Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-11-2012 22:14

(20-11-2012 22:00)misza02 napisał(a):  poradnik akurat mam wlaczony ale o wymianie walut nie widze zmianki
mam nadzieje, ze moja woda zycia doda wam energii jak tylko pojawi sie na rynku (dajcie namiary na rejony dystrybucji, na cala Polske narazie nie mam kasy)

jak zrobić to na koncie gracza to masz informacje w 1 poście tematu
natomiast w sprawie przelewu złota na konto firmowe i potem zamiany złota na pln na koncie firmowym masz również w temacie w postach mmichal na stronie 28 i 29 tematu Smile


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 20-11-2012 22:20

Może małopolskie bo chyba jest nas tam najwięcej Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 20-11-2012 22:23

(19-11-2012 20:49)tomazzi napisał(a):  kleomens, mmichal lub buch
nie potrzebujecie czasem mięsa Big Grin ?? bo coraz większy magazyn mi się na rynku robi Smile byłbym wdzięczny jak by coś ktoś zakupił Smile z góry dzięki

Zakupiłem skromne 50 sztuk Big Grin


(20-11-2012 22:00)misza02 napisał(a):  poradnik akurat mam wlaczony ale o wymianie walut nie widze zmianki
mam nadzieje, ze moja woda zycia doda wam energii jak tylko pojawi sie na rynku (dajcie namiary na rejony dystrybucji, na cala Polske narazie nie mam kasy)

Co do tej wymiany to muszę ją dodać do poradnika ale jakoś zawsze brakuje mi czasu Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 20-11-2012 22:23

dzieki za podpowiedzi, metoda prob i bledow udalo mi sie juz to zrobic.
otwieram na malopolskie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-11-2012 23:24

zapraszamy Smile większość grających osób z forum jest właśnie w małopolskim
co do wyboru fabryki to twoja decyzja ale kanapki są bardziej potrzebne i schodzą szybko
wino to będziesz miał na tą chwilę nie wielu klientów
kanapki z fabryki gry a było ich 1000 zeszło w miesiąc czasu, wina było 1000 i przez miesiąc nie wiele ich poszło


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 20-11-2012 23:28

I pomyśl nad dołączeniem do grupy jak w małopolskim będziesz Smile


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 20-11-2012 23:28

(20-11-2012 22:20)mmichal013 napisał(a):  Może małopolskie bo chyba jest nas tam najwięcej Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Ile jest? w Mazowieckim 79


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-11-2012 23:31

60 ale osoby z forum trzymają się z daleka od śmietanki towarzyskiej geo, rayeden i valentyn
jak ci odpowiada grajdołek śmietanki to sobie tam przebywaj


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-11-2012 23:33

(20-11-2012 23:28)kleomenes napisał(a):  I pomyśl nad dołączeniem do grupy jak w małopolskim będziesz Smile

dokładnie tak jak mówisz kleomens Smile jak by co to zapraszamy do grupy i pamiętaj by konto rozwinąć tzn zaopatrzyć się w aktówkę, garnitur, tv, lodówkę i jedzenie w niej by ci statystyki konta rosły, wtedy będziesz miał i wpływ wyższy i energię Smile


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-11-2012 23:35

(20-11-2012 22:23)mmichal013 napisał(a):  
(19-11-2012 20:49)tomazzi napisał(a):  kleomens, mmichal lub buch
nie potrzebujecie czasem mięsa Big Grin ?? bo coraz większy magazyn mi się na rynku robi Smile byłbym wdzięczny jak by coś ktoś zakupił Smile z góry dzięki

Zakupiłem skromne 50 sztuk Big Grin


dzięki za zakup mmichal Smile ale i tak magazyn na rynku mięsa mam pokaźny Smile
valentyn pewnie nie zadowolony, że mu kanapki nie schodzą za bardzo w małopolskim, ale wiadomo ja za akcję z wojakk od ..... kanapek nie kupuję Big Grin