Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - calderon7 - 04-05-2017 18:34

(04-05-2017 08:04)Purple napisał(a):  U mnie wszystko działa póki co (to też zależy od wykonywanej pracy, jak np. wczoraj była ta robota za 4 $, to nic nie szło na niej zarobić).
Upgrade wiele nie zmienił, korzystanie dalej jest proste, statystyki przejrzyste a strona działa tak szybko jak wcześniej. Chociaż te nowe prace i ich stawki...
Car Logo to dramat totalny: 31 kategorii, a tylko 1$.
Dziennie wpada 2-3.5 $, więc dla mnie to dobra alternatywa wobec innych klikaczy.
Oby tylko z wypłatami nie było problemów.

Jak tam u was ze skutecznością? Może to ma jakiś wpływ na ładowanie zdjęć?

Osobiście dostałem już 7-mą wypłatę ostatnio więc nie miałem żadnych kłopotów z wypłatami, co do skuteczności to raczej nie ma to znaczenia względem ładowania zdjęć, teraz mam 98% a zdjęcia czasem chodzą super a czasem tragicznie, późnymi wieczorami przeważnie chodzą Mi lepiej.
Car Logo to bez kitu pojechali po bandzie Smile

(03-05-2017 11:18)veyond napisał(a):  Wywala od wczoraj rana co chwilę nawet gdy zdjęcia są. Włączyłem teraz po 2 godz i no more na dzień dobry, po odświerzeniu pare fotek i to samo. Tak jakoś ostatnio było że zaraz po wypłacie cudowali, ale żeby aż tak ...
Chyba "za dużo" zarobiliśmy...
Spieprzyli tym upgradem już zupełnie, te zdjęcia z legendy (to ch***wo z lewej strony) wczytuje sie cały czas od nowa a to waży sporo i jeszcze się samo otwiera, te nowe statystyki też szkoda gadać. Tam jest już tak nagrzebane, że strone trzeba robić od podstaw.

Te zdjęcie z lewej faktycznie długo się ładują, ale tylko za pierwszym wejściem zawsze, Jak Cię wywali to nie odświeżaj tylko bierz od razu start job i masz je już załadowane i lecisz dalej, jak wejdziesz gdzieś np. w statystyki to wtedy znów się od nowa ładują jak startujesz więc po prostu wywali to od razu start job i leci dalej, Nie tracisz wtedy dużo czasu Smile


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 04-05-2017 19:25

u mnie teraz najlepiej się nabija na violent movie scenes, wszystko z liveleak. idzie szybciej niż nsfw Big Grin reszta się ładuje powoli albo zupełnie nie opłaca.


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 05-05-2017 08:02

(04-05-2017 18:34)calderon7 napisał(a):  Te zdjęcie z lewej faktycznie długo się ładują, ale tylko za pierwszym wejściem zawsze, Jak Cię wywali to nie odświeżaj tylko bierz od razu start job i masz je już załadowane i lecisz dalej, jak wejdziesz gdzieś np. w statystyki to wtedy znów się od nowa ładują jak startujesz więc po prostu wywali to od razu start job i leci dalej, Nie tracisz wtedy dużo czasu Smile

Jak wyświetli się "No More Tasks", to wciskam F5 i klikam zdjęcia dalej. Według mnie to najszybsza metoda. Smile


RE: Hivemicro.com +18 - veyond - 05-05-2017 10:12

(04-05-2017 18:34)calderon7 napisał(a):  [...]Te zdjęcie z lewej faktycznie długo się ładują, ale tylko za pierwszym wejściem zawsze, Jak Cię wywali to nie odświeżaj tylko bierz od razu start job i masz je już załadowane i lecisz dalej, jak wejdziesz gdzieś np. w statystyki to wtedy znów się od nowa ładują jak startujesz więc po prostu wywali to od razu start job i leci dalej, Nie tracisz wtedy dużo czasu Smile

Sam doszedłem ale dzięki! "Metoda wysokiego" (f5) zapewnia dłuższe serie i daje czas żeby wyłączyć lewe menu zanim zacznie pobierać. Na ile są ryzykowne pewnie sie nie dowiemy.


RE: Hivemicro.com +18 - maupa6302 - 05-05-2017 10:39

Dżeeez 6 robót aktywnych i ciągle No More Tasks facepalm


RE: Hivemicro.com +18 - nik5pl - 05-05-2017 11:16

Jak z zarobkami?


RE: Hivemicro.com +18 - wysoki01 - 05-05-2017 12:44

W tym "Violent Movie Scenes" zwierzęta dajecie do 1 czy 2?


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 05-05-2017 12:59

2, według opisu Smile


RE: Hivemicro.com +18 - ola.42 - 05-05-2017 13:53

a np czołgi z których nikt nie strzela? to się liczy jako broń czyli violent?


RE: Hivemicro.com +18 - maupa6302 - 05-05-2017 15:12

Ja daje czołgi jako violent, każdą broń w sumie też.