Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - AnnaKa - 24-02-2015 15:22

Czemu AC manager zaczął mnie olewać na GG?
Za mało zarabiam? ''chwilowo nic''
Kiedy jakoś szło pisał momentalnie teraz kolejny dzień nie odpisuje.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-02-2015 16:25

(24-02-2015 00:17)Onyke napisał(a):  Będą jeszcze sub smsy? Chciałbym wykorzystać gatewaya+suby bo opcja sms premium nie za bardzo mi się podoba.
Gateway nigdy nie będzie miał u nas subów Smile

(24-02-2015 01:13)moneymaker44 napisał(a):  dobrze wam idzie globalnie? (bo troche inaczej to wyglada, trzeba wypelnic oferte)
Codziennie są leady z zagranicy.

(24-02-2015 15:22)AnnaKa napisał(a):  Czemu AC manager zaczął mnie olewać na GG?
Za mało zarabiam? ''chwilowo nic''
Kiedy jakoś szło pisał momentalnie teraz kolejny dzień nie odpisuje.
Jeżeli chodzi o Mirka, to odpowiada on każdemu tak samo - uwierz, że przed odpisaniem nie sprawdza on zarobków Smile

A jeśli chodzi o Karcza (tj w tym momencie mnie, bo obaj prowadzimy to konto) - od piątku na wyjazdach, dziś po południu dopiero wróciłem. Jak komuś nie odpisałem, napiszcie jeszcze raz Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 24-02-2015 16:26

Karcz-Provider Odpiszesz mi na emaila lub odbierzesz telefon ? Idea


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 24-02-2015 16:36

Zadzwoń jeszcze raz jak do pół godzinki nie będziesz miał dalej odpowiedzi na emailu Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 24-02-2015 16:45

spoko Smile Proszę o sprecyzowaną odpowiedź na mailu Smile
sory karczu to nie to pytanie Sad zadzwonie Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 24-02-2015 16:46

(24-02-2015 10:58)Kondziozwykopu napisał(a):  Zebrałem się ostatnio wreszcie żeby przetestować ten wasz serwis i stwierdzam, że do leadmore to wam jeszcze brakuje, hoho, niebo a ziemia...

Śmiech na sali po prostu, na Leadmore przy tylu wejściach 10 leadów to minimum, a tutaj... sami zobaczcie
[Obrazek: hotsraszjpg.jpg]

xD

doprawdy? Leadmore:

[Obrazek: c7v95Ha.png]

HotCash:

[Obrazek: sagRwCW.png]

fakt, PRAWIE masz rację. Ten sam program, ta sama metoda promocji Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 24-02-2015 17:24

(24-02-2015 16:46)piotrekprorok napisał(a):  
(24-02-2015 10:58)Kondziozwykopu napisał(a):  Zebrałem się ostatnio wreszcie żeby przetestować ten wasz serwis i stwierdzam, że do leadmore to wam jeszcze brakuje, hoho, niebo a ziemia...

Śmiech na sali po prostu, na Leadmore przy tylu wejściach 10 leadów to minimum, a tutaj... sami zobaczcie
[Obrazek: hotsraszjpg.jpg]

xD

doprawdy? Leadmore:

[Obrazek: c7v95Ha.png]

HotCash:

[Obrazek: sagRwCW.png]

fakt, PRAWIE masz rację. Ten sam program, ta sama metoda promocji Smile

a jaka stawka na hotcash? 6.5?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 24-02-2015 17:27

(24-02-2015 17:24)fusek napisał(a):  a jaka stawka na hotcash? 6.5?

Tak Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - fusek - 24-02-2015 20:40

(24-02-2015 17:27)piotrekprorok napisał(a):  
(24-02-2015 17:24)fusek napisał(a):  a jaka stawka na hotcash? 6.5?

Tak Smile

no to Ci wrzuce pozniej porownanie leadmore... hotcash.... na razie l>h 3 krotnie.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 24-02-2015 21:48

(24-02-2015 20:40)fusek napisał(a):  no to Ci wrzuce pozniej porownanie leadmore... hotcash.... na razie l>h 3 krotnie.

Wrzucaj Smile sęk w tym, że nie należy pisać tak jak Kondziozwykopu:

Cytat:stwierdzam, że do leadmore to wam jeszcze brakuje, hoho, niebo a ziemia...

Ponieważ jedna osoba ma na tym programie tutaj lepszą konwersje, inna osoba na innym tam. To na czym ja działam(to co na screenach wyżej) przedstawia podobną ilość uu w obu serwisach, na hotcash akurat zarobione prawie 4 x więcej Smile nie dość że konwersja o niebo lepsza to i stawka dużo wyższa Wink
No cóż, każdy ma inne metody i każdy wybiera serwis pod siebie. Mi wychodzi najlepsze EPC na HotCash porównując 3 serwisy (HotCash, FireSub, LeadMore), więc tu zostaje Big Grin