Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! (/Temat-Zarabiaj-na-wejsciu-w-link-nawet-0-08-za-polaka-54365)



RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 04-10-2013 14:27

(04-10-2013 13:24)AnnaKa napisał(a):  Daj sobie spokój z tym serwisem , lepiej poszukaj sobie coś innego taka jest moja rada , poświęciłem kupę czasu na promowanie i nic nie zaliczyło praktycznie 11% ... co to jest. A nie wchodzi Ci pewnie bo nie klikają 'zacznij zarabiać pieniądze"

najlepiej idź poszukaj np ptp gdzie płacą 1 cent za 1000 od tego jesteś specjalistą i expertem a ten temat opuść i skończ wylewać swoje puste żale
głowa i mózg w niej jest od tego by myśleć i używać, skoro nie potrafisz zarabiać na tak banalnych sprawach to jesteś nieporadną kaleką życiową dla której zwykła pierdoła jest problemem i górą nie do przejścia, przeskoczenia i nawet obejścia


ten kto myśli i umie zarobić ten zarabia nie narzeka


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - zabajka - 04-10-2013 14:35

co wy chcecie od anaka co jest expert szef firmy zwanej wybujała fantazja który każdy rachunek płaci 2 zł za prąd
swóją głupotę pokazuje w neobux gdzie wystarczy mieć odpowiednią liczbę poleconych i wtedy konto gold i zarabia się konkretne już pieniądze, a dla niego to za trudne do pojęcia bo kupił gold bez poleconych ( bo 50 sztuk to tak jak by nie miał ich wcale) i chodzi i płacze ile to stracił i nie zarabia a nie zarabia przez to, że jest głupkiem który myśleć nie umie
tutaj już też płacz bo zbyt to trudne dla niego bo promocja linku i zarabianie przez promowanie to wyższa szkoła jazdy i zbyt mądre to jak na niego


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 04-10-2013 14:46

Dobrze czyli ludzie którzy inwestują i o tym wiem są złym ruchem ? W takim razie naprawdę lepiej pouczyć się na temat easysub i się za to wziąć mimo że też ludzie są o różnych opiniach. Każdy ma prawo do opinii. Ja swoją wyraziłem bo uważam że niesłusznie tyle odrzucili. Zresztą proszę zaobserwować TOP... tam się nic nie zmienia od dłuższego czasu ..


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 04-10-2013 14:50

(04-10-2013 14:46)AnnaKa napisał(a):  Dobrze czyli ludzie którzy inwestują i o tym wiem są złym ruchem ? W takim razie naprawdę lepiej pouczyć się na temat easysub i się za to wziąć mimo że też ludzie są o różnych opiniach. Każdy ma prawo do opinii. Ja swoją wyraziłem bo uważam że niesłusznie tyle odrzucili. Zresztą proszę zaobserwować TOP... tam się nic nie zmienia od dłuższego czasu ..

nie wydawaj kasy na reklamę lub jak wydajesz to wydawaj z głową o wszystkim trzeba pomyśleć i wtedy oceniaj a po tym co pokazujesz swoim brakiem błyskotliwości to twoja reklama była takim ruchem jak pokazuje to statystyka odrzutu i zaakceptowania twojego ruchu
z resztą baaaa nawet nie trzeba wydawać kasy by tu zarabiać - wystarczy zacząć myśleć, ale rozum to rzecz której brakło bo stałeś w kolejce po wzrost a rozumu niestety nie kupisz za żadne skarby świata

w top 5 są ci co chcą a wielu jest takich co napisało do admina, że nie chcą by ich nicki były na liście top i ich tam nie ma i nie będzie a sam znam kilka osób z tego forum co dziennie mają po 80-90$ i w top ich nie ma


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - hertia - 04-10-2013 15:25

Nie wiem co macie za kłopot z tym mspartners co prawda czekam jeszcze na wypłatę ale jak na program partnerski to całkiem nieźle zwłaszcza support dobrze się spisuję ostatnio zaliczyli mi na 100% ruch szkoda tylko że mam mniej czasuSmile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - AnnaKa - 04-10-2013 15:37

Dobrze macie rację może nie mam racji , ale nie musicie mnie przy tym obrażać.
Ja już dziękuję MSpartners za współpracę Smile i tyle nie muszę przecież pisać bo i tak dla Was będę tym najgorszym Sad


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JaTuDensze - 06-10-2013 09:38

Co do tego serwisu to jest troche dziwny bo raz zaliczyli mi 5 $ z 30 $ a ostatnio mi zaliczyło 23 $ z 24 $ mimo że reklamowałem w tym samym miejscu jakieś to śmieszne jest Smile


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - tomazzi - 06-10-2013 09:40

(06-10-2013 09:38)JaTuDensze napisał(a):  Co do tego serwisu to jest troche dziwny bo raz zaliczyli mi 5 $ z 30 $ a ostatnio mi zaliczyło 23 $ z 24 $ mimo że reklamowałem w tym samym miejscu jakieś to śmieszne jest Smile

wszystko zależy od tego ile osób zainteresuje się tym co jest w reklamie np założy konto u buka, dokona wpłaty itp itd
więc raz z tego samego miejsca będziesz miał powiedzmy mniej zarobku a raz więcej
nikt za darmo nic nie daje, byś zarobił to i oni muszą zarobić, więc najlepiej reklamę ich kierować do odbiorców powyżej 18+
największy odrzut jest z gimbazjady nawet do 100%


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - JaTuDensze - 06-10-2013 10:23

A no to wiadomo Smile A miałem własnie ten sposób na 200-300 wejsc dziennie ale zaliczyło mi własnie 10-20 %Smile Tylko tam 30-35 % społecznosci to +18 więc wiadomo jak sie kończy takie.


RE: Zarabiaj na wejsciu w link nawet 0,08$ za polaka! - Hercik - 06-10-2013 12:49

Są tutaj jacyś mentorzy ms za refa?

Jestem chętny zostać refem za pomoc itp Wink