Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 26-05-2018 16:12

Tylko troche dziwnie ze w jednym kraju kazdy urzad reguluje podatki jak chce w tym wypadku

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Kwasu - 26-05-2018 16:29

(26-05-2018 16:12)pajel9506 napisał(a):  Tylko troche dziwnie ze w jednym kraju kazdy urzad reguluje podatki jak chce w tym wypadku

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

To jest właśnie interpretacja indywidualna, zobacz lepiej jaki cyrk jest z kryptowalutami. W połowie kwietnia zdecydowali o formie płacenia, 24 się z tego wycofali. Dla mnie forma handlowania węglem wygląda podobnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-05-2018 00:17

(26-05-2018 16:12)pajel9506 napisał(a):  Tylko troche dziwnie ze w jednym kraju kazdy urzad reguluje podatki jak chce w tym wypadku
Jak to w tym? W wielu przypadkach. Taki mamy klimat i prawo Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Mklip - 29-05-2018 07:39

Witam. jak sprzedać węgiel na giełdzie ? Mam węgiel w składzie, wchodzę w giełdę klikam ilość jaka chce sprzedać i nie mogę. ""podana wartość przewyższa ofertę kupna'' lub ''posiadasz niewystarczającą ilość węgla'' A węgiel w składzie mam..

Aaaa doczytałem że węgiel musi być w punkcie handlowym. Jak szybko przesłać węgiel ze składu do punktu handlowego ????


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pajel9506 - 29-05-2018 07:54

Musisz miec paliwo i jak wejdziesz w kopalnie to ustawic zdolnosc przewozowa
(29-05-2018 07:39)Mklip napisał(a):  Witam. jak sprzedać węgiel na giełdzie ? Mam węgiel w składzie, wchodzę w giełdę klikam ilość jaka chce sprzedać i nie mogę. ""podana wartość przewyższa ofertę kupna'' lub ''posiadasz niewystarczającą ilość węgla'' A węgiel w składzie mam..

Aaaa doczytałem że węgiel musi być w punkcie handlowym. Jak szybko przesłać węgiel ze składu do punktu handlowego ????

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 29-05-2018 08:24

@Mklip, https://coalco.pl/faq


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - PremAccHack - 29-05-2018 08:31

Już zaczął się spam na yt reflinkami Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - andrzejred - 01-06-2018 22:27

Witam Wszystkich

Sam klikam od kilku dni i muszę powiedzieć że projekt całkiem fajny

A pytanie to-Czy będą dodawane nowe możliwości typu budynki,surowce tak aby coś się działo?

Aby warto wchodziż częściej niż raz dziennie i czemu zapanował taki spokój(kiedyś po kilkanaście postów dziennie)?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 01-06-2018 22:37

(01-06-2018 22:27)andrzejred napisał(a):  Witam Wszystkich

Sam klikam od kilku dni i muszę powiedzieć że projekt całkiem fajny

A pytanie to-Czy będą dodawane nowe możliwości typu budynki,surowce tak aby coś się działo?

Aby warto wchodziż częściej niż raz dziennie i czemu zapanował taki spokój(kiedyś po kilkanaście postów dziennie)?

Zapraszamy na forum na coalco, tam teraz dzieje się więcej. Mamy również kanał na Discord, znajdziesz odnośnik również na stronie coalco. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 01-06-2018 23:11

Gra już posiada swoje forum, czat i discord więc dyskusje się dzielą na kilka kanałów komunikacji.
W planach jest wiele pomysłów ale na wszystko trzeba czasu Smile