Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - kankosek - 30-10-2013 23:42

Ile się czeka, aby zweryfikowali wejścia? Ja już czekam ponad 3 dni i nic.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JaTuDensze - 01-11-2013 08:28

@up jak masz marny traffic to dlugo bedziesz czekal albo do czasu jak do nich napiszeszSmile mi dopiero 2x sie udalo żeby zaakceptowali 100% i wtedy bylo po 3 dniachSmile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - barteek_93 - 01-11-2013 13:17

W dniach 1-3 admin niedostępny, więc raczej nie zaakceptuje w najbliższym czasie Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Yogii - 01-11-2013 13:25

a ja wczoraj zleciłem 4 wypłate


zobaczymy ....Wink


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - shigus - 01-11-2013 18:43

mam pytanieSmile
założyłem konto i zacząłem działać. Wysłałem do nich scan dowodu aby potwierdzili konto ale czy dopiero po potwierdzeniu danych zacznie zaliczać ruch i kliknięcia czy już teraz przed potwierdzeniem powinno zaliczać?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - thc19905 - 02-11-2013 13:07

słabo zliczają te kliki nawet na tabeli mało osób się rusza dopiero jak ktoś uzbiera większe kwotę to wypłaca to tak po 2 miesiącach


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - MarketGlory - 02-11-2013 16:42

(01-11-2013 18:43)shigus napisał(a):  mam pytanieSmile
założyłem konto i zacząłem działać. Wysłałem do nich scan dowodu aby potwierdzili konto ale czy dopiero po potwierdzeniu danych zacznie zaliczać ruch i kliknięcia czy już teraz przed potwierdzeniem powinno zaliczać?

ja w to grałem dokładnie 3 godz i uzbierałem min jakim sposobem to nie ważneSmile
Ale ważne jest to że , żeby ci wypłacili ktos musi w ten link i zarejestrowac sie i wpłacic kase do tego kasyna
.Jak znajde wiadmość ktora mi napisali to wrzuce na forum

(02-11-2013 16:42)MarketGlory napisał(a):  
(01-11-2013 18:43)shigus napisał(a):  mam pytanieSmile
założyłem konto i zacząłem działać. Wysłałem do nich scan dowodu aby potwierdzili konto ale czy dopiero po potwierdzeniu danych zacznie zaliczać ruch i kliknięcia czy już teraz przed potwierdzeniem powinno zaliczać?

ja w to grałem dokładnie 3 godz i uzbierałem min jakim sposobem to nie ważneSmile
Ale ważne jest to że , żeby ci wypłacili ktos musi w ten link i zarejestrowac sie i wpłacic kase do tego kasyna
.Jak znajde wiadmość ktora mi napisali to wrzuce na forum


Tutaj masz to co mi napisali po angielsku tłumaczyć chyba nie musze bo pewnie większość zna AngielskiSmile

[Obrazek: 673332.jpg]


nie mówię że nie płaca ale gdzie znaleźć ludzi żeby wpłacili kasę do tego kasyna Sad


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Hercik - 12-11-2013 10:02

Właśnie otrzymałem wypłate 35 $ Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Yoji - 13-11-2013 07:25

nie wiem czemu ale moje linki nie działaja ;/

czy ktoś moze mi pomoc

- http://learnmoneystrategy.com/Yoji
- http://step2money.com/Yoji
?


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - hertia - 13-11-2013 16:14

Fajny program ale chyba się wypala;/ 71$ po za tym jakość traffiku jest tam lekko naciągana bo czasami cuda raz znika ci z dobrego źródła cały a akceptują z bota;p