Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 22-11-2012 21:50

w sumie to nie jestem, ale mam nadzieje ze tomazzi mnie doda Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 22-11-2012 22:03

już dodany spokojnie Smile coś cie panowie w gorącej wodzie kąpani Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 22-11-2012 22:13

(22-11-2012 22:03)tomazzi napisał(a):  już dodany spokojnie Smile coś cie panowie w gorącej wodzie kąpani Tongue
Obracam drugą butelkę CIN&CIN-a Big Grin pewnie dla tego Big Grin Idę jakiś film obejrzeć albo coś, ostatnio oglądałem "Nietykalni", jak ktoś nie widział to polecam, jeden z lepszych filmów(a jestem wybredny). To tak tytułem off-topu.
Żeby nie było pustego przelotu; w takim układzie jutro pracujemy u misza02-y. Dodam też że miałem dziwną akcję jeśli chodzi o ceny drzewa w mojej firmie. Otóż zmieniłem na 4.44 za sztukę, zapisałem(sell), wchodzę po 2-3 godzinach żeby zobaczyć ile miejsc zajętych a tam cena 4.70. Do tego dochodzi fakt, że taką akcję powtarzałem ze 3 razy. Teraz dopiero od dłuższego czasu jest 4.44(tak jak powinno).


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 22-11-2012 22:20

ja wczoraj mialem podobnie z drinkami, ale po poprawie juz sie nie zmienila. jezeli chodzi o jutrzejsza prace u mnie to sloty otworze po 15, ale mysle ze nie bedzie z tym problemu (czy poczekac na informacje na forum ze jestescie i otwierac pojedynczo?)
a mam jeszcze pytanie, jezeli chce isc do pracy i jest kilka ofert ale moge pracowac tylko dla firmy, ktora najwiecej placi i jest na pierwszym miejscu na liscie ofert.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 22-11-2012 22:27

Jeśli pytanie to pytajnik na końcu bo ja tu za cholerę pytania nie widzę.
Ale potwierdzam ostatnie stwierdzenie, można pracować tylko w firmie która aktualnie jest na pierwszym miejscu, czyli oferuje największe zarobki Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-11-2012 10:42

tylko dzisiaj dokonując wpłaty euro na swoje konto gracza otrzymamy bonus w wysokości 20% od wpłacanej kwoty Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 23-11-2012 12:07

Cytat: Dodam też że miałem dziwną akcję jeśli chodzi o ceny drzewa w mojej firmie. Otóż zmieniłem na 4.44 za sztukę, zapisałem(sell), wchodzę po 2-3 godzinach żeby zobaczyć ile miejsc zajętych a tam cena 4.70. Do tego dochodzi fakt, że taką akcję powtarzałem ze 3 razy. Teraz dopiero od dłuższego czasu jest 4.44(tak jak powinno).

Jak rosną koszty produkcji system sam podnosi wartość wyprodukowanego przedmiotu.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-11-2012 12:23

(23-11-2012 12:07)spinhack napisał(a):  
Cytat: Dodam też że miałem dziwną akcję jeśli chodzi o ceny drzewa w mojej firmie. Otóż zmieniłem na 4.44 za sztukę, zapisałem(sell), wchodzę po 2-3 godzinach żeby zobaczyć ile miejsc zajętych a tam cena 4.70. Do tego dochodzi fakt, że taką akcję powtarzałem ze 3 razy. Teraz dopiero od dłuższego czasu jest 4.44(tak jak powinno).

Jak rosną koszty produkcji system sam podnosi wartość wyprodukowanego przedmiotu.
Tego nie wiedziałem, dzięki za info Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 23-11-2012 15:59

to dlatego ceny same sie zmieniaja


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-11-2012 16:09

misza pamiętaj, że możesz sam u siebie pracować Smile
miałeś w firmę kanapkową inwestować - dzisiaj do wpłat od kwoty wpłaty 20% bonusu admin daje