wypłat, które zostaną zrealizowane przez naszą firmę! Smile

Pozdrawiamy!





RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - wojtas99 - 02-07-2014 15:46

mogę wypłacić 45 zł proszę kase potzrebuję


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 02-07-2014 16:05

Wreszcie, brawo. Smile